piciu22 [ Junior ]
crysis
witam wszystkich serdecznie. mam duży problem gram w criysisa dotarłem do końca drugiej misji, o nazwie RECOVERY, I WLASNIE TU PROBLEM DO SZEDłEM DO KOńCA SPOTKAłEM SIę Z PROROKIEM I CO DALEJ?? WEJśCIE PO PRAWEJ STRONIE DO JASKINI JEST ZASYPANE NIE MOGę ZREALIZOWAć OSTATNIEGO ZADANIA CAłY CZAS NA MAPCE MIA ZIELONA KROPKA.. POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY BęDE WDZIECZNY ZA ODPOWIEDź???
Pajak_master [ Pretorianin ]
to jest bug gry. Musisz zrestartować misję bo jaskinia powinna być otwarta. Zrestartujesz-sie otworzy