GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polski Brazylijczyk na Euro 2008

04.03.2008
13:32
[1]

blazerx [ ]

Polski Brazylijczyk na Euro 2008

Polski Ronaldinho na Euro 2008?

info o Rogerze:


Pare linkow:




Chorwaci stracili swojego moze my zyskamy dla siebie jednego?


Polski Brazylijczyk na Euro 2008 - blazerx
04.03.2008
13:33
smile
[2]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Mam nadzieję, że nie.

04.03.2008
13:36
[3]

JihaaD [ Gosu ]

Blagam nie.

04.03.2008
13:37
[4]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Myślę że nawet gdy uzyska Polskie obywatelstwo to i tak nie pojedzie na Euro. Za mało czasu.

04.03.2008
13:38
smile
[5]

Ad@mski [ Centurion ]

Po co nam drugi Olisadebe.
Z Leo i tak wygramy mistrzostwa :)

04.03.2008
13:39
smile
[6]

eJay [ Gladiator ]

Z Leo i tak wygramy mistrzostwa :)

Z Messim:D

04.03.2008
13:40
[7]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Oby nie.

04.03.2008
13:40
smile
[8]

blazerx [ ]

Z Rasiakiem

04.03.2008
13:50
smile
[9]

blazerx [ ]

>>


Polski Brazylijczyk na Euro 2008 - blazerx
04.03.2008
13:52
[10]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Cóż, Leo mówi, że Rogera potrzebuje... Ja jakoś wielkim zwolennikiem talentu Brazylijczyka nie jestem, choć faktycznie reprezentacji mógłby się przydać... a mógłby nie, bo to zawodnik dosyć nieprzewidywalny i czasem odstawia padaczkę na boisku...
Poza tym nie przepadam za naturalizowaniem piłkarzy i graniu na podstawie obywatelstwa a nie narodowości. Nie zmienia to faktu, że dzieje się tak wszędzie i chyba należy się do tego przyzwyczaić. Chciałbym tylko, żeby dotyczyło to u nas piłkarzy wybitnych. A Roger raczej się do takich nie zalicza.

04.03.2008
13:54
[11]

Yakeem [ Pretorianin ]

Nie, nie.
Głównym pomysłodawcą i inicjatorem jest Leo (wspierany przez GW), który tłumaczy to koniecznością podążania za światowymi trendami ("musicie robić to co wszyscy"). Tylko, że w przypadku Rogera wygląda to tak, że Beenhakker i jego ekipa namawiają go, robią kampanię, a on sam nie jest za bardzo przekonany do tego pomysłu, podkreśla mocno, że przede wszystkim marzy o grze w brazylijskiej kadrze.
Ja rozumiem, że Roger to dobry piłkarz, w dodatku na pozycji na której mamy poważne braki, ale osobiście nie za bardzo widzę w naszej drużynie najemników, którzy będą musieli odrabiać pańszczyznę w kadrze.

Oli miał żonę Polkę, grał parę lat u nas i ogólnie jakoś lepiej to wyglądało.

Eduardo w Dynamie Zagrzeb grał 6 lat.

04.03.2008
13:55
[12]

twostupiddogs [ Senator ]

Shadow

Wybitni łapią się do swoich drużyn narodowych.

Edit

Wyjątkiem są tacy piłkarze jak Deco, ale oni jednak są jakoś choćby językowo powiązani ze swoją drugą ojczyzną.

04.03.2008
13:55
smile
[13]

DarthRadeX [ Zagłębie Lubin ]

Z Leo i tak wygramy mistrzostwa

Pewnie, w razie czego wbiegnie na boisko i pomoże naszym.

04.03.2008
13:56
smile
[14]

Lolter [ African Herbman ]

Jak sami nie potrafimy grać to bierzmy innych.

04.03.2008
13:57
[15]

blazerx [ ]

jakby Eduardo mial szanse grac u siebie to przez chwile by sie nie zastanawial

04.03.2008
15:19
[16]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

Jestem przeciwko. Żeby Polska była Polską! :)
Takie naturalizowanie piłkarzy obcego pochodzenia niż polskiego może doprowadzić do tego, że w reprezentacji Polski nie będzie kiedyś żadnego Polaka. Żeby on chociaż miał jakieś polskie korzenie, a tu nic, ani grama. To psuje całą ideę rozgrywania meczów międzypaństwowych.

04.03.2008
16:07
[17]

Sisieq [ Pretorianin ]

Czemu by nie. Chorwaci tak świetnie grali eleminacje z brazylijczykiem.
A zresztą jakie macie problemy !!!
Francuzi ilu mają prawdziwych francuzów, niemcy ?

06.03.2008
18:27
[18]

Pajak_master [ Pretorianin ]

trzeba sprawdzić mu zęby bo może kłamać w sprawie wieku jak olisadebe :D

06.03.2008
18:36
[19]

milanista [ Brother Of Metal ]

jestem na tak, nie ogladam polskiej ligi ale z tego co wiem to jest to dobry technicznie zawodnik, z "wizja" gry - taki ktos jest na wage zlota.

06.03.2008
18:49
[20]

Streetball27 [ Pretorianin ]

ludzie teraz mówicie NIE a jak będzie strzelał bramy dogrywał piły to będzie co innego jak chłop chce to niech gra mówicie że LEO to świetny trener i jak LEO nie mówi NIE DLA ROGERA to znaczy że wie co robi. Normalnie połowa to dzieci neostrady albo rasiści MASAKRA
Ja tam ufam dla LEO, i wiem ze on sam wie lepiej co ma robić niż wy wszyscy anty.

06.03.2008
18:51
smile
[21]

SirGoldi [ Gladiator ]

Szczerze? Gdybym nie kibicował Legii, napisałbym, że mi to wisi, czy Roger zagra w reprezentacji. A tak - jestem jak najbardziej za! :-)

Zresztą, nad czym się tutaj zastanawiać - polska reprezentacja może tylko zyskać na takim rozwiązaniu.

06.03.2008
18:53
[22]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Interesują mnie względy praktyczne. Te ideowe mam w dupie. Jeśli Leo twierdzi, że Roger będzie dla drużyny przydatny, to ja mu wierzę i nie będę oponował.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.