GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy urządzenie HP do kserowania bierze tusz ?

04.03.2008
10:29
[1]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Czy urządzenie HP do kserowania bierze tusz ?

Nie jestem pewny czy moja drukarka gdy coś kseruję pobiera tusz ?
Proszę o odpowiedź.
Mój sprzęt to HP Deskjet F2180.

04.03.2008
10:32
smile
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Ależ oczywiście, że nie. Biegnie do najbliższego sklepu po kredki, a czego się spodziewałeś?

04.03.2008
10:42
[3]

Axl2000 [ Hohner ]

nie, ona dziala na powietrze

LUDZIE, MYŚLCIE! 0_o

04.03.2008
10:59
[4]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Aha.Czyli bierze tusz bo w sklepach maja takie pudła duże bez tuszu czy coś.

04.03.2008
11:05
[5]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

ryder - a tam to na powietrze drukują ?
tam niema tuszu tylko proszek specjalny który jest bardzo mało dokładny

ty nie masz funkcji XERO tylko kopiowania a różni się to tym że ty drukujesz tuszem

04.03.2008
11:08
smile
[6]

WolfHunter [ Pretorianin ]

Ehhh....koleś co chwila robisz jakieś wątki które są bez cholernego sensu!

04.03.2008
11:17
[7]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Ale ja nie wiedziałem że to bierze tusz.Chciałem pewność.
Zamykam temat.

04.03.2008
11:20
[8]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

to jak by niby drukowało ? weź pomyśl
a twoja limuzyna nie bierze benzyny nie ? :d

04.03.2008
11:38
[9]

Axl2000 [ Hohner ]

no widzisz, to drukarka/kopiarka drukuje na powietrze...mowilem...

04.03.2008
12:10
[10]

yeef [ Pretorianin ]

co wy gadacie drukarka działa na H2O i do tego pod wpływem pary laser atakuje papier XD

04.03.2008
15:07
smile
[11]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

AHA, załapałem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.