
Nindzaa [ Centurion ]
Still Alive
Zastanawiam co jest w tej piosence,że jest tak zajebista :D
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
a widziałeś wersję od tyłu ?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7425777
mycha921 [ Invisible ]
Jest z Portala, tam wszystko jest fajne ;P
Download jak ktoś chce
boskijaro [ Legend ]
Ona ma jakąś magię :)
A najlepiej "smakuje" jak sie przejdzie Portala :D

szuru-buru [ Jacuś ]
Nic, wcale nie jest zajebista. Nawet dobra nie jest. Można powiedzieć że jest do bani. Bleeee
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Dla mnie wcale nie jest zajebista.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
szuru nie grałeś w portala ? umrzyj więc

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Sorry, to jest zajebiste:
czekers [ Turbojugend ]
Piosenka przesłuchana tuż po przejściu Portala daje niesamowite wrażenia. Dodatkowo odkrywa lekko fabułę, trochę ją parodiuje no i