GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Projekt IGI 2

04.03.2008
13:56
[1]

gamed123 [ Junior ]

Projekt IGI 2

Projekt IGI 2

04.03.2008
13:58
[2]

Klaustrofobik [ Pretorianin ]

Naleśniki zapiekane z wiśniami

Składniki:
kilka naleśników
Nadzienie:
wiśnie drylowane
twarożek
2 jaja
200 ml mleka
2 łyżki cukru
paczka herbatników
4 kostki masła
Sposób przyrządzenia:
Naleśniki nadziewać i układać w naczyniu żaroodpornym wysmarowanym masłem i posypanym cukrem. Mleko, cukier i jajka wymieszać i polać na naleśniki. Całość posypać pokruszonymi herbatnikami i polać roztopionym masłem. Zapiekać w temperaturze 180 stopni przez 20 minut.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.