GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kuba Wojewódzki vs. Tomasz Dudziński

03.03.2008
22:29
[1]

mannan [ M*A*S*H ]

Kuba Wojewódzki vs. Tomasz Dudziński

Tylko w "Teraz MY" w TVN i Onet.pl o godz. 22.30 pojedynek jakiego nie było! Kuba Wojewódzki kontra poseł PiS Tomasz Dudziński.
- onet

I jeszcze sonda (choć wyniki raczej przewidywalne...)
Czy Tomasz Dudziński zdoła przyciągnąć Kubę Wojewódzkiego do PiS?
Tak 12%
Nie 69%
Nie wiem 2%
Nie interesuje mnie to 17%



To dziś czy nie?

03.03.2008
22:33
[2]

Volk [ Legend ]

Zaczyna sie

03.03.2008
22:43
[3]

wishram [ lets dance ]

chyba nie dziś bo teraz jest Schetyna

03.03.2008
22:43
[4]

PatriciusG [ pink floyd ]

no czekam i to chyba nie dziś ;/

03.03.2008
22:44
[5]

Tomuslaw [ Superbia ]

Jeśli przyciągnąłby go do PiS*, a chciałbym głosować na tę partię i Wojewódzki wystartowałby z pierwszych dwóch lub trzech miejsc na liście w moim okręgu, to nie zagłosowałbym, a wybrał inne ugrupowanie (lub przekreślił kartę do głosowania). Nie zniósłbym poczucia winy z tego powodu, że pośrednio przyczyniłem się do dania mu mandatu poselskiego. Z tych samych przesłanek w 2007 nie zagłosowałem na PO.

Wojewódzkiego nie lubię. Nie bawi mnie jego poczucie humoru. Co wiecej, uważam, że jest idiotą.

* nie wiadomo po co...

03.03.2008
22:44
[6]

Volk [ Legend ]

Dzis ale pozniej, po Schetynie.

BTW fajna ta dziennikarka, ktora przez telefon rozmawiala :)

03.03.2008
22:46
smile
[7]

Darekpwl [ Konsul ]

Ciszej budziesz, dalej jedziesz

hłe, hłe :]

03.03.2008
22:51
[8]

gromusek [ keep Your secrets ]

napisze jak juz Kuba bedzie :)

03.03.2008
22:54
[9]

PatriciusG [ pink floyd ]

Tomuslaw - > Jak około 20% obywateli + 36% głosujących za pisem :P

Jak dla mnie fajny pomysł. Zawsze jego komentarz polityczny dotykał głównie PiS :D

03.03.2008
22:54
smile
[10]

tomazzi [ Episode: 3 ]

Już siedzą

03.03.2008
22:59
[11]

Mortan [ ]

juz mi szkoda tego kolesia z pis, ale on becki dostanie...

03.03.2008
23:03
[12]

Molpi [ I LOL'd ]

Pierwszy raz Kuba zachowuje sie jak normalny czlowiek xD

03.03.2008
23:06
[13]

Mortan [ ]

punkowiec :D

rotfl, boze to ja juz bym lepiej bronil pisu niz ten ziom :D

03.03.2008
23:06
[14]

PatriciusG [ pink floyd ]

No jestem zdziwiony. Kuba jest wręcz wzorem dobrego zachowania momentami... Myślałem, że podejdzie do tego luźniej...

ale tekst 'ale to wy przerżnęliście wybory'

03.03.2008
23:09
[15]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

Nie przepadam za nim ale Kubą W rozjeżdża Dudzińskiego na maxa... Błagam niech to ktoś nagra... :))) To będzie klasyk na YouTube!

03.03.2008
23:11
[16]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Jezdzi po nim jak po burej suce a ten kolo z pisu naprawde chory jest. Wszystko zle tylko nie pis !

03.03.2008
23:12
[17]

Loiosh [ Senator ]

Bez przesady. PiS mial taka kadencje, ze rozjechac ich moze kazdy srednio rozgarniety internauta:)

03.03.2008
23:17
[18]

elfik [ z wired ]

To było piękne

03.03.2008
23:19
smile
[19]

Harrvan [ Lucky Strike ]

Gdzie mogę napisać jakieś pytanie do Kuby albo do Dudzińskiego ?

03.03.2008
23:19
smile
[20]

Mortan [ ]

jest dalej, bo leci w necie ;)

wlasnie i sie zaczelo zacinac :/

03.03.2008
23:19
[21]

zbm [ do your worst ]

dajcie spokój:) podstawić Wojewódzkiemu (którego nie kocham, ale błyskotliwy bywa) takiego chłopca do bicia:)

przecie to była rzeź

to jak statystka, tak dobierasz metody, żeby CI wyszło to co chcesz;)

03.03.2008
23:19
[22]

PatriciusG [ pink floyd ]

w necie jest dalej
jeszcze lepiej

03.03.2008
23:20
[23]

wishram [ lets dance ]

no i transmisja z onetu zaczęła się mulić

juz sam dźwięk leci

i już nawet dźwięk się tnie,

i koniec oglądanie, transmisja przerwana (przynajmniej u mnie)

03.03.2008
23:20
[24]

CHESTER80 [ I love games ]

Biedny Dudziński, nie miał szans z Wojewódzkim. Powinni dać Kurskiego.

03.03.2008
23:22
smile
[25]

Krala [ ]

Cała wiara rzuciła się na onet, bo zamuliło...

03.03.2008
23:24
smile
[26]

Robi27 [ Mes que un club ]

ciezko ogladac, marne buforowanie
mam nadzieje, ze bedzie mozna sobie pozniej odtworzyc

03.03.2008
23:25
smile
[27]

Mortan [ ]

eh po chuju, mogliby samo audio dac :/

03.03.2008
23:26
[28]

Robi27 [ Mes que un club ]

jest samo audio :)

03.03.2008
23:26
[29]

Volk [ Legend ]

U mnie chodzi normalnie.

03.03.2008
23:27
[30]

PatriciusG [ pink floyd ]

gdzie?

03.03.2008
23:28
[31]

Volk [ Legend ]

03.03.2008
23:29
[32]

PatriciusG [ pink floyd ]

ja pytalem o to audio only tylko mi zapłon siadł.

edit: Gdzie można zadać pytanie? Chciałbym spytać kuby czemu się zgodził na to, bo wie, że tych ludzi nie da przekonać się do jakiegokolwiek zdania odmiennego od tego jaki prezentują 'twarze' ich partii.

03.03.2008
23:31
[33]

Robi27 [ Mes que un club ]

ja teraz na onecie mam tylko audio,
dyskusja siadla na duzo spokojniejszy ton

03.03.2008
23:32
[34]

Rezor [ broken_thoughts ]

Koleś jest żałosny, pogrąża sie z minuty na minute...

03.03.2008
23:34
[35]

Volk [ Legend ]

No i juz koniec.

03.03.2008
23:38
[36]

Darekpwl [ Konsul ]

Po Wojewodzkim spodziewalem sie czegos wiecej, wlasciwie gadal jak nakrecony- "No blagam cię". Momentami wg mnie przesadzil- zarty z matki kaczynskiego na przykad.

A dudzinski byl beznadziejny. Zamiast niego mogli zaprosic tych dwoch pajacow od pisowskiej matrixowej prezentacji :)

03.03.2008
23:39
[37]

wishram [ lets dance ]

powinni częściej zapraszać Wojewódzkiego, można by było nawet zrobić coś w rodzaju pocztyczek PIS vs. Wojewódzki, do czasu aż ktoś go rozłoży, dyskusja ciekawa, Kuba był trochę inny niż zawsze, choć jak zwykle to on prawie przejął prowdzenie programu

03.03.2008
23:45
[38]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Swietne to bylo, Kuba pokazal tez czesciowo swoja druga twarz, czyli jaki jest naprawde, poza swoim show. Pis i tak nie zrozumie o co mu chodzi i dla nich to jest idiota robiacy sobie glupie zarty z ich ugrupowania bo jest zwolennikiem PO. Jezeli kiedys zobacza i zrozumieja na czym polega ich smiesznosc to bedzie prawdziwy cud :)

03.03.2008
23:48
smile
[39]

Leilong [ STARSCREAM ]

Szczerze mówiąc śmiałem się jak usłyszałem że ten wymoczek z PiSu chce stanąć oko w oko z Wojewódzkim, ale był dzisiaj bardzo łagodny :P Dudziński wytrwał w swoim pieprzeniu głupot jak prawdziwy mężczyzna :D A zakompleksienie pisiorów wyłazi. Próbował go wciągnąć do polityki i wykreować na jakiegoś przydupasa platformy, żałosne :/

Chester@ Biedny Dudziński, nie miał szans z Wojewódzkim. Powinni dać Kurskiego.

Kurski był dzisiaj u Tomasza Lisa, też było baaardzo ciekawie, wyzwał Lisa od chamów!!

03.03.2008
23:54
[40]

Hitmanos [ 47 ]

Mimo iż Kuba to dla mnie poprostu świr - jednak z tym co powiedział teraz trudno się niezgodzić...

03.03.2008
23:55
smile
[41]

Leilong [ STARSCREAM ]

Świetny był komentarz Kuby kiedy z politowaniem spojrzał na Dudzińskiego : "Spójrzcie na nich, to są obciachowcy" :D

04.03.2008
00:14
[42]

Aen [ MatiZ ]

Czy jest to teraz gdzieś dostępne? Dopiero wróciłem w dom i czytam że fajna dyskusja mnie ominęła.

04.03.2008
00:18
[43]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Z tego co widze to obecnie jest dostepna czesc programu z pytaniami od internautow:

04.03.2008
00:25
smile
[44]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Chyba oglądaliśmy inne programy. Bo ja widziałem Wojewódzkiego który jako swój najważniejszy argument miał marną urodę polityków PiS, kompletna żenada. Wojewódzki się skompromitował, właściwie poza obrażaniem nie powiedział nic. Stwierdziła to nawet moja rodzina tradycyjnie nienawidząca PiS, więc coś w tym jest. Spodziewałem się po nim czegoś więcej, tymczasem zrobił papkę dla małoletnich palantów, w której jako argumenty zastosował obrażanie i gadanie o brzydkich butach.

04.03.2008
00:41
smile
[45]

Leilong [ STARSCREAM ]

Chyba oglądaliśmy inne programy. Bo ja widziałem Wojewódzkiego który jako swój najważniejszy argument miał marną urodę polityków PiS, kompletna żenada. Wojewódzki się skompromitował, właściwie poza obrażaniem nie powiedział nic. Stwierdziła to nawet moja rodzina tradycyjnie nienawidząca PiS, więc coś w tym jest. Spodziewałem się po nim czegoś więcej, tymczasem zrobił papkę dla małoletnich palantów, w której jako argumenty zastosował obrażanie i gadanie o brzydkich butach.

Idź spać bo już słabo kontaktujesz.


Obejrzałem do końca program, poza anteną, dobrze że nie trwało to tak długo, bo nie mogę znieść paplaniny tego wymoczka z pisu :/

04.03.2008
00:46
smile
[46]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Leilong--> Argumenty godne idola, uwielbiam to. Ale Wojewódzki naprawdę nic konkretnego i mądrego nie powiedział, wręcz przeciwnie. Co wcale nie znaczy że ten z PiSu był dobry, bo nie był, jednak Wojewódzki zrobił z siebie durnia i tyle. Tego rodzaju dyskusja do niczego nie prowadziła.

04.03.2008
01:00
[47]

alpha_omega [ Senator ]

Obaj zrobili z siebie durni - każdy inaczej. Wojewódzkiego lubię, ale tutaj był żałosny. Nie odpowiedział sensownie (można śmiesznie, a sensownie) na żadne pytania (również prowadzących) i pluł pod wiatr cały czas dowodząc, że jest apolityczny (czemu przeczą fakty).

Nie mówiąc już o tym, iż nie był teraz w swoim programie, do Teraz My przychodzi się jednak bez nastawienia, że będzie się co sekundę wyśmiewanym i obrażanym, a to i tylko to Wojewódzki robił: obrażał.

Błaznowanie błaznowaniem, ale tutaj dowiedzieliśmy się tylko tego, że Wojewódzki zaśmiewa trafne skądinąd zarzuty wobec siebie, czy niewygodne pytania. A jeśli u kogoś staje się to normą, to taka osoba przestaje być showmanem, a staje się mentalnym krętaczem i hipokrytą.

04.03.2008
01:27
[48]

alpha_omega [ Senator ]

No, muszę dodać, bo udało mi się wreszcie obejrzeć dalszy ciąg prezentowany w i-necie, że w tej części Wojewódzki się w dużym stopniu zrehabilitował. Za to PiSiak jak smucił wcześniej, tak smucił w dalszym ciągu :)

04.03.2008
01:35
[49]

Kurdt [ Legend ]

"Prawdopodobnie używasz innego systemu operacyjnego niż Windows lub Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript."

Viva le Onet. Poczekam, aż ktoś wrzuci na YouTube.

04.03.2008
02:39
smile
[50]

Kazio5 [ Konsul ]

Ciekawe co na to powie Jarkacz. Pewnie zakaże temu chłoptasiowi występów telewizyjnych.

04.03.2008
08:04
smile
[51]

Molpi [ I LOL'd ]

Ciekawe co na to powie Jarkacz. Pewnie zakaże temu chłoptasiowi występów telewizyjnych.
Na a co moze powiedziec? xD ze TVN klamnie a ten program byl ukartowany...

04.03.2008
09:30
smile
[52]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Kurde, przegapiłem program. Jest to gdzieś w necie?

Wojewódzki był w niedziele w Dzień Dobry TVN, wieczorem miał swój program, w poniedziałek w Teraz My, a dzisiaj kolejny odcinek Kuby o 22:30:) Wojewódzkiego nigdy za wiele:)

04.03.2008
11:28
[53]

hctkko. [ Generaďż˝ ]

04.03.2008
11:50
[54]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

W tym linku jest również zapis rozmowy, który był tylko na onecie? Bo akurat tylko tego nie widziałem.

04.03.2008
12:44
smile
[55]

session [ Pretorianin ]

da radę obejrzeć gdzieś cały odcinek? jest już na youtube albo czymś takim?

04.03.2008
13:26
[56]

Karl_o [ maniaC ]

Wg. mnie Wojewódzki wyszedł zwycięsko z tego pojedynku, chociaż wysokiego poziomu to on jednak nie zaprezentował :)

04.03.2008
13:29
[57]

eJay [ Gladiator ]

Kuba jak Kuba, ale ten smutas Dudziński udowodnił, że PiS to partia wybitnie wodzowska, z kultem Jarosława.

04.03.2008
13:55
[58]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

To nie był dialog :> Jeden gadał swoje a drugi swoje chociaż argumenty Wojewódzkiego bardziej do mnie przemawiały a Dudziński chciał tylko udowodnić jaki to Wojewódzki jest Idiota i prostak

04.03.2008
13:59
smile
[59]

Spytko [ Pretorianin ]

Mówiąc dość prosto:

spoiler start

K.Wojewódzki w pięknym stylu kładł na łopatki T.Dudzińskiego. Mimo tego, że program K.Wojewódzkiego aż tak mnie nie śmieszy, pierwsze słyszę, że był takim wielkim "przeciwnikiem" Prawa i Sprawiedliwości.

spoiler stop

04.03.2008
15:26
[60]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

Nie lubię Platformy. Jeszcze bardziej nie lubię Wojewódzkiego.
Tak czy inaczej w we wczorajszym programie Dudziński wypadł znacznie słabiej, niewiarygodne jak Ci pisowcy boją się podpaść swojemu duce i w ogóle dostrzegają w nim jakieś walory przywódcze. Wojewódzki powiedział dobrze, że w PISie przypadałaby się zmiana na najwyższych stołkach.

Molpi: Byłbym nieco ostrożniejszy z tym śmiechem. TVN to przykład stacji, która z zupełnie mi niezrozumiałych powodów zwyczajnie się zeszmaciła. A, że Fuckty stały się mocno nieobiektywne na politykę to tego ciężko nie zauważyć chyba, że jest ktoś ślepy albo mocno zafascynowany Tuskiem :)

04.03.2008
15:35
smile
[61]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

w PISie przypadałaby się zmiana na najwyższych stołkach.

Eee tam, tak jak jest teraz, to jest dobrze. Niech nic nie zmieniają. Jedynej zmiany jakiej bym oczekiwał, to częstsze występy telewizyjne Kurskiego, Brudzińskiego,Karskiego, Gosiewskiego, Kamińskiego(grubego i chudego), Suskiego, Nelly Rokity no i oczywista sprawa że również pana prezesa. No i od czasu do czasu jakiś show w stylu matrixa i bajki o czerwonym kapturku.

04.03.2008
15:37
[62]

siwy346 [ addicted to music ]

moim zdaniem Kuba wygrał jednoznacznie

04.03.2008
15:55
[63]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Jest gdzieś w necie część "internetowa" Teraz My?

Wojewódzski dał dobre rady Dudzińskiemu. Jeśli nie zmieni się prezes i jego przydupasy, to nie mają co liczyć na młody elektorat.

04.03.2008
16:08
[64]

Ward [ Senator ]

chyba oglądalność spada na tvn że zapraszają takich kulfonów jak wojewódzki do rozmowy o ''polityce''
może jeszcze raz doda dla zaciekawienia publiki?

04.03.2008
17:16
smile
[65]

Mortan [ ]

Ale to nie byla dyskusja o polityce, tylko ze pis brakuje kontaktu z rzeczywistoscią, pozatym ni potrafia wyciagnac wniosków ze swoich bledów i caly czas sa tak samo koszmarni medialnie i nie da sie ich sluchac. W ytm wojewodzki ma absolutna racje, ja zadnego kaczynskiego nie moge zniesc, nawet nie to ze sie nie zgadzam z pogladami czy cos, po prostu odrzuca mnie sam ich jezyk, jego tempo, dobór slow itd.

04.03.2008
17:23
smile
[66]

hopkins [ Zaczarowany ]

Nie rozumiem ludzi, ktorzy dziwia sie, ze Wojewodzki zachowywal sie "normalnie" w Teraz My. Przeciez wiadomo, ze swoj aktualny wizerunek starannie wykreowal przez Idola i pozniej Show na Polsacie i TVN. Normalnie taki nie jest :)

04.03.2008
18:39
smile
[67]

Leilong [ STARSCREAM ]

Media nie są stronnicze, jeśli są antypoisowskie, wtedy są po prostu poprawne :D

Przed wyborami w 1989 roku powstała gazeta wyborcza, która była przeciwna komunizmowi w Polsce, wtedy nikt nie mówił że GW jest stronnicza politycznie, czy też tendencyjna, ona po prostu stanęła po jedynej słusznej stronie ;) Każde media która stają w szeregu antypisowskim NIE są stronnicze, są po prostu słuszne ! Nie można sprzyjać takiej ohydnej sile, jaką jest PiS, która omal nie wprowadziła spowrotem komuny w Polsce, już niewiele brakowało. Wybory były śledzone i bardzo popularne ww wszystkich krajach unii i części świata. Nie bez powodu wszyscy mówili że są to najważniejsze wybory po 1989 roku ;)

Mam nadzieję że nic głupiego nie stworzyłem ;)

04.03.2008
18:43
[68]

Volk [ Legend ]

Mam nadzieję że nic głupiego nie stworzyłem ;)

Niestety, nadzieja matka glupich.

04.03.2008
21:11
[69]

Master_2 [ Generaďż˝ ]



Pytania od internautów. Czyli dalsza część rozmowy.

05.03.2008
01:25
[70]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

Leilong -> Porównanie PiS z PZPR (w mniej lub bardziej bezpośredni sposób) jest tak samo idiotyczne jak zwolenników PO z ZOMO. No, ale próbuj dalej.

A wybory były popularne, bo Polska jest dużym krajem Unii. A nie dlatego, bo rządził PiS.

Co do pojedynku. Mało wyrazisty, widać że Teraz MY nie jest odpowiednim programem do takich pojedynków, bo częściej Wojewódzki przekonywał, że nie pasuje do jakieś roli, niż odpowiadał.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.