
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
To jakiś sport narodowy?
No co to ma być?! Jakaś nowa odmiana Le Parkour czy może Jump style'a:D
Małp@ [ MKS Mława ]
To się rozmnaża jeszcze znajde to z kotem i dam
Vader [ Legend ]
spider jump
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Haha to i tak...kurcze mają narąbane w głowach.
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
W dobrym wykonaniu śmieszy xD

boskijaro [ Legend ]
Kurde, mocne te skoki

ValkyreX [ Legend ]
Czego to ludzie nie zrobią, żeby tylko być sławnym na necie ;)

Vidos [ Legend ]
Szaleńcy !

Arxel [ Legend ]
Genialne!
Nie głupi pomysł na nudę w szkole :D
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Hehehe , dobre :)
Również obecnie oglądają(1)
[Użytkownik 0rland0walkthrough
Tirane [ Magic Level: 69 ]
To chyba jakas odmiana EMO kultury, w koncu kto normalny "rzuca" soba o sciane...

Sisieq [ Pretorianin ]
Raczej nie będe tego trenował.

dj4ever [ Senator ]
<<<

axel1 [ The Nameless One ]
Ale tylko oryginał robi kompletnie rozpłaszczonego pająka i uderza twarzą :D.
egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
nie no ;] czego to ludzie nie wymyślą xD najlepszy jest ten pierwszy filmik jak koleś tak centralnie cały na ścianie się rozplaszcza ;]
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Na nudę w szkole?
Hmm..kilku moich kumpli nie protestuje. Ciekawe który się podejmie :D

pablo397 [ sport addicted ]
pierwszy filmik widzialem juz dawno temu ale i tak smieszny, ale najlepszy jest filmik nr 3 z pierwszego linku - niewzruszona mina tej panienki rzadzi :D

Dizy [ Konsul ]
Muszę tak spróbować...w gruncie rzeczy łatwizna dla kogoś kto uczył się kiedyś padów

Y0D4 [ Pretorianin ]
<--
Pewnie nawet nie boli, jak się umiejętnie skoczy.

dj4ever [ Senator ]
U mnie w szkole niektórzy ćwiczą inny sport- rzucanie plecaków na główkę.

QrKo_ [ ]
LOL
|kszaq| [ Legend ]
Lepszy ten sport niż ->
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Nie wytrzymam, to zbyt porąbane :D Ciekawe, kiedy ta dyscyplina będzie na Igrzyskach Olimpijskich :P