
tercio [ Centurion ]
Głupie pytanie :P
Jakie są trzy wymiary Kobiety co to sa za wymiary ipt ? moze mi ktos powiedziec co to ;PP

Krala [ ]
pierś-pas-biodra
btw :)
dealne wymiary modelki, o których mówiło się do tej pory, czyli 90 - 60 - 90 już nie są aktualne. Teraz są to: mniej niż 90 - mniej niż 60 i mniej niż 90 - mówi Dominika Jakimowicz, kierownik polskiej edycji konkursu Elite Model Look. Podkreśla jednak, że ważniejsza od wymiarów jest proporcjonalność sylwetki i "to coś".

lokusik [ Konsul ]
O_o
Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Chodzi ci o biust, talię i biodra?

szuru-buru [ Jacuś ]
W biuście, tali i w biodrach.
Ideał to 90/60/90 podobno :)
kamyk_samuraj [ Senator ]
Ideal to 69 i zeby doszla razem z toba...

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
[2] <-- tego nie wiedziałem

MasterDD [ :-D ]
<- kamyk_samuraj
i obydwoje macie umoczone ryje :D

Reppu [ Generaďż˝ ]
Miss Polonia 2007 ma 176 cm wzrostu a jej wymiary to 86-66-85.
Ważne sa prawie idealne proporcje a nie idealnie równe 90-60-90
a najważniejsze to,że jest kochana przez faceta a nie miarę krawcowej :-)

Mazio [ Mr Offtopic ]
"kochana przez miarę krawcowej" - czy to jakaś perwersja?
Tomuslaw [ Superbia ]
Reppu - ta Miss Polonia to jakoś nie w moim typie. Zresztą, jak każda Miss (Polonia, Świata itd.).
edit: nie tylko ja to mam, więc nie jest źle :)
Kozi89 [ Legend ]
Ideał to 90cm na 60cm na 90cm. Druga noga oczywiście tak samo.

wysiak [ Senator ]
Tomuslaw --> Nie tylko. Moje faworytki na Miss Swiata itp zwykle odpadaja w okolicach eliminacji do pierwszej piatki..
Mazio --> Nie, to my stajemy sie piekniejsi.

Mazio [ Mr Offtopic ]
a nie zauważyłeś wysiu, że coraz brzydsze te miski wybierają?
Łyczek [ Legend ]
Moje faworytki na Miss Swiata itp zwykle odpadaja w okolicach eliminacji do pierwszej piatki..
Zawsze tak jest ... Najładniejsze odpadają szybko.
kamyk_samuraj [ Senator ]
Mazio -> bo coraz mlodsze osoby maja dostep do komorek i wysylania SMSow

Mazio [ Mr Offtopic ]
a wiesz że to mi pasuje do ogólnej koncepcji zdebilnienia kamyku_samuraju! głupota jest zaraźliwa drogą medialną...

Reppu [ Generaďż˝ ]
Na ładną dziewczynę z mojego zdjęcia nie ma co narzekać, bo to o ile pamiętam to wasz czy ''nasz'' wybór - w wyborach miss Polonia startowała a została ... miss internetu 2007 :-)

tercio [ Centurion ]
thx za odpowiedź :P

Darekpwl [ Konsul ]
Idealne wymiary to 90-60-90... I ja takie mam :>
HumanGhost [ Senator ]
Trzy wymiary kobiety:
1. Zawiść
2. Zazdrość
3. Zemsta

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
nie ma glupich pytan , sa tylko glupie odpowiedzi :D
co do wymiarow , jak tak patrze , to te idealne wymiary sa dla mnie za male :D tak + 5-9 cm by sie przydalo wiecej w kazdejz z czesci :D doluje mnie tez przesada chudosci ...