GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

To jakiś sport narodowy?

03.03.2008
21:18
smile
[1]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

To jakiś sport narodowy?





No co to ma być?! Jakaś nowa odmiana Le Parkour czy może Jump style'a:D

03.03.2008
21:23
[2]

Małp@ [ MKS Mława ]






To się rozmnaża jeszcze znajde to z kotem i dam

03.03.2008
21:23
[3]

Vader [ Legend ]

spider jump

03.03.2008
21:29
[4]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Haha to i tak...kurcze mają narąbane w głowach.

03.03.2008
21:31
[5]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

W dobrym wykonaniu śmieszy xD

03.03.2008
21:31
smile
[6]

boskijaro [ Legend ]

Kurde, mocne te skoki

03.03.2008
21:32
smile
[7]

ValkyreX [ Legend ]

Czego to ludzie nie zrobią, żeby tylko być sławnym na necie ;)

03.03.2008
21:32
smile
[8]

Vidos [ Legend ]

Szaleńcy !

03.03.2008
21:33
smile
[9]

Arxel [ Legend ]

Genialne!
Nie głupi pomysł na nudę w szkole :D

03.03.2008
21:38
[10]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Hehehe , dobre :)


Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough

03.03.2008
21:38
[11]

Tirane [ Magic Level: 69 ]

To chyba jakas odmiana EMO kultury, w koncu kto normalny "rzuca" soba o sciane...

03.03.2008
21:48
smile
[12]

Sisieq [ Pretorianin ]

Raczej nie będe tego trenował.

03.03.2008
22:06
smile
[13]

dj4ever [ Senator ]

<<<

03.03.2008
22:08
smile
[14]

axel1 [ The Nameless One ]

Ale tylko oryginał robi kompletnie rozpłaszczonego pająka i uderza twarzą :D.

03.03.2008
22:28
[15]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

nie no ;] czego to ludzie nie wymyślą xD najlepszy jest ten pierwszy filmik jak koleś tak centralnie cały na ścianie się rozplaszcza ;]

03.03.2008
23:12
[16]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Na nudę w szkole?

Hmm..kilku moich kumpli nie protestuje. Ciekawe który się podejmie :D

03.03.2008
23:19
smile
[17]

pablo397 [ sport addicted ]

pierwszy filmik widzialem juz dawno temu ale i tak smieszny, ale najlepszy jest filmik nr 3 z pierwszego linku - niewzruszona mina tej panienki rzadzi :D

04.03.2008
14:37
smile
[18]

Dizy [ Konsul ]

Muszę tak spróbować...w gruncie rzeczy łatwizna dla kogoś kto uczył się kiedyś padów

04.03.2008
14:43
smile
[19]

Y0D4 [ Pretorianin ]

<--

Pewnie nawet nie boli, jak się umiejętnie skoczy.

04.03.2008
14:46
smile
[20]

dj4ever [ Senator ]

U mnie w szkole niektórzy ćwiczą inny sport- rzucanie plecaków na główkę.

04.03.2008
14:52
smile
[21]

QrKo_ [ ]

LOL

04.03.2008
14:54
[22]

|kszaq| [ Legend ]

Lepszy ten sport niż ->

04.03.2008
15:01
[23]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Nie wytrzymam, to zbyt porąbane :D Ciekawe, kiedy ta dyscyplina będzie na Igrzyskach Olimpijskich :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.