GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

crysis

03.03.2008
23:12
[1]

piciu22 [ Junior ]

crysis

witam wszystkich serdecznie. mam duży problem gram w criysisa dotarłem do końca drugiej misji, o nazwie RECOVERY, I WLASNIE TU PROBLEM DO SZEDłEM DO KOńCA SPOTKAłEM SIę Z PROROKIEM I CO DALEJ?? WEJśCIE PO PRAWEJ STRONIE DO JASKINI JEST ZASYPANE NIE MOGę ZREALIZOWAć OSTATNIEGO ZADANIA CAłY CZAS NA MAPCE MIA ZIELONA KROPKA.. POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY BęDE WDZIECZNY ZA ODPOWIEDź???

06.03.2008
18:11
[2]

Pajak_master [ Pretorianin ]

to jest bug gry. Musisz zrestartować misję bo jaskinia powinna być otwarta. Zrestartujesz-sie otworzy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.