GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy zasilacz to wytrzyma?

04.03.2008
11:46
[1]

Axl2000 [ Hohner ]

Czy zasilacz to wytrzyma?

Dzisiaj po powrocie z pracy biore sie za odblokowywanie SLI na płycie glownej (DFI) poprzez zlutowanie ze sobą 2 punkcików na chipsecie NF4 :) Nie ma raczej problemu z tym gdyz z NF4 Ultra zmieni mi sie na NF4 SLI, a przynajmniej tak twierdzą ludzie ;) I pytanie za 100pkt, czy zasilacz wytrzyma dolozenie drugiej 7900GT czy raczej granica bedzie juz przekroczona? (komp w podpisie)

04.03.2008
11:49
[2]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Jesli chodzi o moc powinien wytrzymac. Nie jeden raz jednak widzialem jak nawet 500 roznych firm padaly przy jednym gtxu :)
Jedno jest pewne : na 500 Tagana z zapasem dzialaja dwie karty wiec wychodzi na to ze na Twoim powinny dzialac sprawnie.
Nie mialem doczynienia z taka zasilka wiec nie odpowiem na 100% :) Jak juz pisalem jesli chodzi o moc wszystko powinno byc ok.

04.03.2008
11:58
[3]

foroe [ Pretorianin ]

nie trzeba lutowac, wystarczy olowek. A zasilacz to nie wiem, 2 karty podkrecone, proc, pamieci, moze byc cienko imo.

04.03.2008
12:08
[4]

mikmac [ Senator ]

wytrzyma spokojnie - podejdziesz pod 300-340W obciazenia, kwestia jak dlugo? Bedzie sie grzal prawie caly czas, bo nawet w Idle nie zejdzie ponizej 200W a to 40% jego mocy. Rok pochodzi zapewne z luzem, pozniej imo zaczna sie problemy.

04.03.2008
12:57
[5]

Axl2000 [ Hohner ]

foroe - jakos nie mam zaufania do ołówka :/ jak wyglada sprawa "zamazywalnosci" olowka? czy musi to byc specjalny olowek? mocno malowac, slabo...?

a co do zasiłki to proc nie byłby wtedy krecony i grafika tez raczej nie jakby była i druga wiec by byly 2 stockowe 7900GT i proc na 3,2Ghz i 2GB ramu...

04.03.2008
13:36
[6]

Axl2000 [ Hohner ]

^UP^

04.03.2008
13:38
[7]

foroe [ Pretorianin ]



masz tu wszystko

04.03.2008
14:10
[8]

Axl2000 [ Hohner ]

danke !! :) za jakises 3 godziny biore sie do roboty...ciekawe co mi z tego wyjdzie ;)

04.03.2008
20:13
[9]

Axl2000 [ Hohner ]

Akcja zakonczona sukcesem (chyba) w biosie reportuje jako nForce 4 SLI, za to w windowsie Everest pokazuje "Unknown" hhmmhh...jak mozna jeszcze to sprawdzic?

04.03.2008
21:28
[10]

Axl2000 [ Hohner ]

UP...

04.03.2008
21:57
[11]

xywex [ mlask mlask! ]

Sprawdź wskazania programu CPU-Z.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.