GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Half-Life - pomocy!

04.03.2008
10:29
smile
[1]

A$$H0L [ Legionista ]

Half-Life - pomocy!

Gram teraz w Half-Life'a jedynkę i nie wiem co zrobić w pewnym miejscu. To jest początek zaraz po tym wybuchu.. Wiem, że muszę znaleźć łom tylko nie wiem gdzie :| Pomóżcie..

04.03.2008
10:32
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Idź cały czas przed siebie, łom leży na ziemi przed drzwiami, w których są szyby.

04.03.2008
10:36
smile
[3]

A$$H0L [ Legionista ]

Właśnie o to chodzi, że go tam nie ma. Jestem na parterze, wjeżdżam windą i próbuje się wydostać to mi wyskakuje: Acces Denied.. I nic dalej nie mogę zrobić tylko latać i gadać z ludźmi..

04.03.2008
10:49
smile
[4]

A$$H0L [ Legionista ]

Pomoże ktoś??

04.03.2008
10:53
smile
[5]

Ad@mski [ Centurion ]

Niektóre drzwi otwierają ci naukowcy. Moze to tak wczesnie, ze jeszcze nie doszedłeś do łomu tylko musisz pogadać z kimś aby ci do czytnika gałki ocznej potszedł i otworzył drzwi. Jeżeli to pomieszczenie z dwoma doktorkami to o to chodzi. A walczyłeś już? Jeżeli tak to łom powinieneś już dawno znaleźć.

A$$HOL ->Spróbuj, któryś powinien ci otworzyć. Jeżeli to nie to to nie wiem.

04.03.2008
10:55
[6]

A$$H0L [ Legionista ]

Nie walczyłem. Pomieszczenie jest z tymi dwoma headcrabami i dwoma doktorkami, jeden siedzi, drugi stoi. Mam pogadać, tak?

04.03.2008
10:56
[7]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Pierwszego Halfa znam prawie na pamięć. Opisz dokładniej gdzie jesteś, lub zrób screena, to powiem Ci, co dokładnie zrobić.

EDIT: Kraby są zamknięte w takich szklanych pudełkach? A ci naukowcy są pod takim panelem, z którego sypią się iskry?

areees--> Nie mieszaj, to jest już po zdobyciu łoma, a on jeszcze nie ma.

04.03.2008
10:57
[8]

areees [ High Hopes ]

Nie wiem czy dobrze pamietam ale jak wejdziesz w pewne drzwi to masz w tym pomieszeniu klatke wyntylacyjną czy coś takiego i trzeba w to wejść.

04.03.2008
10:59
[9]

seppu [ Konsul ]

A$$H0L -> zagadaj do tego stojącego doktorka (murzyna o ile pamiętam) i zaprowadź go do drzwi, a on je otworzy :) Zaraz potem znajdziesz upragnionego łoma :P

04.03.2008
11:04
[10]

A$$H0L [ Legionista ]

Dobra, mam łom i już gram dalej :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.