GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Painkiller problem

04.03.2008
14:42
[1]

Wrocławianin [ Konsul ]

Painkiller problem

Mam problem z grą painkiller.
Jestem już przy potworze z bagien(boss),ale on ma tam milimetr życia,a ja nie mogę go zabić.
Strzelam do niego 30min. już i nic...
Co zrobić?

04.03.2008
14:44
[2]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Jeżeli strzelanie w niego nie odbiera mu życia, strzelaj w bańki, które powstają w bagnie, gdy potwór znajduje się koło nich, aby wybuchły i zadały mu rany, albo w te, które co jakiś czas pojawiają się w powietrzu - trafienie w nie, gdy przelatują koło potwora, również zada mu obrażenia.

04.03.2008
14:47
[3]

blazerx [ ]

a jak sie zabijalo tego ostatniego w piekle?

04.03.2008
14:49
[4]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

blazerx--> Z tego, co pamiętam, musisz zabijać jak najwięcej duchów i zabierać im dusze (chyba). Po jakimś czasie zmienisz się w demona i wtedy napierdzielaj w bossa. Po kilku zmianach powinien paść.

04.03.2008
14:49
[5]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

blazerx -->

spoiler start
Trzeba było zabić 66 potworów, po czym przenosiło cię do Lucyfera. Gdy z nieba zaczynają spadać meteoryty, odbijasz je swoją mocą w jego kierunku, tak, aby w niego trafiły. W końcu Lucyfer rzuca w ciebie swoim mieczem, który wystarczy odbić tak, by trafił w swojego właściciela. Jeśli przez długi czas tego nie zrobisz, wracasz do zabijania kolejnych 66 potworów.
spoiler stop

04.03.2008
14:53
[6]

blazerx [ ]

Gandalf-->

spoiler start


musialem miec zbugowana wersje skoro przenioslem sie do piekla(taki krajobraz po wojnie jabky ze statkami, samolotami zatrzymany w czasie) a tam pusto, nikogo nie bylo


spoiler stop

04.03.2008
14:55
[7]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

blazerx -

spoiler start
to jest wlasnie pieklo, a stworki to dusze, ktore gina od jednego strzalu.
spoiler stop

04.03.2008
14:55
[8]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

blazerx --> dziwne. Pamiętam, że wystarczyło przejść się trochę po mapie, żeby zaczęły pojawiać się pierwsze potwory.

04.03.2008
14:55
smile
[9]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

blazerx--> Bo z tego, co pamiętam na początku jest pusto - dopiero jak dojdziesz dalej, wychodzą potwory.

04.03.2008
14:58
[10]

Wrocławianin [ Konsul ]

Przy pomocy kodu zmorfowałem się w demona,zabiłem go i teraz on zniknął a ja dalej jestem na tych bagnach...
Co robić/
No ale co się z nim stało?Bo on pada,ja wyłączam morf i już go nie ma.....;(

04.03.2008
15:00
[11]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Grać bez kodów. To naprawdę nie jest trudne. A jak już musisz użyć kodu, to nie na demona, tylko na nieśmiertelność przez krótki czas.

04.03.2008
15:02
[12]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Zacznij etap od nowa i przejdź go jeszcze raz.

04.03.2008
15:20
[13]

Wrocławianin [ Konsul ]

Mam problem z tym peronem z kolei,już byłem tam gdzie oni stoją na tych kolumnach,i co dalej?

04.03.2008
15:27
[14]

Wrocławianin [ Konsul ]

upp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.