
bikepro1996 [ Legionista ]
ile płacą za roznoszenie ulotek
ile płacą najwięcej za roznoszenie ulotek
DJ Pinata [ in rainbows ]
Różnie. Zależy gdzie roznosisz i czy po klatkach schodowych, czy ludziom w mieście.

Spytko [ Pretorianin ]
Chodzi o to, że chcesz zarobić na tego laptopa za 1499 zl, tak?
Sauron, władca Mordoru [ Junior ]
To zależy od tego ile pracodawca daje.
Wiem jedynie, że na tyle ile namęczysz się przy roznoszeniu, to tyle ile za to dają, nie zadowoli Cię.

bikepro1996 [ Legionista ]
po ulicach i w klatkach po ile płacą w klatkach a ile w mieście
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Około 500 złotych.
DJ Pinata [ in rainbows ]
Około 500 złotych
Chyba za rok.
U mnie koleżanka dostawała 100 zł za miesiąc roznoszenia po osiedlu.
Nie!! Żadne 500 zł! Nie słuchaj tego gościa!
Przecież w supermarkecie normalni ludzie dostają 600-800 zł, a ty myślisz, że jako dziecko dostaniesz 500 za miesiąc ?
bikepro1996 [ Legionista ]
około 500 zł na miesiac ?
Darek21 [ Bloody ]
12latka i tak nikt nie zatrudni więc sobie nie zaprzątaj nawet głowy
Chyba że na czarno, ale wtedy różnie bywa z kasą

maviozo [ Man with a movie camera ]
Gdyby tak płacili, to bezrobocie spadło by do 0%.

bikepro1996 [ Legionista ]
te rok ma 12miesięcy a 100x12=1200
hopkins [ Zaczarowany ]
Na ulicy przy dobrych wiatrach mozesz zalapac i 7zl/h
DJ Pinata ile dziennie pracowala Twoja kolezanka?
pablo397 [ sport addicted ]
jak pobiegasz po blokach i troche postoisz na ulicy to moze wyjdzie gdzies tak z 300~400zl
Ward [ Senator ]
to chyba miało być 50 za miesi.ąc a nie 500 , kokosów nie zarobisz a buty rozchodzisz na amen
Volk [ Legend ]
Przy dobrych wiatrach to i za 10zl/h udawalo sie trafic :)

bikepro1996 [ Legionista ]
a pod latarnią
to mój kolega pisał;)
hopkins [ Zaczarowany ]
Volk to zalezy od miasta w glownej mierze :)
gofer ja rozumiem, bo zdarzylo mi sie tyrac fizycznie za 800 zlotych miesiecznie ;)
gofer [ tifoso ]
Nie rozumiem zdziwienia po poście Lincolna. Nie wiem jak jest chłopaki u was w miastach, ale u mnie w ciągu ostatnich 2-3 lat płace skoczyły bardzo w górę. I skoro np. w fabryce na produkcji płacą już powyżej 10 zł, to chyba logiczne, że roznosicielom ulotek też musi wzrosnąć pensja, bo inaczej nikt by tych ulotek nie chciał roznosić. 500 zł, w przeliczeniu na godziny (20 dni w miesiącu, 5 godzin dziennie) daje 5 zł za godzinę. To i tak jest głodowa stawka. Powtórzę więc - nie rozumiem zdziwienia.
wornock [ Armin van Buuren ]
Kumpel dostaje 300-400 zeta za miesiąc około...
bitrotten [ Centurion ]
jak rozmawialem z jedna pania co rozdawala akurat ulotki . .mialem troche czasu i sie zapytalem o ta prace
w kazdym razie dostawala 400 zl
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Jeżeli chodzi Ci o wakacje, a nie rok szkolny to polecam jakieś prace na wsi.
Ja przy rwaniu wiśni w dwa tygodnie , z przerwami zarobiłem, 270zł.
Mój kuzyn zatrudnił się u jakiegoś rolnika, który na polu miał warzywka (buraczki, marchewki itp.) i zarobił przez 3 tygodnie 900zł. Tylko jak Ci się uda, nie zatrudniaj się u farmera, który ma 300 hektarów i wielkie sady, tylko jak ci się uda, to znajdź takiego, który do pomocy szuka ~5 osób.
Polecam :)
Ward [ Senator ]
tyle że to ma być chyba jakieś zajęcie dodatkowe a nie jazda i bieganie na rowerze przez kilka godzin dziennie
50 złotych wyciągnie chłopak jeśli się załapie do takiej ''pracy'' nie więcej , pod sklepem widze czesto chłopaczka który sprzedaje gazety - ma z tego ledwo parę złotych , najwięcej przy napiwkach
jeśli (jeśli!) więc roznosiciele wyciągają podobno przy ulotkach kilka setek , to musi być to niezła fucha w porównaniu :->
DJ Pinata [ in rainbows ]
hopkins - nie dziennie, tylko miesięcznie. 100 zł na miesiąc.
hopkins [ Zaczarowany ]
Ward --> Jak napisal Gofer place rosna, co nie zmienia faktu, ze niektorzy poleca na "psie pieniadze". Wystarczy przeszukac bardziej rynek pracy, a zawsze znajdzie sie cos oplacalnego.
edit: Drukowanymi teraz... ILE DZIENNIE GODZIN PRACOWALA?
irenicus [ Mareczek ]
ja dostawalem 50zł za 2k ulotek, jakis rok temu, Kraków
wishram [ lets dance ]
kumpel ostatnio rozdawał ulotki za 10zł/h ale to po znajomości nie wiem czy nie dostałby mniej normalnie, inny znajomy dostał za 8h x2 - 80zł
blazerx [ ]
a nie mozesz po prostu wyrzucic ulotek do kosza, i spacerowac po miescie?
wilqu [ Konsul ]
blazerx -> myślisz że zleceniodawcy są na tyle durni że nie przewidzieli czegoś takiego?Często jest określone że od tej do tej godziny masz stać tu i tam, jeśli ktoś cię sprawdzi a na miejscu cię nie będzie to gówno dostajesz
BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
DJ Pinata--> nie mów tak. Chodzi mi o post 7. Ja za dwa tygodnie pracy zarobiłem 500zł. A chodziło o to by składać listy włożyć do nich formularze takie jakie są na poczcie i do koperty i to wszystko.A wszystko w miłej atmosferze jedzenie za darmo czasami chińszczyzna.A i pracowałem od 8.30 do 16.00. Praca w Fundacji w Łodzi.Praktycznie wydałem tyle co na bilety dziennie 3zł.a no i raz na gazetę bo mi się nudziło.Nie było pracy i płacili mi normalnie za czytanie gazety:P normalnie ak bym był prezesem tam:P