
Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
HP Pavilion - dobry wybór? ;>
Witam. Zastanawiam się nad kupnem tego notebooka:
Dobry wybór? Co możecie powiedzieć o tych podzespołach? :) Może ktoś z was ma coś podobnego i może coś powiedziec? :) A jak z grami? Nie gram coprawda, ale czesem zagram sobie w Tonego Hawka 4, czy Test Drive: Unlimited...

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Mam bardzo podobnego :] ale niestety nie wiem jak to jest z grami ktore wymieniles bo nie mialem w nie okazji pograc :P
glowna wada jest karta graficzna w ktora jest po postu slaba --> nie wiem czy tylko u mnie ale np w Wiedzmina to gralem na nisko-srednich i zdazalo mu sie przycinac, a w Crysis'ie na minimalnych (wszystko wylaczone co sie dalo) tez czasami ciał :/
jezeli chcesz pograc to sugeruje poszukac czegos z przynajmniej 8600M GT :)

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
Hmm... Ale szukam notebooka do maks. 3700zł. A czy jest w tej cenie coś co też się opłaca, a daje więcej od HP? :)
Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
nikt nie pomoże? ;)

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Nie no lapek jest naprawde super, filmy sie bardzo dobrze oglada, a w necie tez jest niczego sobie...
ogólnie dobra pozycja jezeli nie bedziesz duzo gral (a przynajmniej nie w bardzo wymagajace gry) :]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
No właśnie zamierzam trochę zaprzestać gry, a komputer służyć ma głównie do nauki, filmów (podłączę go do telewizora) i internetu... przede wszystkim do internetu :)

Raynor [ Big Man ]
Taki sam Pavilon tylko ze z gorszym prockiem - test drive ok, cod4 też ok. :)
QrKo_ [ ]
Raynor - to dziwne bo zainstalowalem ostatnio na moim lapku z 8600GT Test Drive U i przycinalo w 1280x800 nieziemsko, moze to wina tego ze patcha nie mialem ale chodzilo gorzej niz CoD czy inne nowe gry.
Barthez X - jak chcesz porzadny sprzet za 3700zl to nie pakuje sie w zadne HPki tylko bierz cos z tego
Spokojnie za taka kase wyciagniesz cos z 4GB ramu, jakims wiekszym dyskiem 7200 obrotow i prockiem z serii 8xxx.

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
No w sumie racja, ale czy faktycznie HP są słabe? ;> No jak patrzę na te sprzęty to faktycznie są lepsze... :)

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
slabe, nie slabe - po prostu biorac Compal'a placisz tylko za bebechy, a HP takze za wyglad :)
Boos3r [ Pretorianin ]
Jesli chcialbys cos bardziej markowego niz compal to moze Toshiba mam taką i gierki chodzą elegancko tzn ja mam z 1.8 ghz a reszta jak na aukcji
Gralem w Unreala 3 i wszystko na high poszlo :)
hd2600 jest minimalnie gorszy od 8600gt tak o 200-300 punktow w 3dm06 tzn w tych lapkach to te 8600gt sa slabsze od tych normalnych z Pc zeby byl mniejszy pobor pradu i mniej sie grzal
Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
A jeszcze takie pytanie odnośnie tych notebooków VBI - czy to nie jest jakiś fotomontaż kicz na wodę? :P Bo niby wszystko super, ale czy one nie są gorszej jakości, albo cokolwiek? ;>

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
bebechy Compali sa identyczne jak te od Toshiba'y czy HP
Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
Ale co z monitorem, albo klawiaturą? Może np. to właśnie jest gorszej jakości?
QrKo_ [ ]
A jeszcze takie pytanie odnośnie tych notebooków VBI - czy to nie jest jakiś fotomontaż kicz na wodę? :P Bo niby wszystko super, ale czy one nie są gorszej jakości, albo cokolwiek? ;>
Nie, po prostu Compal to same bebechy zamkniete w surowym plastiku, bez swiecacych i pikajacych paneli i srebrnych touchow.
Swoja droga jak slysze wrzaski kumpeli jak przypadkiem nacisnie cos na panelu dotykowym w swoim HPku to mi sie smiac chce :)
Klawiatura to kawalek plastiku i nie wiem czy istnieje tu podział na gorsze i lepsze. Co do monitora to ten w Compalu bardzo przypal mi do gustu. Jasno i wyraznie, moze troche slabe katy widzenia z boku, ale siedzac przed nim jest to nieodczuwalne.

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
oj tego to juz nie wiem... ale chyba przyznasz ze wyglad to to ma obrzydliwy (porównując z np moim :P)