GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Still Alive

03.03.2008
22:25
smile
[1]

Nindzaa [ Centurion ]

Still Alive

Zastanawiam co jest w tej piosence,że jest tak zajebista :D

03.03.2008
22:28
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

a widziałeś wersję od tyłu ?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7425777

03.03.2008
22:28
[3]

mycha921 [ Invisible ]

Jest z Portala, tam wszystko jest fajne ;P

Download jak ktoś chce

03.03.2008
22:29
[4]

boskijaro [ Legend ]

Ona ma jakąś magię :)

A najlepiej "smakuje" jak sie przejdzie Portala :D

03.03.2008
22:29
smile
[5]

szuru-buru [ Jacuś ]

Nic, wcale nie jest zajebista. Nawet dobra nie jest. Można powiedzieć że jest do bani. Bleeee

03.03.2008
22:30
[6]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dla mnie wcale nie jest zajebista.

03.03.2008
22:30
[7]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

szuru nie grałeś w portala ? umrzyj więc

03.03.2008
22:38
smile
[8]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Sorry, to jest zajebiste:

03.03.2008
22:39
[9]

czekers [ Turbojugend ]

Piosenka przesłuchana tuż po przejściu Portala daje niesamowite wrażenia. Dodatkowo odkrywa lekko fabułę, trochę ją parodiuje no i

spoiler start
jest śpiewana przez GlaDos
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.