GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bardzo ciekawa budowla !

04.03.2008
14:18
smile
[1]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Bardzo ciekawa budowla !



04.03.2008
14:19
smile
[2]

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]

Fajne. Podoba mi się :).

04.03.2008
14:19
[3]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

Bardzo pomysłowe...

04.03.2008
14:21
[4]

szuru-buru [ Jacuś ]

Ciekawe, trzeba mieć niezły łeb żeby coś takiego zbudować.

04.03.2008
14:25
smile
[5]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Niezłe.

04.03.2008
14:38
smile
[6]

fifek9000 [ Generaďż˝ ]

nawet fajne

04.03.2008
14:43
[7]

Boroova [ Gwiazdka ]

Widzialem ostatnio na plakacie reklamujacym Szkocje albo Walie, juz nie pamietam. W kazdym razie w jednym z tych krajow

04.03.2008
14:51
[8]

bECKy [ how-you-doin? ]

Dobra, a teraz pytanie: do czego to "coś" służy? Filmy mi nie dzialaja, a ze zdjęc nie wiele moge sie domyśleć..

04.03.2008
14:51
smile
[9]

Volk [ Legend ]

Zaiste ciekawa.

04.03.2008
14:59
smile
[10]

Okruch [ Liverpool FC ]



Falkirk Wheel, nazwany od pobliskiej miejscowości Falkirk w centralnej Szkocji, jest windą rotacyjną do transportu łodzi pomiędzy kanałem Forth and Clyde a kanałem Union. Różnica poziomów pomiędzy dwoma taflami wody wynosi 24 m, tyle co ośmio-kondygnacyjny budynek. Struktura usytuowana jest niedaleko Rough Castle Fort a najbliższą wsią jest Tamfourhill. 22 maja 2002 królowa Elżbieta II otworzyła obiekt w trakcie świętowania Złotego Jubileuszu. Otwarcie odbyło się z miesięcznym opóźnieniem, spowodowanym przedwczesnym otwarciem śluz przez wandali.

04.03.2008
15:52
[11]

Sisieq [ Pretorianin ]

Super, ale w niektórych elementach przesadzili z ekstrwagancją.

04.03.2008
15:56
smile
[12]

mirencjum [ operator kursora ]

Ciekawe.

04.03.2008
16:04
smile
[13]

Y0D4 [ Pretorianin ]

Jestem pod wrażeniem.

04.03.2008
17:24
smile
[14]

Tirane [ Magic Level: 69 ]

Moj domek letniskowy znow w internecie


spoiler start
xD
spoiler stop

04.03.2008
17:30
[15]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

niezle niezle :) ta rzezba konia szczegolnie mi siepodoba

04.03.2008
17:32
smile
[16]

viesiek [ Legend ]

Oglądałem na Discovery program o tym ^^ całkiem niegłupi patent

04.03.2008
17:34
[17]

kibs007 [ Legionista ]

super butowa podoba mi sie

04.03.2008
17:34
smile
[18]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]


Bardzo ciekawa budowla ! - Bullzeye_NEO
04.03.2008
17:35
[19]

mikmac [ Senator ]

becky -->
jest to dosc nietypowa sluza wodna - ale funkcje pelni dokladnie ta sama jak masa takich przepustow na calym swiecie.

04.03.2008
17:35
[20]

Hugunumana [ Konsul ]

swietne:D

04.03.2008
17:44
smile
[21]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Respect dla architekta :)

04.03.2008
17:45
smile
[22]

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]

co to wogule jest ? <co>

04.03.2008
17:50
smile
[23]

Igierr [ Isilven ]

Sprytnie skonstruowane.

04.03.2008
17:52
smile
[24]

Lolter [ African Herbman ]

Fajne.

04.03.2008
17:55
[25]

...NathaN... [ The Godfather ]

Bullzeye > Codziennie musze ogladac to cudo architektury :P Tak btw zamyśle to sa liście lauru ;)

04.03.2008
17:57
[26]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

...NathaN... liscie lauru powiadasz ? :D jednak wszyscy wiemy jak to sie naprawde nazywa XD

04.03.2008
18:01
smile
[27]

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]

Interesujące :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.