
ribald [ Generaďż˝ ]
Ciekawe felgi na Allegro.
Fotka chyba trochę odbiega od sprzedawanego towaru ale uwagę przyciąga :D

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
tsss bym się śmiał jakby gość się faktycznie pomylił przy wstawianiu fotki :p
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
na to wyglada ze sie pomylił ;]
gromusek [ keep Your secrets ]
buhehe :P
Hugunumana [ Konsul ]
mmmm kupuje te felgi:D bede na nich niej raczej smigall)

Łyczek [ Legend ]
Felgi lekko zjechane ...

Reppu [ Generaďż˝ ]
80 zł na własność czy za godzinę?
Bardzo korzystna cena ;-)
Już zapytałem.

Kozi89 [ Legend ]
Pomylił fotki czy prowokacja??

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Reppu --> Zadaj pytanie Sprzedającemu - sam zapytaj :D

Tenshay [ masz dałna! :D ]
Wyświetleń: 4431
z takimi felgami/na takich felgach to można jeździć :D
edit: "Zgłoś naruszenie zasad" hmmmm...... : P

Volk [ Legend ]
Ladne felgi.

Vismerhill [ Pretorianin ]
A gdzie reszta? Przecież miały być 4.

Kubcys [ Virtual Tuner ]
to ja kupie komplet
Grungowiec [ LENIWIEC ]
faktycznie, ciekawe.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
jakieś takie zdarte zdeka...

Backside [ Generaďż˝ ]
Vismerhill ---> drugie 2 są z przodu ;).
Choć to w zasadzie zderzaki.

©®© [ Generaďż˝ ]
W 3 aukcjach mu sie zdjecia pomyliły, ogladnijcie pozostałe przedmioty sprzedajacego :P
Btw. faktycznie, fajne felgi :D
Awerik [ Generaďż˝ ]
Wyglądają na mocno zużyte. :-/
wishram [ lets dance ]
przecież jest wyraźnie napisane: używane
lecz jak najbardziej wyglądają na nadające się do użycia

MasterDD [ :-D ]
"Stan idealny."
Jasne, nowka, niesmigana :D
provos [ Clandestino ]
Nie wiem jak wy, ale ja tam widzę gołą babę, a nie felgi.
hubs [ Black ]
provos--->Taaaa....ja widze lustro.

Ziku90 [ Ziku ]
Jasne, nowka, niesmigana :D
No nie wiem :P

rdzawy [ Pretorianin ]
myślicie że ona wie o tej pomyłce? chłop lekko zakręcony, jak słoik majonezu

Mazio [ Mr Offtopic ]
dobre jest to zestawienie marmurowego blatu z hydrauliką ala wczesny Gierek
mycha921 [ Invisible ]
Rano było, teraz usuneli ;/

dexter48 [ Pretorianin ]
co było na zdjęciu?
Axl2000 [ Hohner ]
ma ktos zapisone foto/strone? ;)

super game fan [ Konsul ]
Niech ktoś da jakas kopie... nikt nie pomyslal? :D

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]
Ojj żałujcie taka felga tam była:P normalnie alufelga:P bardzo ładna:P Wręcz opalona:P I z nieopalonym trójkątem między "szprychami":P
Lutz [ Senator ]
przeciez jak ktos kradnie fotki/podpina sie pod czyjes, to wlasnie to sie robi takiemu kolesiowi.