GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ile płacą za roznoszenie ulotek

04.03.2008
16:14
smile
[1]

bikepro1996 [ Legionista ]

ile płacą za roznoszenie ulotek

ile płacą najwięcej za roznoszenie ulotek

04.03.2008
16:14
[2]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Różnie. Zależy gdzie roznosisz i czy po klatkach schodowych, czy ludziom w mieście.

04.03.2008
16:15
smile
[3]

Spytko [ Pretorianin ]

Chodzi o to, że chcesz zarobić na tego laptopa za 1499 zl, tak?

04.03.2008
16:15
[4]

Sauron, władca Mordoru [ Junior ]

To zależy od tego ile pracodawca daje.
Wiem jedynie, że na tyle ile namęczysz się przy roznoszeniu, to tyle ile za to dają, nie zadowoli Cię.

04.03.2008
16:15
smile
[5]

bikepro1996 [ Legionista ]

po ulicach i w klatkach po ile płacą w klatkach a ile w mieście

04.03.2008
16:16
[6]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Około 500 złotych.

04.03.2008
16:18
[7]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Około 500 złotych

Chyba za rok.

U mnie koleżanka dostawała 100 zł za miesiąc roznoszenia po osiedlu.


Nie!! Żadne 500 zł! Nie słuchaj tego gościa!
Przecież w supermarkecie normalni ludzie dostają 600-800 zł, a ty myślisz, że jako dziecko dostaniesz 500 za miesiąc ?

04.03.2008
16:18
[8]

bikepro1996 [ Legionista ]

około 500 zł na miesiac ?

04.03.2008
16:19
[9]

Darek21 [ Bloody ]

12latka i tak nikt nie zatrudni więc sobie nie zaprzątaj nawet głowy

Chyba że na czarno, ale wtedy różnie bywa z kasą

04.03.2008
16:19
smile
[10]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Gdyby tak płacili, to bezrobocie spadło by do 0%.

04.03.2008
16:20
smile
[11]

bikepro1996 [ Legionista ]

te rok ma 12miesięcy a 100x12=1200

04.03.2008
16:21
[12]

hopkins [ Zaczarowany ]

Na ulicy przy dobrych wiatrach mozesz zalapac i 7zl/h

DJ Pinata ile dziennie pracowala Twoja kolezanka?

04.03.2008
16:21
[13]

pablo397 [ sport addicted ]

jak pobiegasz po blokach i troche postoisz na ulicy to moze wyjdzie gdzies tak z 300~400zl

04.03.2008
16:22
[14]

Ward [ Senator ]

to chyba miało być 50 za miesi.ąc a nie 500 , kokosów nie zarobisz a buty rozchodzisz na amen

04.03.2008
16:22
[15]

Volk [ Legend ]

Przy dobrych wiatrach to i za 10zl/h udawalo sie trafic :)

04.03.2008
16:22
smile
[16]

bikepro1996 [ Legionista ]

a pod latarnią
to mój kolega pisał;)

04.03.2008
16:25
[17]

hopkins [ Zaczarowany ]

Volk to zalezy od miasta w glownej mierze :)

gofer ja rozumiem, bo zdarzylo mi sie tyrac fizycznie za 800 zlotych miesiecznie ;)

04.03.2008
16:26
[18]

gofer [ tifoso ]

Nie rozumiem zdziwienia po poście Lincolna. Nie wiem jak jest chłopaki u was w miastach, ale u mnie w ciągu ostatnich 2-3 lat płace skoczyły bardzo w górę. I skoro np. w fabryce na produkcji płacą już powyżej 10 zł, to chyba logiczne, że roznosicielom ulotek też musi wzrosnąć pensja, bo inaczej nikt by tych ulotek nie chciał roznosić. 500 zł, w przeliczeniu na godziny (20 dni w miesiącu, 5 godzin dziennie) daje 5 zł za godzinę. To i tak jest głodowa stawka. Powtórzę więc - nie rozumiem zdziwienia.

04.03.2008
16:28
[19]

wornock [ Armin van Buuren ]

Kumpel dostaje 300-400 zeta za miesiąc około...

04.03.2008
16:30
[20]

bitrotten [ Centurion ]

jak rozmawialem z jedna pania co rozdawala akurat ulotki . .mialem troche czasu i sie zapytalem o ta prace

w kazdym razie dostawala 400 zl

04.03.2008
16:34
[21]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Jeżeli chodzi Ci o wakacje, a nie rok szkolny to polecam jakieś prace na wsi.

Ja przy rwaniu wiśni w dwa tygodnie , z przerwami zarobiłem, 270zł.
Mój kuzyn zatrudnił się u jakiegoś rolnika, który na polu miał warzywka (buraczki, marchewki itp.) i zarobił przez 3 tygodnie 900zł. Tylko jak Ci się uda, nie zatrudniaj się u farmera, który ma 300 hektarów i wielkie sady, tylko jak ci się uda, to znajdź takiego, który do pomocy szuka ~5 osób.

Polecam :)

04.03.2008
16:35
[22]

Ward [ Senator ]

tyle że to ma być chyba jakieś zajęcie dodatkowe a nie jazda i bieganie na rowerze przez kilka godzin dziennie
50 złotych wyciągnie chłopak jeśli się załapie do takiej ''pracy'' nie więcej , pod sklepem widze czesto chłopaczka który sprzedaje gazety - ma z tego ledwo parę złotych , najwięcej przy napiwkach

jeśli (jeśli!) więc roznosiciele wyciągają podobno przy ulotkach kilka setek , to musi być to niezła fucha w porównaniu :->

04.03.2008
16:38
[23]

DJ Pinata [ in rainbows ]

hopkins - nie dziennie, tylko miesięcznie. 100 zł na miesiąc.

04.03.2008
16:38
[24]

hopkins [ Zaczarowany ]

Ward --> Jak napisal Gofer place rosna, co nie zmienia faktu, ze niektorzy poleca na "psie pieniadze". Wystarczy przeszukac bardziej rynek pracy, a zawsze znajdzie sie cos oplacalnego.

edit: Drukowanymi teraz... ILE DZIENNIE GODZIN PRACOWALA?

04.03.2008
16:41
[25]

irenicus [ Mareczek ]

ja dostawalem 50zł za 2k ulotek, jakis rok temu, Kraków

04.03.2008
16:45
[26]

wishram [ lets dance ]

kumpel ostatnio rozdawał ulotki za 10zł/h ale to po znajomości nie wiem czy nie dostałby mniej normalnie, inny znajomy dostał za 8h x2 - 80zł

04.03.2008
16:46
[27]

blazerx [ ]

a nie mozesz po prostu wyrzucic ulotek do kosza, i spacerowac po miescie?

04.03.2008
16:50
[28]

wilqu [ Konsul ]

blazerx -> myślisz że zleceniodawcy są na tyle durni że nie przewidzieli czegoś takiego?Często jest określone że od tej do tej godziny masz stać tu i tam, jeśli ktoś cię sprawdzi a na miejscu cię nie będzie to gówno dostajesz

04.03.2008
17:18
[29]

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]

DJ Pinata--> nie mów tak. Chodzi mi o post 7. Ja za dwa tygodnie pracy zarobiłem 500zł. A chodziło o to by składać listy włożyć do nich formularze takie jakie są na poczcie i do koperty i to wszystko.A wszystko w miłej atmosferze jedzenie za darmo czasami chińszczyzna.A i pracowałem od 8.30 do 16.00. Praca w Fundacji w Łodzi.Praktycznie wydałem tyle co na bilety dziennie 3zł.a no i raz na gazetę bo mi się nudziło.Nie było pracy i płacili mi normalnie za czytanie gazety:P normalnie ak bym był prezesem tam:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.