GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

przeszlem cale soul reaver...kto chce pomoge.

04.03.2008
14:08
smile
[1]

pacio22 [ Legionista ]

przeszlem cale soul reaver...kto chce pomoge.

piszcze co chcecie wiedziec gdzie isc w tej grze i takie tam odpowiem na wszystko

04.03.2008
14:09
smile
[2]

pacio22 [ Legionista ]

moje gg 1291434....piszcze.

04.03.2008
14:13
smile
[3]

Tomasij ZaYceV [ Konsul ]

Przeszedłem FIFĘ 08!!! Macie problem? Piszcie do mnie!

04.03.2008
14:21
smile
[4]

pacio22 [ Legionista ]

chyba nie wiesz co to za gra nawet bys jej nie przeszedl skoro umiesz grac tylko w fife

04.03.2008
14:22
[5]

pacio22 [ Legionista ]

dobra spadam piszcze na gg 1291434

04.03.2008
14:23
[6]

Azerath [ Konsul ]

O Jezu! O Jezu! Jak tego dokonałeś? Całe Soul Reaver? Niemożliwe! Przecież jeszcze nikt tego nie przeszedł, w internecie nie ma ani jednej solucji. Jesteś niesamowity.

04.03.2008
16:15
[7]

Bojak [ Don ]

A ja ostatnio przeszedłem Crysisa, Gears of War i 2 albo 3 raz w życiu AvP2 :) Jednym słowem - biednie.

I gratuluję dokonania tego niesamowitego wyczynu, ale jak ktoś będzie miał problem to sam napisze :)

Aaa i ludzie zejdzcie z chłopaka ;) Przeszedł sobie grę, cieszy sie i chce nam o tym powiedzieć. Kategoria dobra, zero spamu, wykazuje chęć pomocy...toż to przyszłe pokolenie gwiazdkowiczów !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.