GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pad do 50 zł.

03.03.2008
21:02
[1]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Pad do 50 zł.

Witka, potrzebuję pada ( do PC ofc ) za jak najmniejszą cenę, tj. do 50 zł. Wiem, że za tą cenę nic dobrego nie znajdę, ale NIE będę dopłacał. Powtórzę jeszcze raz, NIE będę dopłacał. Z góry dzięki.

03.03.2008
21:04
[2]

50Centt [ Pretorianin ]

Manta Dragon - znajdziesz za 30 zł a w tych cenach najlepszy ;)

03.03.2008
21:08
[3]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Na Allegro jest tylko jedna używka, a ofert w necie mało, a jak są, to za więcej niż 50 zł ;(

03.03.2008
21:08
[4]

50Centt [ Pretorianin ]

To idz do sklepu, ja w sklepie kupiłem za 35 ;]

03.03.2008
21:13
[5]

Game Over [ Generaďż˝ ]

w nowym numerze playa jest test padów i do 50 złotych są 2 modele Apollo gp-3080 starlight oraz media-tech pathfinder mt1502, oba dostały ocene 7.

04.03.2008
08:27
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Mam taniego, dobrego pada Saitek P-880, a Saitek to sprawdzona firma. Zaliczyłem nim parę gier zręcznościowych. Jestem zadowolony.

"Doskonały pad reprezentujący średni przedział cenowy produktów Saitek. Niezapomniany kształt i ergonomie doceni każdy gracz. Posiada dwie super gładkie gałki analogowe, świetnie współpracują z ośmiokierunkowym cyfrowym padem kolebkowym, sześcioma standartowymi cyfrowymi przyciskami i dwoma łatwymi do dosięgnięcia cyfrowymi spustami wyposażonymi w opcje "ogień ciągły". Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Saitek otrzymujesz gwarancje pełnej kontroli dzięki programowalnemu przyciskowi "Shift" i specjalnemu oprogramowaniu "Smart Technology". Nowoczesna technologia w twoich rękach. Idealny dla miłośników gier sportowych, zręcznościowych. Przekonaj się jak łatwo wygrywać"



Pad do 50 zł. - mirencjum
04.03.2008
09:01
smile
[7]

Pik [ No Bass No Fun ]

Polecam pady z tego sklepu:

04.03.2008
09:21
[8]

wielebny_666 [ Generaďż˝ ]

A ja mam tego pada juz od roku i nie narzekam

04.03.2008
09:34
[9]

Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]

ja najbardziej polecam pada od PSX + przejściówka na USB :).
Bardzo fajnie sie na nim gra :D.

04.03.2008
10:33
[10]

Master KiełBas [ Konsul ]

Ja mam taki i jest całkiem niezły

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.