GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa komórka do kwoty 900zł Jaka ? :(

03.03.2008
22:06
smile
[1]

winner [ PGR Maniac ]

Nowa komórka do kwoty 900zł Jaka ? :(

Pewnie temat wałkowany nie raz, ale bardzo proszę o doradzenie w wyborze nowej komórki, mam przeznaczone ok 900zł na telefon.
Co byście mi polecali jaką firmę i jaki konkretny model, zalezy mi przede wszystkim na jak najlepszej jakości muzyki na słuchawkach, dobrze byłoby mieć dobrej jakości aparat.
Bardzo bym prosił żebyście napisali wady i zalety danego modelu.
Z góry bardzo dziekuje i czekam na opinie

03.03.2008
22:13
[2]

wonters [ Photoshop Maniac ]

Nokia N73 ME (Music Edition)

03.03.2008
22:15
[3]

ribald [ Generaďż˝ ]

Nie ma czegoś takiego jak dobrej jakości aparat w komórce.
Co do jakości muzyki to kumpel ma W800i z takimi fajnymi słuchawkami i muze odtwarza naprawdę dobrze.
Nie wiem ile kosztuje ale to chwila na Allegro.

Edit: 3-4 stówki.
Jeżeli chodzi tylko o muzykę to nie widzę sensu wydawać więcej. Za kolejne parę dych gigową kartę i jazda.

03.03.2008
22:25
[4]

winner [ PGR Maniac ]

owszem nie oczekuje jakosci zdjeć jak z dobrego kompatku, ale chce miec mozliwie jak najlepszy jakie są w komórkach monotowane, to samo tyczy sie jakosci dzwieku na sluchawkach to dla mnie najwazniejsze bo slucham duzo muzyki, Prosiłbym o konkretne modele a nie o przedział cenowy.

03.03.2008
22:34
[5]

ribald [ Generaďż˝ ]

W800i to nie jest konkretny model?

No ale jak najlepsze montowane to nie spełnia wymagań. Tylko co za różnica czy masz 2.0 czy 3.2 skoro to nadal pstrykacz w komórce...

03.03.2008
22:35
[6]

MaTi920 [ Chor��y ]

Nokia n91 - świetna jakość dźwięku jak na telefon, 4/8gb pamięci, ale aparat robi dość słabe zdjęcia.
Nokia n73 - Bardzo dobry aparat i muzyka nie najgorszej jakości.

03.03.2008
22:42
[7]

kastore [ Troll Slayer ]

A mi się bardzo podoba w tym zakresie cenowym 5310. Doskonały aparat, 2GB w zestawie, przyciski muzyczne, świetna metalowa obudowa, cieniutkim aparat, ekranik wysokiej rozdzielczości, USB, karta uSD i karta sim umieszczone tak że nie ma konieczności wyjmowania baterii.


Jedyny dla mnie minus, to małe klawisze :D

03.03.2008
23:21
[8]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

n73 ME + nadajnik gps

03.03.2008
23:30
[9]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

w950i, mam i polecam.

brak aparatu, ale za to jest rysik, ekran dotykowy, symbian uiq3, 4 gb pamieci wbudowanej i ogolnie spoko telefon

03.03.2008
23:47
[10]

winner [ PGR Maniac ]

dziekuje wszystkim za opinie, a co myslicie o Sony K800i warto go brać nówke za 520zł ? z tego co slyszalem ma najlepszy aparat z mozliwych

03.03.2008
23:49
[11]

Chupacabra [ Senator ]

ja sobie niedawno sprawilem Nokie N73 ME za 700zl i jestem zadowolony. Po latach spedzonych z SE mam do nich uraz:)

03.03.2008
23:52
smile
[12]

Paul12 [ Buja ]

Nokia 6310i, reszta na browar.

03.03.2008
23:53
[13]

winner [ PGR Maniac ]

Chupacabra - dlaczego masz uraz do SE ? mozesz cos wiecej napisac z jakich modeli konretnie nie byles zadowolony.

04.03.2008
00:19
smile
[14]

kastore [ Troll Slayer ]

Nokia 6310i, reszta na browar

Dobrze że na allegro kosztuje 20 zeta, bo trzeba dużo piwa, żeby sobie wyobrazić go jako telefon.

04.03.2008
00:21
[15]

Yo5H [ ziefff ]

kastore - chyba obudowa

04.03.2008
01:09
[16]

blood [ Killing Is My Business ]

Budżetowe rozwiązanie to K550i + karta pamięci 2gb za 90zł. Ja mam taką konfigurację i bardzo przyjemnie się słucha muzyki, a aparat 2mpx.

04.03.2008
14:22
[17]

Kuba_3 [ Pretorianin ]

Za 900 zł możesz dostać SE K850i, ma jeden z lepszych aparatów (o ile nie najlepszy) montowanych obecnie w telefonach. Tańsze rozwiązanie to K800i ew. K810i - również robią bardzo ładne zdjęcia.

Nie brałbym K550i, zdjęcia robi gorsze od starego K750i.

04.03.2008
14:28
[18]

siwy346 [ addicted to music ]

Kuba_3------> K850 nie ma najlepszego aparatu(najlepszy ma w tej w chwili G800) i nie ma też oszałamiającej jakości dźwięku na słuchawkach i trzeba za niego zapłacić ponad 1000zł chyba że bierzemy go na abonament
Ja polecam samsunga z720
aparat3,2mpx
Hsdpa
mp3 i karta ( to wiadomo)
ogólnie dobry telefon

04.03.2008
14:32
[19]

areees [ High Hopes ]

Nokia e51

04.03.2008
15:50
[20]

winner [ PGR Maniac ]

zdecydowałem sie na K800i, miałem brać N73 ale jak porównałem fotki z K800i i N73 to niebo a ziemia oczywiście na plus K800i, do tego lepiej ponoć gra na słuchawkach, oczywiście zdaje sobie sprawę ze nie ma symbiana i daje trochę mniejsze możliwości jak dodatkowe programy gry itd ale mi to jest nie potrzebne i wole za to szybsze działanie

04.03.2008
15:51
[21]

Wrocławianin [ Konsul ]

Hmmm....
SE W580i?
Qmpel ma i zadowalka i chwali go

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.