Lincoln01 [ Pretorianin ]
Co Putin ma do Amerykanów i tarczy ?
Amerykanie zamierzają u nas zbudować elementy tarczy antyrakietowaj ale jeśli zbudują grozi nam Putin że nam to w powietrze wysadzi.
edit:Ruscy grożą nam wojną.Nieboję się ich gdyż ucieknę do USA.

ronn [ moralizator ]
Sam się dziwie o co chodzi, przecież to wszystko jest mu niezmiernie na rękę.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Pewnie myśli że jeżeli rządzi krajem to wszystko mu wolno.Ale najpierw niech wysłucha Polski.

ronn [ moralizator ]
Tak samo pewnie myśli pewnie George Bush i jego administracja.

Regis [ ]
ronn --> I Kaczyński też!
Lincoln01 [ Pretorianin ]
George Bush ma humor, Putnin ponury.

Regis [ ]
George Bush ma humor, Putnin ponury.
Patrzac na budowe tego zdania nasuwa mi sie jedno pytanie - od dawna uczysz sie polskiego?
Konstrukcja niby poprawna, ale dopuszczalna raczej dla studentow z Bangladeszu, ktorzy przyjechali do nas na wymiane, niz dla 'tutejszych'...
Lincoln01 [ Pretorianin ]
ja polskiego nie umię za dobrze
Lindil [ WCzK ]
Sugeruję zamienić Internet na drzewo w ogrodzie. A na drzewo zabrać kilka podręczników.

Lincoln01 [ Pretorianin ]
Lindli--->Jesteś zabawny.............
Tomuslaw [ Superbia ]
Lincoln01 - czytam Twój kolejny temat i ciągle nasuwa mi się pytanie: "Ile masz lat?". Nawet nie chodzi mi o pisownię, ale o sens Twoich wypowiedzi.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Mam 17 lat.Nie jestem tym kogo uwielbiacie czyli Rydera.

Tomuslaw [ Superbia ]
Lincoln01 - czytając Twoje posty śmiem twierdzić (i pewnie nie tylko ja), że tyle nie masz.
Nie jestem tym kogo uwielbiacie czyli Rydera.
Winny się tłumaczy. Zauważ, że mimo, iż niczego o Ryderze nie wspomniałem, Ty go przywołujesz. Coś tu jest nie tak...
edit: "świeży nick" i 80 postów dziennie!? No i jeszcze ranking -2. A teoretycznie istniejesz tu czwarty dzień. Jak Ty to robisz??
<----
Lincoln01 [ Pretorianin ]
jeste ś idiotą

Bramkarz [ brak abonamentu ]
Pewnie myśli że jeżeli rządzi krajem to wszystko mu wolno.Ale najpierw niech wysłucha Polski.
[Ivor] [ Konsul ]
No cóż mimo wszystko pozwole sobie odpowiedzieć na pytanie.
Ruskie się boją ponieważ wyrzutnie tarczy antyrakietowej można bez mniejszego problemu wykorzystać jako wyrzutnie balistyczne.
Ludzie ludzie...