GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Największe hity na Xboxa - głosowanie na TOP 30

04.03.2008
15:36
[1]

Mikami [ Konsul ]

Największe hity na Xboxa - głosowanie na TOP 30

Proponuję zrobić jednorazowy ranking najlepszych gier na Xboxa. Dzięki temu nowi posiadacze mogą zorientować się w co powinni zagrać, a starsi wyjadacze zobaczą jakie tytuły przeoczyli. Napisz jakie gry lubiłeś najbardziej i stwórzmy razem TOP 30 najlepszych gier.
Zasady:
1. Możesz zagłosować na dowolne gry, które zostały wydane na pierwszego X-a, tylko w formie pudełkowej.
2. Głosujesz jednorazowo na pięć tytułów w następujący sposób:
1. tytuł +5
2. tytuł +4
3. tytuł +3
4. tytuł +2
5. tytuł +1

3. Pierwszy tytuł dostaje pięć punktów, drugi cztery,trzeci trzy, czwarty dwa, piąty jeden jak na przykładzie powyżej.
4. Głosujemy przez pięć dni od momentu pojawienia się wątku.
5. Niedługo po zakończeniu głosowania upublikuję wyniki.
6. Akcja jest jednorazowa, jednak jak ktoś chce to może w przyszłości zrobić własne zestawienie, na własnych zasadach.

TOP 30 PS2: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7431665&N=1

04.03.2008
15:40
smile
[2]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Nie przejdzie, za malo userow bylo w PL. Choc osobiscie glosuje na Far Cry Instincts.

05.03.2008
21:32
[3]

Mikami [ Konsul ]

Mam nadzieję, że się uzbiera te 30 tytułów...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.