GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ciekawe felgi na Allegro.

03.03.2008
23:19
smile
[1]

ribald [ Generaďż˝ ]

Ciekawe felgi na Allegro.

Fotka chyba trochę odbiega od sprzedawanego towaru ale uwagę przyciąga :D

03.03.2008
23:20
smile
[2]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

tsss bym się śmiał jakby gość się faktycznie pomylił przy wstawianiu fotki :p

03.03.2008
23:21
[3]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

na to wyglada ze sie pomylił ;]

03.03.2008
23:22
[4]

gromusek [ keep Your secrets ]

buhehe :P

03.03.2008
23:23
[5]

Hugunumana [ Konsul ]

mmmm kupuje te felgi:D bede na nich niej raczej smigall)

03.03.2008
23:23
smile
[6]

Łyczek [ Legend ]

Felgi lekko zjechane ...

03.03.2008
23:25
smile
[7]

Reppu [ Generaďż˝ ]

80 zł na własność czy za godzinę?
Bardzo korzystna cena ;-)

Już zapytałem.

03.03.2008
23:27
smile
[8]

Kozi89 [ Legend ]

Pomylił fotki czy prowokacja??

03.03.2008
23:27
smile
[9]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Reppu --> Zadaj pytanie Sprzedającemu - sam zapytaj :D

03.03.2008
23:27
smile
[10]

Tenshay [ masz dałna! :D ]

Wyświetleń: 4431

z takimi felgami/na takich felgach to można jeździć :D

edit: "Zgłoś naruszenie zasad" hmmmm...... : P

03.03.2008
23:32
smile
[11]

Volk [ Legend ]

Ladne felgi.

03.03.2008
23:34
smile
[12]

Vismerhill [ Pretorianin ]

A gdzie reszta? Przecież miały być 4.

03.03.2008
23:35
smile
[13]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

to ja kupie komplet

03.03.2008
23:37
[14]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

faktycznie, ciekawe.

03.03.2008
23:39
smile
[15]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

jakieś takie zdarte zdeka...

03.03.2008
23:40
smile
[16]

Backside [ Generaďż˝ ]

Vismerhill ---> drugie 2 są z przodu ;).
Choć to w zasadzie zderzaki.

03.03.2008
23:41
smile
[17]

©®© [ Generaďż˝ ]

W 3 aukcjach mu sie zdjecia pomyliły, ogladnijcie pozostałe przedmioty sprzedajacego :P
Btw. faktycznie, fajne felgi :D

03.03.2008
23:43
[18]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Wyglądają na mocno zużyte. :-/

03.03.2008
23:46
[19]

wishram [ lets dance ]

przecież jest wyraźnie napisane: używane

lecz jak najbardziej wyglądają na nadające się do użycia

04.03.2008
00:04
smile
[20]

MasterDD [ :-D ]

"Stan idealny."

Jasne, nowka, niesmigana :D

04.03.2008
00:06
[21]

provos [ Clandestino ]

Nie wiem jak wy, ale ja tam widzę gołą babę, a nie felgi.

04.03.2008
00:07
[22]

hubs [ Black ]

provos--->Taaaa....ja widze lustro.

04.03.2008
00:14
smile
[23]

Ziku90 [ Ziku ]

Jasne, nowka, niesmigana :D
No nie wiem :P

04.03.2008
00:22
smile
[24]

rdzawy [ Pretorianin ]

myślicie że ona wie o tej pomyłce? chłop lekko zakręcony, jak słoik majonezu

04.03.2008
00:25
smile
[25]

Mazio [ Mr Offtopic ]

dobre jest to zestawienie marmurowego blatu z hydrauliką ala wczesny Gierek

04.03.2008
15:13
[26]

mycha921 [ Invisible ]

Rano było, teraz usuneli ;/

04.03.2008
15:37
smile
[27]

dexter48 [ Pretorianin ]

co było na zdjęciu?

04.03.2008
15:37
[28]

Axl2000 [ Hohner ]

ma ktos zapisone foto/strone? ;)

04.03.2008
15:58
smile
[29]

super game fan [ Konsul ]

Niech ktoś da jakas kopie... nikt nie pomyslal? :D

04.03.2008
16:18
smile
[30]

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]

Ojj żałujcie taka felga tam była:P normalnie alufelga:P bardzo ładna:P Wręcz opalona:P I z nieopalonym trójkątem między "szprychami":P

04.03.2008
16:19
[31]

Lutz [ Senator ]

przeciez jak ktos kradnie fotki/podpina sie pod czyjes, to wlasnie to sie robi takiemu kolesiowi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.