
gacek [ FISHKI dot NET ]
Bardzo ciekawa budowla !

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]
Fajne. Podoba mi się :).
Pawel_13 [ Pretorianin ]
Bardzo pomysłowe...
szuru-buru [ Jacuś ]
Ciekawe, trzeba mieć niezły łeb żeby coś takiego zbudować.

Awerik [ Generaďż˝ ]
Niezłe.

fifek9000 [ Generaďż˝ ]
nawet fajne
Boroova [ Gwiazdka ]
Widzialem ostatnio na plakacie reklamujacym Szkocje albo Walie, juz nie pamietam. W kazdym razie w jednym z tych krajow
bECKy [ how-you-doin? ]
Dobra, a teraz pytanie: do czego to "coś" służy? Filmy mi nie dzialaja, a ze zdjęc nie wiele moge sie domyśleć..

Volk [ Legend ]
Zaiste ciekawa.

Okruch [ Liverpool FC ]
Falkirk Wheel, nazwany od pobliskiej miejscowości Falkirk w centralnej Szkocji, jest windą rotacyjną do transportu łodzi pomiędzy kanałem Forth and Clyde a kanałem Union. Różnica poziomów pomiędzy dwoma taflami wody wynosi 24 m, tyle co ośmio-kondygnacyjny budynek. Struktura usytuowana jest niedaleko Rough Castle Fort a najbliższą wsią jest Tamfourhill. 22 maja 2002 królowa Elżbieta II otworzyła obiekt w trakcie świętowania Złotego Jubileuszu. Otwarcie odbyło się z miesięcznym opóźnieniem, spowodowanym przedwczesnym otwarciem śluz przez wandali.
Sisieq [ Pretorianin ]
Super, ale w niektórych elementach przesadzili z ekstrwagancją.

mirencjum [ operator kursora ]
Ciekawe.

Y0D4 [ Pretorianin ]
Jestem pod wrażeniem.

Tirane [ Magic Level: 69 ]
Moj domek letniskowy znow w internecie
$ebs Master [ Profesor Oak ]
niezle niezle :) ta rzezba konia szczegolnie mi siepodoba

viesiek [ Legend ]
Oglądałem na Discovery program o tym ^^ całkiem niegłupi patent
kibs007 [ Legionista ]
super butowa podoba mi sie
mikmac [ Senator ]
becky -->
jest to dosc nietypowa sluza wodna - ale funkcje pelni dokladnie ta sama jak masa takich przepustow na calym swiecie.
Hugunumana [ Konsul ]
swietne:D

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Respect dla architekta :)

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]
co to wogule jest ? <co>

Igierr [ Isilven ]
Sprytnie skonstruowane.

Lolter [ African Herbman ]
Fajne.
...NathaN... [ The Godfather ]
Bullzeye > Codziennie musze ogladac to cudo architektury :P Tak btw zamyśle to sa liście lauru ;)
$ebs Master [ Profesor Oak ]
...NathaN... liscie lauru powiadasz ? :D jednak wszyscy wiemy jak to sie naprawde nazywa XD

Ceran_19 [ kunkretnie rombienty ]
Interesujące :)