
yazz_aka_maish [ Legend ]
Lepsze niz kawaly! Ja leze na ziemi :DDD
Zapewne wszyscy znaja basha, ale dawno nie czytalem i dzis po prostu musialem podzielic sie z wami kilkoma perelkami. Oto i one:
<gonzo> karol, slyszales ze maniek juz nie jest z tą izką? :P
<karol> oo zerwal?
<gonzo> mhm, a le sluchaj dlaczego
<gonzo> gral sobie w "Skoki narciarskie 2001" i wlasnie skakal decydujacy skok w sezonie, mozna powiedziec ze wazyly sie losy pucharu swiata:P
<karol> o.O
<gonzo> tak sobie leci leci i nagle jeb - sygnal wiadomosci z gg
<gonzo> a ze byl skupiony ttlyko na grze, to tak sie przestraszyl ze nie wylądowal i przez to przegral sezon
<gonzo> jak zobaczyl ze to iza pyta, co jej kupi na urodziny to tak sie wkurwil ze odpisal "jebana materialistka" i zerwal
***
<riatha> w ogole dzisiaj jedna babka mnie dobila... zapomniala hasla, wiec jej przyslalo kod taki: IDQrvY8ejl
<riatha> ktory miala gdziestam wpisac, niewazne
<riatha> i ona wielce oburzona napisala, ze jestesmy straszni, ze to byl wyjatkowo chamski dowcip
<riatha> bo ona ma na imie "Elzbieta" a ten kod jak nic uklada sie w slowa: "ID kurwy eli"
***
<planet> ty, słuchaj jaka akcja wczoraj była jak siedzielismy u batmana i palilismy sheeshe- wchodzi jego mama i mówi że chce sprobowac
<shwabster> no to co w tym dziwnego?
<planet> to jeszcze nic. nie wiedziala jak sie do tego zabrac, to syn jej tlumaczy- "bierzesz to do ust i mocno ciagniesz"
<shwabster> xD
<planet> czekaj, teraz najlepsze, po chwili dodaje "tak jak ojcu w nocy..."
<shwabster> ...
***
<lynczu> z takim podejsciem to nic dziwnego
<lynczu> mozesz sobie jedynie jakas dziwke znalezc :/
<nukad> no i przeciez o to chodzi, po co mi nie-dziwka? :P
<lynczu> kobieta powinna widziec w tobie cos innego niz jaki to zarobiony cwaniak jestes
<lynczu> np. powinna dostrzec twoje poczucie humoru, twoja blyskotliwosc, intelekt, czulosc, opiekunczosc, romantycznosc itd.
<nukad> znawca sie odezwal, znalazles juz taka?
<lynczu> no taka to bede szukal po 30stce, poki co dziwek szukam ;D
***
<pawel> w domu jestes?
<krzysiek> nie kurwa w kosciele
***
<ronwald> Hej!
<Kati> No hej!
<Kati> Przepraszam bardzo, ale 2 lata sie nie odzywałeś.. cóż to się stało?
<ronwald> a no widzisz, stęskniłem się:) i tak się chciałem spytać...nie miałabyś ochoty się ze mną spotkać na chwilkę?
<ronwald> no bo ty chyba mieszkasz w tym samym bloku co ja...
<Kati> idioto, ja się rok temu wyprowadziłam na drugi koniec Polski! jak jeszcze byliśmy w 2 klasie!
<ronwald> o fuck. a nie wiesz kto jeszcze miałby na piwo pożyczyć?
***
<Sylwia> miałam doczynienia z metalem.. fajnie było, ale przy 5 randce znowu przyszedł czarny i nudne to się zrobiło.
***
<Amas> Ty skumaj akcje...
<Stanley> no mow
<Amas> Wczoraj dzwoni do mnie kumpel zebym do niego przylazl i pomogl zniesc kompa bo musi zawiesc do serwisu
<Amas> Nie moglem skapowac o co chodzi, bo jedyny komp jaki posiadal to laptop...
<Amas> No ale sie zgodzilem.
<Amas> Wpadam do niego i co kurwa widze? Laptopa w akwarium O.o
<Stanley> lol ^^
<Amas> Pytam go o co chodzi
<Amas> A on do mnie ze wylal piwo na klawe i sie komp mu padl
<Amas> Nie chcial utracic danych na dysku, a ze czytal na Dzienniku Internautow, ze w przypadku zalania nie nalezy dopuscic do wyschniecia dysky twardego
<Amas> wiec wlozyl laptop do akwarium....
***
<kjh> kurwa... 12 lat nauki angielskiego w szkole
<kjh> 3 lata płacenia w prywatnej szkole
<kjh> korepetycje w domu...
<kjh> wszystko zeby dostac robote w anglii
<kjh> a tam kurwa rozmowa kwalifikacyjna po polsku... ;/
***
<Olleszko> co studiujesz?
<Lipa> stosunki międzynarodowe
<Olleszko> gdzie po tym możesz pracować?
<Lipa> Wszędzie.. na rynku, w mięsnym..
***
<opis Darka> Twój stary pracuje w bankomacie
<Ewelina> Darek? A nie można pracować w bankomacie, nie ?
<Darek> można
<Darek> otwierasz bankomat i zamykają cie tam
<Darek> i podajesz kasy cały dzień
<Darek> i sprawdzasz piny w takiej grubej książce
<Ewelina> Jaja sobie robisz :D
***
<kati> czy ty masz problemy ze zrozumieniem slowa pisanego??
<janek_pl> co?
***
<Kalina> lista kontaktow zostala zaimportowana
<Kalina> kliknac ok???
<Ja> ta
<Ja> a masz inny przycisk ?
<Kalina> nie
***
<barabaron> Czemu amerykanie nie chcą znieść wiz dla polaków?
<ace> Słyszałem, że najwięcej do USA ucieka Brytyjczyków, więc tacy najgorsi nie jesteśmy. :D
<ninja> Jesteśmy. Bo to przed nami uciekają.
***
<banan> a ile tam u ciebie w robocie mozna wyciagnac?
<pasik> tak na reke to 600 - 700 zl
<pasik> ale jak troche pochachmecisz to mozna wiecej...
<pasik> mi wychodzi jakies 3500 na miesiac
<banan> 0_o
***
<radio> ... nowa książka w której opisano ponad 30tyś różnych pocałunków ...
<Marjan> 30tyś? Nie no bez jajec!
<Fabio> Chyba właśnie z jajcami :)
***
<satanisław> myślałem że taki przeskurwysyńskibonzo jak ty napisze sam wiersza i pierdolnie takiego smęta miłosnego że się lasce nogi ugną i tylko zdąży je rozłożyć zanim zemdleje
***
< Leon> Masz totalnie przesr*ne, jeśli na pytanie: "Ej, stary, co się wczoraj ze mną działo?" dostajesz w odpowiedzi linka z YouTube...
<@kamil> Leon: Gorzej jak dostajesz linka na redtube ;)
***
<ESIORRINHOOO> wlasnie tak sie zastanawialem
<ESIORRINHOOO> co kieruje proktologami, ktorzy musza zapierdalac w liceum
<ESIORRINHOOO> zeby sie dostac na zajebiscie ciezka medycyne
<ESIORRINHOOO> studiowac 6 lat podstawy
<ESIORRINHOOO> potem specjalizacje
<ESIORRINHOOO> i po tym wszysykim grzebac ludziom w dupach
***
<suzi_krk_blondi_> gdzie sie lubisz spuszczać?
<on_młody_krak_szuka> na brzuch
<suzi_krk_blondi_> aha to tak jak ja :)
<on_młody_krak_szuka> a jak długo nie wale to takie ciśnienie że na twarz mi idzie
<suzi_krk_blondi_> mi chodziło na dziewczynę...
***
<kitek> Damian jest czasami genialnie bezbledny
<kitek> siedzimy dzisiaj na warsztacie w jednym wielkim bajzlu
<kitek> Damian jak to Damian zaczal 16 rzeczy i zadnej nie skonczyl
<kitek> po prostu wszedzie lezy wszystko
<kitek> i w pewnym momencie wchodzi Wieslaw the majster
<kitek> costam wczesniej brzdakal ze ma jakies laski do wykucia
<kitek> ogarnal wzrokiem warsztat i mowi: "Damian kurwa jaki tu jest burdel! Przeciez tu nie ma gdzie nogi postawic! I gdzie ja mam te laski robic?"
<kitek> Damian: "No tutaj, na kolankach!"
<el_Loco> o ja pierdole :D
<kitek> padlem na glebe i tarzajac sie ze smiechu patrzylem jak Wiesio lata po warsztacie za Damianem z mlotem kowalskim w lapach :)))
***
<buu^> Jeżeli co drugi pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać
***
<JJThompson> Interia: "Lotnictwo chce dawać pilotom viagrę, by zwiększyć ich sprawność podczas lotu."
<Kuba> Jeszcze drążki im się pomylą...
***
<blah> jacek powiedział starym ze jest gejem
<blah> dzięki czemu bez problemów paulina mogła u niego nocować
<flem> cfaniak :/
***
<hunter> zyjesz
<Marek> na to wygląda
<hunter> jak dotarles do domu?
<Marek> myślałem że Ty mi powiesz :D
<hunter> o kurwa :D
<hunter> pamietasz jak rzygales?
<Marek> coś tam kojarzę
<hunter> przeciez takiego pawia ja w zyciu nie widzialem na zywo :D
<Marek> a co z nim?
<Marek> w ogóle gdzie ja rzygałem?
<hunter> no kurwa to byla fontanna
<Marek> xD
<hunter> na przystanku na placu koscieleckich
<hunter> tylko nie rozumiem jednje rzeczy
<hunter> po chuj Ty chciales to łapać?????
***

stanson_ [ Szeryf ]
<kjh> kurwa... 12 lat nauki angielskiego w szkole
<kjh> 3 lata płacenia w prywatnej szkole
<kjh> korepetycje w domu...
<kjh> wszystko zeby dostac robote w anglii
<kjh> a tam kurwa rozmowa kwalifikacyjna po polsku... ;/

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
<dwukropek> "Jak prawidłowo złożyć spadochron", Instrukcja, wydanie drugie, poprawione.
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
Norma, Bash to po prostu skarbnica bekowych tekstow, codziennie rano poprawia mi humor przed wyjsciem do pracy.

EspenLund [ Live For Speed ]
<Obi> mielismy sprawdzian z religii
<Obi> ostatnie zadanie to bylo ,,zaprezentuj wybrany przez siebie Zakon, podaj date zalozenia, alozyciela, i ideologie"
<Obi> opisalem Zakon Rycerzy Jedi
Diplo [ Generaďż˝ ]
Z dzisiaj:
<Loker> Od ciężkiej pracy jeszcze nikt nie umarł ...
<Loker> Ale tak sobie myślę - po co ryzykować ?
I z wczoraj:
<Pottero> Nawet mi o tej cholernej wichurze nie wspominaj. Jak wyszedłem z psem (terrier, mały i lekki) na dwór, to ludzie myśleli, że latawiec puszczam...
:)
Nie wiem jak wy, ale ja zawsze dzień w pracy zaczynam od herbatki i basha ;-]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]
<barti> Stary - jakbym sie przespal z Twoja zona to bylibysmy szwagry czy swaty?
<mally> Bylibysmy kwita
pablo397 [ sport addicted ]
no to zescie ameryke odkryli...

Karl_o [ maniaC ]
znam wszystkie, bo na biezaca Basha przegladam juz od niepametnych czasow :)

Foks!k [ SunShine ]
Bash jest zawsze genialny !!

Sandro [ Wielosmyczasty ]
Kretyna też znacie?
Macu [ Santiago Bernabeu ]
eee? Chyba mam inne poczucie humoru. Nawet uśmiech się na mojej twarzy nie pojawił.
MaciekJ [ Konsul ]
<EmoDev> heh, toczyla sie dyskusja o tym, ze jak sie wlozy zarowke do ust, to sie jej nei wyjmie, trzeba operacyjnie
<EmoDev> ktos potem wspomnial, ze facet moze sie zaklinowac w kobiecie
<EmoDev> i padla ciekawa historyjka:
<Ewqa23> np u nas w koszalinie byl taki przypadek
<Ewqa23> ze klientka mloda psa wykorzystywala
<Ewqa23> i sie zaklinowali
<Ewqa23> i jak ich wynosili na noszach
<Ewqa23> to kilka razy ze smiechu upuscili
<Ewqa23> i pozniej do ojca dziewczyny
<Ewqa23> zeby wzial ziecia bo na nich szczeka
<Ewqa23> :P

alpha_omega [ Senator ]
Hehe, nawet z GOL-a jest tekst:
<barabaron> Czemu amerykanie nie chcą znieść wiz dla polaków?
<ace> Słyszałem, że najwięcej do USA ucieka Brytyjczyków, więc tacy najgorsi nie jesteśmy. :D
<ninja> Jesteśmy. Bo to przed nami uciekają.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Można z gola znaleźć więcej, nawet znajome ksywki są. Na kretynie też chyba mi mignęło w oczach. Na pr0nie to nie pamiętam ale chyba nie.
? ? (ale to akurat słabe;)
Dziobak_90 [ prO player ]
<selvanis> No, to jak o takich numerach mowa...
<selvanis> W Gdańsku ze znajomymi wsiadamy to tramwaju w tłusty czwartek. I odgrywamy scenkę "Kurcze, tlusty czwartek, a ja pączke nawet nie zjadłem".
<selvanis> Więc nachylam się do takiego dziwnego urządzenia z guzikiem, udaję że przyciskam i mówię "Trzy paczki poproszę"
<selvanis> Ludzie na nas jak na durni patrzeli.
<selvanis> A na następnym przystanku kumpel już z trzema pączkami i paragonem wsiada i pyta "Kto pączki zamawiał?"
<selvanis> Obieram, płacę, on mi resztę wydaje...a miny całego tramwaju powalające.
<selvanis> I gdy już ma wychodzić, jeden z pasażerów, starszy pan z pełną powagą: "można zamawiać bezpośrednio u pana?"
<selvanis> Wtedy już nie wytrzymaliśmy ;)
Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]
Basha kazdy moze sobie przejrzec... Ale jak juz jest temat, to dorzuce coś GOLowego :) Dosc stare, ale mnie ciagle bawi :]
<Adam50000> Czy w czasie sexu robicie jakieś udziwnienia czy może kochcacie się konwencjonalnie? Jeśli jakies udziwnienia to jakie?
<Deepdelver> recytacja "Iliady" się kwalifikuje?
<Adam50000> Podczas sexu recytujesz? Szacun
<Deepdelver> Ja nie, ona. Ja w tym czasie gram na okarynie i okładam się porem po pośladkach.

yazz_aka_maish [ Legend ]
Co tam, i ja jestem sprzed dwoch lat niemal :DDD

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
oooooooooooooooo lol świetne

Sz@szlyk [ Konsul ]
hah

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]
miazga,usmiałem się jak knur mimo iż humor miałem z dupy. Good shit
N|NJA [ Senator ]
Alpha-> Kiedyś dawno temu nawet dyskusyja się wywiązała, ile tekstów z GOLa jest na bashu. Mazia znajdziesz, mnie znajdziesz,. Deepdelver i grywanie na okarynie obowiązkowo być musi, kiedyś nawet Yoghurta widziałem, Gofera i paru innych prominentów.
Przy czym, należy zaznaczyć, na polskim Baszu czasem trafiają się "przedruki" z oryginalnego i teksty, które od poczatku do końca zostały zmyślone :)

MasterDD [ :-D ]
megasy! :D

ValkyreX [ Legend ]
Świetne. :D
ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
"<ESIORRINHOOO> wlasnie tak sie zastanawialem
<ESIORRINHOOO> co kieruje proktologami, ktorzy musza zapierdalac w liceum
<ESIORRINHOOO> zeby sie dostac na zajebiscie ciezka medycyne
<ESIORRINHOOO> studiowac 6 lat podstawy
<ESIORRINHOOO> potem specjalizacje
<ESIORRINHOOO> i po tym wszysykim grzebac ludziom w dupach"
Cytat z mojego guild czatu w world of warcrafcie :P !