
Ogame_fan [ Pretorianin ]
Jak ukryc status przed osobami spoza listy w tlenie ??
Przeszedlem na tlena i potrzebuje paru rad jedna wymienilem wyzej . A druga to : Czy mozna przypisac jakis dzwiek wiadomosci i dostepnosci do danego uzytkownika tak jak to mialo miejsce w gg ?? I w ogole czy dobrze zrobilem przechodzac do tlena ??
PS : Jakie wtyczki polecacie ?

Raynor [ Big Man ]
Bardzo dobrze zrobiłes przechodząc na tlena. :)
1) Klikasz na ikonkę gg tam gdzie wybierasz stan/status i 'tylko dla znajomych'
2) ekipa.tlen.pl - tu gdzieś jest wtyczka do przypisywania poszczególnym kontaktom własnych dźwięków.
Wtyczki jakie polecam? Przedewszystkim bk2.prv.pl :)
Ogame_fan [ Pretorianin ]
No wlasnie nie dziala to "tylko dla znajomych" bo i tak kazdy widzi moj status xD
Ogame_fan [ Pretorianin ]
up! I jak sie nazywa ta wtyczka do dzwieku
Ogame_fan [ Pretorianin ]
up