GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak usunac wirusa?

04.03.2008
15:35
[1]

Credenz [ Centurion ]

jak usunac wirusa?

witam, program avira antyvir wykryl mi trojana conhook.gen i co chwile wyskakuje okienko z tym wirusem i za kazdym razem klikam delete i w kolko to samo... jak go usunac? moze polecicie jakis program czy cos??

04.03.2008
15:37
[2]

MasterDD [ :-D ]

Darmowy AVG

04.03.2008
15:38
[3]

kibs007 [ Legionista ]

ŚCIĄGNI NOWEGA ANTY WIRYSA JA MAM AVAST I USUWAM KARZDEGO WIRUSA

04.03.2008
15:40
[4]

siwy346 [ addicted to music ]

ściągnij Kasperskiego 7 (wersja 30dni i usuń )

04.03.2008
15:43
[5]

kibs007 [ Legionista ]


TU JEST STRONA Z ANTY WIRUSEM "AVAST"

04.03.2008
15:43
[6]

bitrotten [ Centurion ]

czasami antywirusy nie pomagaja wtedy trzeba recznie . . .
sprawdz gdzie jes ulokowany wirus i go usun :) ppm wybnierasz" delete".jesli to nie pomoze to sprawdz w control panel -> programs & features i sprawdz czy tam znajdziesz.
jeszcze moze ci pomoc sprawdzanie w googlach wirusa.

04.03.2008
15:44
[7]

blazerx [ ]

zrob uaktualnienie bibliotek, odlacz sie od komputera i zrob pelny skan komputera

04.03.2008
16:05
smile
[8]

Zabójca13 [ ICE ]

AVG zdecydowanie.

04.03.2008
16:20
[9]

Bojak [ Don ]

kibs007 podał avasta, a ja odradzam :) Może i jest dobry, ale jak raz wwalił mi się wirus to nic nie mogłem nim zdziałać. Do kasowania tak jak mówi siwy, czyli Kaspersky albo AVG, NOD, ESET :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.