sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Pad do 50 zł.
Witka, potrzebuję pada ( do PC ofc ) za jak najmniejszą cenę, tj. do 50 zł. Wiem, że za tą cenę nic dobrego nie znajdę, ale NIE będę dopłacał. Powtórzę jeszcze raz, NIE będę dopłacał. Z góry dzięki.
50Centt [ Pretorianin ]
Manta Dragon - znajdziesz za 30 zł a w tych cenach najlepszy ;)
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Na Allegro jest tylko jedna używka, a ofert w necie mało, a jak są, to za więcej niż 50 zł ;(
50Centt [ Pretorianin ]
To idz do sklepu, ja w sklepie kupiłem za 35 ;]
Game Over [ Generaďż˝ ]
w nowym numerze playa jest test padów i do 50 złotych są 2 modele Apollo gp-3080 starlight oraz media-tech pathfinder mt1502, oba dostały ocene 7.
mirencjum [ operator kursora ]
Mam taniego, dobrego pada Saitek P-880, a Saitek to sprawdzona firma. Zaliczyłem nim parę gier zręcznościowych. Jestem zadowolony.
"Doskonały pad reprezentujący średni przedział cenowy produktów Saitek. Niezapomniany kształt i ergonomie doceni każdy gracz. Posiada dwie super gładkie gałki analogowe, świetnie współpracują z ośmiokierunkowym cyfrowym padem kolebkowym, sześcioma standartowymi cyfrowymi przyciskami i dwoma łatwymi do dosięgnięcia cyfrowymi spustami wyposażonymi w opcje "ogień ciągły". Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Saitek otrzymujesz gwarancje pełnej kontroli dzięki programowalnemu przyciskowi "Shift" i specjalnemu oprogramowaniu "Smart Technology". Nowoczesna technologia w twoich rękach. Idealny dla miłośników gier sportowych, zręcznościowych. Przekonaj się jak łatwo wygrywać"

Pik [ No Bass No Fun ]
Polecam pady z tego sklepu:
wielebny_666 [ Generaďż˝ ]
A ja mam tego pada juz od roku i nie narzekam
Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]
ja najbardziej polecam pada od PSX + przejściówka na USB :).
Bardzo fajnie sie na nim gra :D.
Master KiełBas [ Konsul ]
Ja mam taki i jest całkiem niezły