GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA SA...Pare Pytań:)

03.03.2008
21:04
smile
[1]

Marcyś23 [ Centurion ]

GTA SA...Pare Pytań:)

Witam.
Zainstalowałam dzisiaj GTA SA jednak nie pamiętam kilku rzeczy z tej gry, ponieważ dawno w nią nie grałam:(...
1.Jak jest np misja i chcemy wziąść kolesia z naszej bandy żeby jechał z nami jak to zrobić?
2.Jak jedziemy rowerkiem to jak zrobić żeby jechać tak jakby szybciej bardziej na stojąco:P?
3.Jak ustawić w opcjach jak wgram sobie swoją muzykę do GTA żeby na User Track Players(Chyba tak isę to pisze) nie było reklam?
4.I czy można wgrac jakieś spolszczenie do GTA?..Jeśli tak to jak to się robi?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc;*:)

03.03.2008
21:12
[2]

50Centt [ Pretorianin ]

1.namierzamy gostka celownikiem i chyba G klikamy
2.szybko klikamy W
3.Niewiem czy sie da wyłączyć reklamy
4.Chyba sie da ale niewiem

03.03.2008
21:18
[3]

lokusik [ Konsul ]

4. Jest instalator

03.03.2008
21:54
[4]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

W części 52 oficjalnego wątku wszystko jest.
Tu jest spolszczenie
tylko ono może się zepsuć i w Las Venturas może Ci zablokować ukończenie misji Mięsny Interes.ja mam spolszczenie od Cenegi które dostałem do gry.
reklamy radiowe wyłączysz spokojnie ale musisz mieć programy.Tu o tym piszą
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7317903&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.