GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Głupie pytanie :P

03.03.2008
21:42
smile
[1]

tercio [ Centurion ]

Głupie pytanie :P

Jakie są trzy wymiary Kobiety co to sa za wymiary ipt ? moze mi ktos powiedziec co to ;PP

03.03.2008
21:43
smile
[2]

Krala [ ]

pierś-pas-biodra

btw :)
dealne wymiary modelki, o których mówiło się do tej pory, czyli 90 - 60 - 90 już nie są aktualne. Teraz są to: mniej niż 90 - mniej niż 60 i mniej niż 90 - mówi Dominika Jakimowicz, kierownik polskiej edycji konkursu Elite Model Look. Podkreśla jednak, że ważniejsza od wymiarów jest proporcjonalność sylwetki i "to coś".

03.03.2008
21:44
smile
[3]

lokusik [ Konsul ]

O_o

03.03.2008
21:44
[4]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Chodzi ci o biust, talię i biodra?

03.03.2008
21:45
smile
[5]

szuru-buru [ Jacuś ]

W biuście, tali i w biodrach.


Ideał to 90/60/90 podobno :)

03.03.2008
21:47
[6]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Ideal to 69 i zeby doszla razem z toba...

03.03.2008
21:47
smile
[7]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

[2] <-- tego nie wiedziałem

03.03.2008
21:51
smile
[8]

MasterDD [ :-D ]

<- kamyk_samuraj

i obydwoje macie umoczone ryje :D

03.03.2008
21:53
smile
[9]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Miss Polonia 2007 ma 176 cm wzrostu a jej wymiary to 86-66-85.
Ważne sa prawie idealne proporcje a nie idealnie równe 90-60-90
a najważniejsze to,że jest kochana przez faceta a nie miarę krawcowej :-)


Głupie pytanie :P - Reppu
03.03.2008
21:56
smile
[10]

Mazio [ Mr Offtopic ]

"kochana przez miarę krawcowej" - czy to jakaś perwersja?

03.03.2008
21:59
[11]

Tomuslaw [ Superbia ]

Reppu - ta Miss Polonia to jakoś nie w moim typie. Zresztą, jak każda Miss (Polonia, Świata itd.).

edit: nie tylko ja to mam, więc nie jest źle :)

03.03.2008
21:59
[12]

Kozi89 [ Legend ]

Ideał to 90cm na 60cm na 90cm. Druga noga oczywiście tak samo.

03.03.2008
22:00
smile
[13]

wysiak [ Senator ]

Tomuslaw --> Nie tylko. Moje faworytki na Miss Swiata itp zwykle odpadaja w okolicach eliminacji do pierwszej piatki..


Mazio --> Nie, to my stajemy sie piekniejsi.

03.03.2008
22:02
smile
[14]

Mazio [ Mr Offtopic ]

a nie zauważyłeś wysiu, że coraz brzydsze te miski wybierają?

03.03.2008
22:03
[15]

Łyczek [ Legend ]

Moje faworytki na Miss Swiata itp zwykle odpadaja w okolicach eliminacji do pierwszej piatki..

Zawsze tak jest ... Najładniejsze odpadają szybko.

03.03.2008
22:04
[16]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Mazio -> bo coraz mlodsze osoby maja dostep do komorek i wysylania SMSow

03.03.2008
22:09
smile
[17]

Mazio [ Mr Offtopic ]

a wiesz że to mi pasuje do ogólnej koncepcji zdebilnienia kamyku_samuraju! głupota jest zaraźliwa drogą medialną...

03.03.2008
22:57
smile
[18]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Na ładną dziewczynę z mojego zdjęcia nie ma co narzekać, bo to o ile pamiętam to wasz czy ''nasz'' wybór - w wyborach miss Polonia startowała a została ... miss internetu 2007 :-)

04.03.2008
17:36
smile
[19]

tercio [ Centurion ]

thx za odpowiedź :P

04.03.2008
17:39
smile
[20]

Darekpwl [ Konsul ]

Idealne wymiary to 90-60-90... I ja takie mam :>

04.03.2008
17:44
[21]

HumanGhost [ Senator ]

Trzy wymiary kobiety:
1. Zawiść
2. Zazdrość
3. Zemsta

04.03.2008
17:47
smile
[22]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

nie ma glupich pytan , sa tylko glupie odpowiedzi :D

co do wymiarow , jak tak patrze , to te idealne wymiary sa dla mnie za male :D tak + 5-9 cm by sie przydalo wiecej w kazdejz z czesci :D doluje mnie tez przesada chudosci ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.