
pacio22 [ Legionista ]
przeszlem cale soul reaver...kto chce pomoge.
piszcze co chcecie wiedziec gdzie isc w tej grze i takie tam odpowiem na wszystko

pacio22 [ Legionista ]
moje gg 1291434....piszcze.

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]
Przeszedłem FIFĘ 08!!! Macie problem? Piszcie do mnie!

pacio22 [ Legionista ]
chyba nie wiesz co to za gra nawet bys jej nie przeszedl skoro umiesz grac tylko w fife
pacio22 [ Legionista ]
dobra spadam piszcze na gg 1291434
Azerath [ Konsul ]
O Jezu! O Jezu! Jak tego dokonałeś? Całe Soul Reaver? Niemożliwe! Przecież jeszcze nikt tego nie przeszedł, w internecie nie ma ani jednej solucji. Jesteś niesamowity.
Bojak [ Don ]
A ja ostatnio przeszedłem Crysisa, Gears of War i 2 albo 3 raz w życiu AvP2 :) Jednym słowem - biednie.
I gratuluję dokonania tego niesamowitego wyczynu, ale jak ktoś będzie miał problem to sam napisze :)
Aaa i ludzie zejdzcie z chłopaka ;) Przeszedł sobie grę, cieszy sie i chce nam o tym powiedzieć. Kategoria dobra, zero spamu, wykazuje chęć pomocy...toż to przyszłe pokolenie gwiazdkowiczów !