GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co zrobić jak ktoś zalewa nas smsami?

04.03.2008
14:48
[1]

niczyj [ Pretorianin ]

Co zrobić jak ktoś zalewa nas smsami?

Jakis gosciu - psychol, schizofrenik, zalewa mnie smsami (czasami ze 20 dzienni) , pisze coś tam że wrobiłem go w jakąś akcje i jak pojdzie na policje to wszyscy beda siedziec. natomiast do mojego kolegi pisze, że ten kolega chce go wrobic z dziewczyną w ciąży...
cholera wie o co chodzi... mniejsza z tym...

jak mozna sie tego pozbyc? nie mam mozliwosci zablokowania numeru bo mój telefon nie ma takiej opcji (w ogóle nie wiem czy cos atkiego jest), dzwonilem do Plusa spytac sie czy moga zablokowac do mnie ten numer, to powiedzieli ze to nie jest mozliwe.

MAcie jakis pomysl na to ?

04.03.2008
14:49
[2]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Podaje sie numer z ktorego dostaje sie esy na forum homoseksualistow lub na golu :) Przezylem juz cos takiego.

04.03.2008
14:49
[3]

siwy346 [ addicted to music ]

to ty idź z tym na policje bo to jest raczej karane
właśnie udostępnij jego nr

04.03.2008
14:49
[4]

blazerx [ ]

musisz mniec opcje blokowania numeru, jaki telefon masz?

04.03.2008
14:50
[5]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Albo wyślij mu Pana Tadeusza w wersji sms ...

A poważnie, z tego co wiem, możliwości blokowania numeru nie ma. Niestety, bo powinna być. No ale cóż, operatora to nie obchodzi, wszak zarabia na wysłanych esach ...

Edit:
Numeru jak proponują nie podawaj, lepiej prosto na policję.

04.03.2008
14:51
[6]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Zignorować to najlepszy spodób ( nie wpadaj w furię )

04.03.2008
14:51
[7]

siwy346 [ addicted to music ]

w Samsungach jest możliwość blokowania numeru

04.03.2008
14:56
smile
[8]

bECKy [ how-you-doin? ]

dawaj numer, skatujemy koleszke :).
a moze bedzie chccial cos na anonsach sprzedac... :)

04.03.2008
15:08
[9]

niczyj [ Pretorianin ]

ten gosciu pisze do mnie bo mnei zna, nawet jakbym podal numer jego to raczej pewien jestem ze zacznie znowu pisac

04.03.2008
15:13
smile
[10]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Pomożemy!

spoiler start
nr plz
spoiler stop

04.03.2008
15:15
smile
[11]

jajko w imadle [ Kozak ]

podaj numer! xD

04.03.2008
15:15
[12]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Skoro Cie zna...Dzwonisz do niego i mowisz by przestal Cie zalewac esami. Jesli nie przestanie wysylasz esa ze ostatni raz prosisz. Nie przestanie nadal...walisz numer na forum dla homo lub gdziekolwiek chcesz i koles ma przesrane. Widzisz w tym cos zlego? Prosisz kilka razy, nie dociera to dzialasz. Nie masz jezyka w ustach ?

04.03.2008
15:20
smile
[13]

Foks!k [ SunShine ]

dawaj numer a to On bedzie miał cały czas zapchaną skrzynkę ...

04.03.2008
15:27
[14]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Jaki masz fon? Jeżeli to jest smartphone/palmphone to ściągasz program umożliwiający zrobienie blacklisty i prblem z głowy.

04.03.2008
15:27
[15]

siwy346 [ addicted to music ]

daj ten numer będzie prościej

04.03.2008
15:57
[16]

niczyj [ Pretorianin ]

panowie to wszystko trafi ale do normalnego czlowieka, ale ten gosc to psychol ,schizofrenik.... jak mozna przez pół roku do kodos wysylac codziennie po kilka/nascie smsów nie otrzymując ani jednej odpowiedzi !

04.03.2008
16:00
[17]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

niczyj--> Pewnie ma milion pisanek ;)

Podaj numer, to już GOLowicze mu wyrolują dups*o :)

04.03.2008
16:01
[18]

blazerx [ ]

albo zmien numer

04.03.2008
16:02
[19]

siwy346 [ addicted to music ]

apeluje dan ten numer to na jakiś czas będzie spokój

04.03.2008
16:04
[20]

Jamkonorek [ GTA IV ]

Czekamy na nuuumer !
Poda ktoś darmową bramkę sms ? ;]

04.03.2008
16:05
[21]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Myślę, niczyj, że nie jest to najlepszy pomysł dawać jego nr tutaj.
Sam nie wiem co bym zrobił w takiej sytuacji. Pewnie najpierw zadzwonił i powiedział, że sobie nie życzę, ale gdyby nie pomogło to chyba policja.

04.03.2008
16:06
smile
[22]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Będzie fajnie xD
Już widzę mine tego gościa, gdy dostaje 20 smsów od nieznanych mu numerów o podobnej treści :>

Numer możesz podać... hm... zrób plik tekstowy, wrzuć na speedyshare i daj linka :)

04.03.2008
16:08
smile
[23]

trustno1 [ Born Again ]

Dawaj, dawaj, ja mam miesięcznie bonusowo ponad 1000 darmowych sms-ów do wszystkich sieci, większosci nie wykorzystuje bo mam jeszcze darmowe minuty...

04.03.2008
16:10
[24]

smuggler [ Patrycjusz ]

Przeeob swoj numer na infolinie i zgarniaj 9,99 zl za sms :)

04.03.2008
16:13
smile
[25]

siwy346 [ addicted to music ]

smuggler---> tylko co będzie jak rodzina albo znajomi będą dzwonić

04.03.2008
16:14
[26]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Mógłby dla rodziny i innych zmienić w ogóle nr:)

04.03.2008
16:33
[27]

Bechemoth [ Konsul ]

smugg---ma rację,fajnie by było:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.