GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co Putin ma do Amerykanów i tarczy ?

04.03.2008
10:45
[1]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Co Putin ma do Amerykanów i tarczy ?

Amerykanie zamierzają u nas zbudować elementy tarczy antyrakietowaj ale jeśli zbudują grozi nam Putin że nam to w powietrze wysadzi.

edit:Ruscy grożą nam wojną.Nieboję się ich gdyż ucieknę do USA.

04.03.2008
10:47
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

Sam się dziwie o co chodzi, przecież to wszystko jest mu niezmiernie na rękę.

04.03.2008
10:49
[3]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Pewnie myśli że jeżeli rządzi krajem to wszystko mu wolno.Ale najpierw niech wysłucha Polski.

04.03.2008
10:52
smile
[4]

ronn [ moralizator ]

Tak samo pewnie myśli pewnie George Bush i jego administracja.

04.03.2008
10:54
smile
[5]

Regis [ ]

ronn --> I Kaczyński też!

04.03.2008
10:56
[6]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

George Bush ma humor, Putnin ponury.

04.03.2008
10:58
smile
[7]

Regis [ ]

George Bush ma humor, Putnin ponury.

Patrzac na budowe tego zdania nasuwa mi sie jedno pytanie - od dawna uczysz sie polskiego?
Konstrukcja niby poprawna, ale dopuszczalna raczej dla studentow z Bangladeszu, ktorzy przyjechali do nas na wymiane, niz dla 'tutejszych'...

04.03.2008
11:00
[8]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

ja polskiego nie umię za dobrze

04.03.2008
11:05
[9]

Lindil [ WCzK ]

Sugeruję zamienić Internet na drzewo w ogrodzie. A na drzewo zabrać kilka podręczników.

04.03.2008
11:06
smile
[10]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Lindli--->Jesteś zabawny.............

04.03.2008
11:32
[11]

Tomuslaw [ Superbia ]

Lincoln01 - czytam Twój kolejny temat i ciągle nasuwa mi się pytanie: "Ile masz lat?". Nawet nie chodzi mi o pisownię, ale o sens Twoich wypowiedzi.

04.03.2008
11:34
[12]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Mam 17 lat.Nie jestem tym kogo uwielbiacie czyli Rydera.

04.03.2008
11:37
smile
[13]

Tomuslaw [ Superbia ]

Lincoln01 - czytając Twoje posty śmiem twierdzić (i pewnie nie tylko ja), że tyle nie masz.

Nie jestem tym kogo uwielbiacie czyli Rydera.

Winny się tłumaczy. Zauważ, że mimo, iż niczego o Ryderze nie wspomniałem, Ty go przywołujesz. Coś tu jest nie tak...

edit: "świeży nick" i 80 postów dziennie!? No i jeszcze ranking -2. A teoretycznie istniejesz tu czwarty dzień. Jak Ty to robisz??
<----

07.03.2008
11:02
[14]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

jeste ś idiotą

07.03.2008
11:11
smile
[15]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Pewnie myśli że jeżeli rządzi krajem to wszystko mu wolno.Ale najpierw niech wysłucha Polski.


Co Putin ma do Amerykanów i tarczy ? - Bramkarz
07.03.2008
11:40
[16]

[Ivor] [ Konsul ]

No cóż mimo wszystko pozwole sobie odpowiedzieć na pytanie.

Ruskie się boją ponieważ wyrzutnie tarczy antyrakietowej można bez mniejszego problemu wykorzystać jako wyrzutnie balistyczne.

Ludzie ludzie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.