GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak ukryc status przed osobami spoza listy w tlenie ??

03.03.2008
22:48
smile
[1]

Ogame_fan [ Pretorianin ]

Jak ukryc status przed osobami spoza listy w tlenie ??

Przeszedlem na tlena i potrzebuje paru rad jedna wymienilem wyzej . A druga to : Czy mozna przypisac jakis dzwiek wiadomosci i dostepnosci do danego uzytkownika tak jak to mialo miejsce w gg ?? I w ogole czy dobrze zrobilem przechodzac do tlena ??

PS : Jakie wtyczki polecacie ?

03.03.2008
22:50
smile
[2]

Raynor [ Big Man ]

Bardzo dobrze zrobiłes przechodząc na tlena. :)

1) Klikasz na ikonkę gg tam gdzie wybierasz stan/status i 'tylko dla znajomych'
2) ekipa.tlen.pl - tu gdzieś jest wtyczka do przypisywania poszczególnym kontaktom własnych dźwięków.

Wtyczki jakie polecam? Przedewszystkim bk2.prv.pl :)

03.03.2008
22:52
[3]

Ogame_fan [ Pretorianin ]

No wlasnie nie dziala to "tylko dla znajomych" bo i tak kazdy widzi moj status xD

03.03.2008
23:11
[4]

Ogame_fan [ Pretorianin ]

up! I jak sie nazywa ta wtyczka do dzwieku

04.03.2008
00:07
[5]

Ogame_fan [ Pretorianin ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.