th0t [ AhAs ]
Szukam ciekawych gier na slabego kompa...
Poszukuje jakis wciagajacych gierek na taki sprzet Duron 950mhz 256 ram geforce 2 TI 64 mb. Interesuja mnie glownie strzelanki ale pewnie wiekszosc widzialem, moga byc takze jakies logiczne lub przygodowe nie pogardze wyscigami oraz jakimis rpg'ami. Co polecacie ?
Gandalf. [ Generaďż˝ ]
System Shock 2

jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]
Planescape: Torment
Gabriel Knight 3
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Sanitarium :D
Narmo [ nikt ]
Warcraft 3 powinien w miarę dobrze chodzić.
siwy346 [ addicted to music ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7478994&N=1
wczoraj był o tym wątek

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Strzelanki: RTCW, AVP, AVP2, COD, SOF, SOF2, Codename: Outbreak, MOH:AA+Spearhead, Qake, Quake 2, Quake 3 Arena, Doom, Doom 2, System Shock 2, UT, Unreal
cRPG: TES: Morrowind i poprzednie TESy, Gothic, Gothic II + Noc Kruka, Baldurs Gate, Baldurs Gate 2, Planescape: Torment
Ściganki: Race Driver
Przygodowe: Myst, Syberia, Broken Sword, Broken Sword 2, Another World
Tyle mi narazie przyszło do głowy :)
Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Half-Life, Baldur's Gate seria, Icewind Dale seria, Neverwinter Nights, Arx Fatalis, Wizardry 8, Seria Legacy of Kain i wiele innych.

Mr.Eko [ Terrorist Win ! ]
Pograj przez neta w Counter Strike'a :D