Lincoln01 [ Pretorianin ]
Czy urządzenie HP do kserowania bierze tusz ?
Nie jestem pewny czy moja drukarka gdy coś kseruję pobiera tusz ?
Proszę o odpowiedź.
Mój sprzęt to HP Deskjet F2180.

darek_dragon [ 42 ]
Ależ oczywiście, że nie. Biegnie do najbliższego sklepu po kredki, a czego się spodziewałeś?
Axl2000 [ Hohner ]
nie, ona dziala na powietrze
LUDZIE, MYŚLCIE! 0_o
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Aha.Czyli bierze tusz bo w sklepach maja takie pudła duże bez tuszu czy coś.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
ryder - a tam to na powietrze drukują ?
tam niema tuszu tylko proszek specjalny który jest bardzo mało dokładny
ty nie masz funkcji XERO tylko kopiowania a różni się to tym że ty drukujesz tuszem

WolfHunter [ Pretorianin ]
Ehhh....koleś co chwila robisz jakieś wątki które są bez cholernego sensu!
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Ale ja nie wiedziałem że to bierze tusz.Chciałem pewność.
Zamykam temat.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
to jak by niby drukowało ? weź pomyśl
a twoja limuzyna nie bierze benzyny nie ? :d
Axl2000 [ Hohner ]
no widzisz, to drukarka/kopiarka drukuje na powietrze...mowilem...
yeef [ Pretorianin ]
co wy gadacie drukarka działa na H2O i do tego pod wpływem pary laser atakuje papier XD

Lincoln01 [ Pretorianin ]
AHA, załapałem