GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

O jaki festiwal <wow>

03.03.2008
23:53
[1]

Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]

O jaki festiwal <wow>

Jesli to nie sa zarty to o jaaa pi**dole... Te wszystkie ołpen ery sa okrutnie słabe przy tym...
Biore pozyczke urlop i jade :]



03.03.2008
23:54
smile
[2]

Mortan [ ]

Rage sie zeszli ostatnio i Cornel teraz sam wystepuje ?

03.03.2008
23:59
smile
[3]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Ratm, Bad Religion, NOFX, Skindred .... o w morde.

:(

04.03.2008
00:02
smile
[4]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Rzeczywiście konkret!

04.03.2008
00:05
[5]

Volk [ Legend ]

Sklad konkretny i bilet 100 euro, nie az tak tragicznie.

04.03.2008
00:05
smile
[6]

leszo [ I Can't Dance ]

przy takich kapelach naprawde nie wiem czy by mi sil starczylo ...

RATM RATM RATM !

04.03.2008
00:08
[7]

Volk [ Legend ]

Z Trojmiasta prawie 1000 km, niestety spory kawal drogi.

04.03.2008
00:10
[8]

Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]

ja mieszkam 80 km od trojmiasta, wiec tez boli mnie to niesamowicie :/ dzis chyba nie zasne i bede kombinowal jak zrobic zeby tam pojechac

04.03.2008
00:16
[9]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Mortan ==> Na szczęście tak.

Volk ==> W dobie samolotów (takie urządzenie które lata jak ptak, a w środku siedzą ludzie) 1000 km. nie jest dużym dystansem.

04.03.2008
00:23
[10]

Volk [ Legend ]

Awerik

Z tym ze lotnisko z ktorego lataja do Austrii najblizej jest w Warszawie. Pozniej w Austrii tez trzeba z lotniska na miejsce festiwalu sie jakos dostac. Wyjdzie zapewne niewiele szybciej a duzo drozej. Lepiej juz pozyczyc od kogos osobowego busa, zebrac ekipe, sie zrzucic na paliwo i jechac.

04.03.2008
00:29
smile
[11]

Aen [ MatiZ ]

O w dupę. Porcupine, Disturbed, Incubus. No czad.

04.03.2008
00:32
[12]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Volk ==> Do Wiednia można dolecieć za grosze z Okęcia, a z tego co widzę cały ten fest ma miejsce pod samym miastem. A z tym "zapewne wyjdzie niewiele szybciej" to raczysz sobie chyba kpić. ;)

[EDIT]
A nie, mój błąd. To jakieś 70 km od miasta, co nie zmienia faktu, że trudności w dotarciu tam nie widzę żadnych.

04.03.2008
00:38
[13]

Volk [ Legend ]

Pociag z Trojmiasta do Warszawy to 4,5h plus do tego dodac, ze trzeba przyjechac wczesniej ze wzgledu na odprawe no i rozklad nie zawsze pasuje.

04.03.2008
00:41
[14]

Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]

Tak w ogole to w tym terminie mistrzostwa europy :]

04.03.2008
00:47
[15]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Judas Priest, Motorhead, Rose Tattoo. Oj chciałoby się zobaczyć, ale forsy nie mam a poza tym takie spędy przyprawiają mnie o mdłości.

04.03.2008
00:51
[16]

Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]

Zenedon -----> Ale teraz jest pytanie czy to Rose Tattoo to prawidlowe australisjkie RT czy moze akias nedzna niemiecka kapela bo rakie RT tez jest

04.03.2008
00:58
[17]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Debczak --> Prawdziwe RT:

Kto nie zna niech się wstydzi:

04.03.2008
01:01
[18]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

NOFX, Bad Religion, Mad Caddies, Rise Against, Anti-Flag, 36 Crazyfists i Enter Shikari. Nieźle.

04.03.2008
01:08
[19]

JerryzzZ^ [ E ]

Pffff...

04.03.2008
01:29
[20]

N|NJA [ Senator ]

Zendon-> Judas Priest

Ty i gejowacizna? Nie poznaje kolegi.




A co do festiwalu...

Hell fuckin yeah:
-Bad Religion
-Porcupine Tree
-Skindred
-RATM



So so:
-Sonic Syndicate
-Rose tatoo
-Sex Pistols
-The Verve
-Sunshine
-Motorhead


I feel nothing at all
-36 Crazyfists
-Mad Caddies
-NOFX


Deep down the shit pit
-Reszta



Special achievement for sucking so bad I vomit every time I hear them:
-Bullet for my Valentine
-Incubus

04.03.2008
01:33
smile
[21]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

N|NJA --> Ale Halford jest pozytywnym pedałem:). A poza tym nie da się zaprzeczyć, że ich stare nagrania są nie do wyjebania.


A jak Rose Tattoo jest 'so so' to ja jestem turek.

04.03.2008
01:37
[22]

pablo397 [ sport addicted ]

woot ?!

RATM, Sex Pistols, Judas Priest, Motorhead ?!

czas zaczac odkladac kase...

04.03.2008
01:39
[23]

blood [ Killing Is My Business ]

100 euro? Za 130 zl na Metalmanii jest dużo lepszy skład :)

04.03.2008
01:42
[24]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

blood --> Dla samego Megadeth bym się chętnie bujnął, ale chyba bym nie wytrzymał znowu zżerania cudzych włosów pod sceną.

04.03.2008
01:52
[25]

blood [ Killing Is My Business ]

Nie ważne, na Megadeth trzeba być :) Poza tym będzie Artillery, Floatsam & Jetsam, Overkill i Immolation!

04.03.2008
02:03
[26]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

a ja w zeszłym roku mieszkając 70 km od miejsca festiwalu zrezygnowałem (a skład był lepszy..) ehhh głupi ja :(

04.03.2008
09:06
[27]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Volk ==>
Pociag z Trojmiasta do Warszawy to 4,5h plus do tego dodac, ze trzeba przyjechac wczesniej ze wzgledu na odprawe no i rozklad nie zawsze pasuje.

No ja wiem, że najfajniej by było gdybyś miał taki festiwal pod swoimi oknami, ale to niestety nierealne, sorry.

Mnie festiwal mierzi dlatego, że część kapel grających tam które chciałby zobaczyć - zobaczę i tak w tym roku (np. RATM, Judas Priest), część widziałem i byłem ich koncertami rozczarowany (np. Porcupine Tree), a część mnie po prostu nie interesuje. Poza tym - to jest festiwal, a dużo bardziej wolę normalne koncerty niż spędy bydła.

04.03.2008
09:50
smile
[28]

Aen [ MatiZ ]

"część widziałem i byłem ich koncertami rozczarowany (np. Porcupine Tree)"

Muszę zapamiętać Twój nick - Masz nierówno pod sufitem :):):)

04.03.2008
09:51
[29]

req_ [ wet and dirty ]

Taaaa...


=====================================
Rock Am Ring 08 [Germany]
=====================================

Metallica
Rage Against The Machine
Die Toten Hosen
Motörhead
Bullet For My Valentine
In Flames
Nightwish
Babyshambles
Dimmu Borgir
Sportfreunde Stiller
The Hellacopters
Incubus
The Prodigy
HIM
Fettes Brot
Disturbed
Simple Plan
Kate Nash
Cavalera Conspiracy
Justice
Bad Religion
Roisin Murphy
Alter Bridge
CSS
Culcha Candela
Pete Murray
36 Crazyfists
Chris Cornell
Coheed & Cambria
EL*KE
Hot Chip
In Case Of Fire
Jimmy Eat World
Johnossi
Jonathan Davis
Oomph!
Opeth
Queens Of The Stone Age
Serj Tankian
Söhne Mannheims
Sonic Syndicate and The Verve

=====================================
Roskilde Festival 2008 [Denmark]
=====================================

At the Gates (S)
Band of Horses (US)
Battles (US)
The Chemical Brothers (UK)
Choir of Young Believers (DK)
Clutch (US)
Efterklang (DK)
Enter Shikari (UK)
Holy Fuck (CAN)
Isam B (DK)
Job for a Cowboy (US)
L.O.C. (DK)
My Bloody Valentine (IRL/UK)
Neil Young (CAN)
The Notwist (DE)
Pilgrimz (DK)
Radiohead (UK)
Shape of Broad Minds (US)
Slayer (US)
The Streets (UK)
Teitur (FO)
Yeasayer (US)

=====================================
Hurricane Festival 2008 [Germany]
=====================================

Apoptygma Berzerk
Beatsteaks
Biffy Clyro
Billy Talent
Black Rebel Motorcycle Club
British Sea Power
Calexico
Deichkind
Does It Offend You
Yeah?, Donots
Elbow
Enter Shikari
Foals
Flogging Molly
Foo Fighters
Jaguar Love
Jan Delay & Disko No 1
Jennifer Rostock
Kaiser Chiefs
Kettcar
Krieger
Maximo Park
Millencolin
Monster Magnet
Nada Surf
NoFX
Oceansize
Operator Please
Panic! at the Disco
Panteón Rococó
Patrice
Radiohead
Rise Against
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Sigur Rós
Slut
The Chemical Brothers
The Enemy
The (International) Noise Conspiracy
The Kooks
The Notwist
The Subways
The Weakerthans
The Wombats
Tocotronic
Turbostaat and Xavier Rudd.

=====================================
Isle of Wight Festival 2008 [England]
=====================================

Kaiser Chiefs
N.E.R.D as special guest.
KT Tunstall
The Hoosiers
The Wombats
Joe Lean and the Jing Jang Jong
The Answer
Sex Pistols
Ian Brown as special guest.
Iggy & The Stooges
The Zutons
The Enemy
Kate Nash
The Cribs
Amy Macdonald
One Night Only
Black Stone Cherry
The Police
The Kooks as special guest.
Lilly Allen
James
Starsailor
Scouting For Girls
Newton Faulkner
Delays
The Stranglers
The Duke Spirit
Arno Carstens
The Sugababes
The Australian Pink Floyd Show
Arno Carstens
Feeder
Arno Carstens

=====================================
Nova Rock Fest 2008 [austria]
=====================================

Rage against the machine
Die Arzte
The Verve
Sex Pistols
Judas Priest
Incubus
Motorhead
Beatsteaks
Kid Rock
NOFX
Cavalera Conspiracy
In Flames
Bullet for my Valentine
Chris Cornell
Rise Against
Disturbed
Bad Religion
Jonathan Davis
Porcupine Tree
Mad Caddies
Subway to Sally
Alter Bridge
Anti-Flag
Rose Tatoo
Enter Shikari
Airbourne
Donots
36 CrazyFists
Cuadalajara
Jaguar Love
Skindred
Volbeat
Sonic Syndicate
Die Mannequin
ZOX
Fire in the Attic
The Sorrow

=====================================
Rock Werchter 2008 [Belgium]
=====================================

REM
Radiohead
dEUS
Lenny Kravitz
The Chemical Brothers
MIKA
Sigur Rós
Kaiser Chiefs
Nightwish
Ben Haper & the Innocent Criminals
Counting Crows
Editors
Roisin Murphy
The Hives
Chris Cornell
The Kooks
Air Traffic
Justice
Digitalism
KT Tunstall
Beirut
Gossip
John Butler Trio
Band of Horses

=====================================
Oxegen 08 [Ireland]
=====================================

Kings Of Leon
R.E.M.
The Verve
Rage Against the Machine
Kaiser Chiefs
The Charlatans
Ian Brown
Interpol
The Chemical Brothers
Hot Chip
Justice
Aphex Twin
Band of Horses
Seasick Steve
DJ Koze
Kaz James
Crookers
Bowling for Soup
Kate Nash
Editors
The Hoosiers
Newton Faulkner
Pendulum
Scouting for Girls
The Zutons
Battles
Róisín Murphy
Lightspeed Champion
David Jordon
Richard Hawley
Future Kings of Spain
Alabama 3
Counting Crows
The Prodigy
Panic at the Disco
Stereophonics
The Pogues
The Courteeners
The Raconteurs
The Fratellis
The Feeling

=====================================
Glastonbury 2008 [England]
=====================================

Kings Of Leon
Kate Nash
Jay-Z
The Verve
Neil Diamond
British Sea Power
Leonard Cohen
Massive Attack
Hot Chip
Cansei de Ser Sexy
Fat Boy Slim
Elbow (band)
Komodo

=====================================
Opener 2008 [Poland!]
=====================================

Sex Pistols
The Chemical Brothers
M.I.A.
Gentleman
Massive Attack
CocoRosie
Beirut

04.03.2008
10:01
[30]

Reavek [ Tukan ]

dla mnie bieda ;)

Chętnie bym Judas Priest zobaczył - nie nie jestem gejem :P
i
Rise Against - nie słucham raczej takiej muzyki, ale oni mi podeszli

i jak to Ninja napisał

so so:

In Flames
Porcupine Tree
Alter Bridge
Sex Pistols


ratm - ... aaaa tam :P *czeka na lincz*

04.03.2008
13:45
smile
[31]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Aen ==> Czemu nierówno? O ile bardzo lubię PT z płyt (chociaż nie jest to mój ulubiony projekt Wilsona) to na żywo wypadają raczej przeciętnie, zresztą to zdanie podziela wielu moich znajomych.

04.03.2008
13:55
[32]

blazerx [ ]

fajne

04.03.2008
14:07
[33]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]


Jesli chodzi o mnie to :

Dania glowne :
-RATM
-Bad Religion
-Sex Pistols
-Skindred
-Motorhead


Dosc pozytywnie:
-Sonic Syndicate
-The Verve
-Rose tatoo
-36 Crazyfists
-NOFX
-Incubus

Ujdzie w tlumie:
- Cala reszta bez wymienionych ponizej :)

Porazka:
-Porcupine Tree
-Bullet for my Valentine

04.03.2008
23:58
[34]

Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]

no hmmmm... ktos ogolnie wstepnie pisalby sie na ten festiwal? moze naprawde wybajac jakiegos busa, dwie kraty piwa i jazda...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.