GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warcraft III: Frozen Throne - Problem (Brak płyty w napędzie).

04.03.2008
16:25
[1]

Sitros [ The One ]

Warcraft III: Frozen Throne - Problem (Brak płyty w napędzie).

Od dawna mam ten problem... lecz myslalem ze teraz sie uda... zainstalowalem juz dawno kupionego Warcrafta III (narazie bez dodatku) z platyowej kolekcji i ku mojemu zaskoczeniu wszystko ladnie sie uruchamia itp. Wczoraj skonczylem po raz chyba 15 kampanie Warcrafta III, ale teraz chcialbym pograc w dodatek. A wiec zainstalowalem dodatek i gdy tylko probowalem uruchomic gre pojawil sie ten problem co kiedys... kursor myszy zmienil sie na wyglad plytki, pojawil sie obraz Arthasa i tak jest przez jakies 3 minuty, po czym wyskakuje mi okienko z informacja zebym sie upewnil czy plyta jest w napedzie (zdjecie z prawej)... Nie wiem czego to jest powodem... Kiedys pamietam ze normalnie, bez problemow uruchamialem dodatek, ale teraz nie mam pojecia co jest powodem tego bledu...

Jakby ktos chcial pomoc a nie wiedzial jak, to zamieszczam tutaj link do strony ktora moze pomoc, lecz niestety nie potrafie jej tak dobrze zrozumiec zeby sobie poradzic, takze jak ktos mi przelozy z ang. na nasz w skrocie to tez bede wdzieczy (chociaz nie zabraniam podawania wlasnych pomyslow) -


Warcraft III: Frozen Throne - Problem (Brak płyty w napędzie). - Sitros
04.03.2008
16:26
[2]

Narmo [ nikt ]

Zainstaluj najnowszego patcha.
edit: Konkretnie 1.21b

04.03.2008
16:47
smile
[3]

Sitros [ The One ]

DZIEKI! Jestes genialny! :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.