GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HP Pavilion - dobry wybór? ;>

03.03.2008
20:10
smile
[1]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

HP Pavilion - dobry wybór? ;>

Witam. Zastanawiam się nad kupnem tego notebooka:



Dobry wybór? Co możecie powiedzieć o tych podzespołach? :) Może ktoś z was ma coś podobnego i może coś powiedziec? :) A jak z grami? Nie gram coprawda, ale czesem zagram sobie w Tonego Hawka 4, czy Test Drive: Unlimited...

03.03.2008
20:15
smile
[2]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Mam bardzo podobnego :] ale niestety nie wiem jak to jest z grami ktore wymieniles bo nie mialem w nie okazji pograc :P

glowna wada jest karta graficzna w ktora jest po postu slaba --> nie wiem czy tylko u mnie ale np w Wiedzmina to gralem na nisko-srednich i zdazalo mu sie przycinac, a w Crysis'ie na minimalnych (wszystko wylaczone co sie dalo) tez czasami ciał :/

jezeli chcesz pograc to sugeruje poszukac czegos z przynajmniej 8600M GT :)

03.03.2008
20:20
smile
[3]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

Hmm... Ale szukam notebooka do maks. 3700zł. A czy jest w tej cenie coś co też się opłaca, a daje więcej od HP? :)

03.03.2008
20:37
[4]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

nikt nie pomoże? ;)

03.03.2008
20:44
smile
[5]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Nie no lapek jest naprawde super, filmy sie bardzo dobrze oglada, a w necie tez jest niczego sobie...

ogólnie dobra pozycja jezeli nie bedziesz duzo gral (a przynajmniej nie w bardzo wymagajace gry) :]

03.03.2008
20:53
smile
[6]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

No właśnie zamierzam trochę zaprzestać gry, a komputer służyć ma głównie do nauki, filmów (podłączę go do telewizora) i internetu... przede wszystkim do internetu :)

03.03.2008
20:54
smile
[7]

Raynor [ Big Man ]

Taki sam Pavilon tylko ze z gorszym prockiem - test drive ok, cod4 też ok. :)

03.03.2008
21:00
[8]

QrKo_ [ ]

Raynor - to dziwne bo zainstalowalem ostatnio na moim lapku z 8600GT Test Drive U i przycinalo w 1280x800 nieziemsko, moze to wina tego ze patcha nie mialem ale chodzilo gorzej niz CoD czy inne nowe gry.

Barthez X - jak chcesz porzadny sprzet za 3700zl to nie pakuje sie w zadne HPki tylko bierz cos z tego

Spokojnie za taka kase wyciagniesz cos z 4GB ramu, jakims wiekszym dyskiem 7200 obrotow i prockiem z serii 8xxx.

03.03.2008
21:03
smile
[9]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

No w sumie racja, ale czy faktycznie HP są słabe? ;> No jak patrzę na te sprzęty to faktycznie są lepsze... :)

03.03.2008
21:11
smile
[10]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

slabe, nie slabe - po prostu biorac Compal'a placisz tylko za bebechy, a HP takze za wyglad :)

03.03.2008
21:12
[11]

Boos3r [ Pretorianin ]

Jesli chcialbys cos bardziej markowego niz compal to moze Toshiba mam taką i gierki chodzą elegancko tzn ja mam z 1.8 ghz a reszta jak na aukcji

Gralem w Unreala 3 i wszystko na high poszlo :)
hd2600 jest minimalnie gorszy od 8600gt tak o 200-300 punktow w 3dm06 tzn w tych lapkach to te 8600gt sa slabsze od tych normalnych z Pc zeby byl mniejszy pobor pradu i mniej sie grzal

03.03.2008
21:17
[12]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

A jeszcze takie pytanie odnośnie tych notebooków VBI - czy to nie jest jakiś fotomontaż kicz na wodę? :P Bo niby wszystko super, ale czy one nie są gorszej jakości, albo cokolwiek? ;>

03.03.2008
21:18
smile
[13]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

bebechy Compali sa identyczne jak te od Toshiba'y czy HP

03.03.2008
21:22
[14]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

Ale co z monitorem, albo klawiaturą? Może np. to właśnie jest gorszej jakości?

03.03.2008
21:24
[15]

QrKo_ [ ]

A jeszcze takie pytanie odnośnie tych notebooków VBI - czy to nie jest jakiś fotomontaż kicz na wodę? :P Bo niby wszystko super, ale czy one nie są gorszej jakości, albo cokolwiek? ;>

Nie, po prostu Compal to same bebechy zamkniete w surowym plastiku, bez swiecacych i pikajacych paneli i srebrnych touchow.

Swoja droga jak slysze wrzaski kumpeli jak przypadkiem nacisnie cos na panelu dotykowym w swoim HPku to mi sie smiac chce :)

Klawiatura to kawalek plastiku i nie wiem czy istnieje tu podział na gorsze i lepsze. Co do monitora to ten w Compalu bardzo przypal mi do gustu. Jasno i wyraznie, moze troche slabe katy widzenia z boku, ale siedzac przed nim jest to nieodczuwalne.

03.03.2008
21:24
smile
[16]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

oj tego to juz nie wiem... ale chyba przyznasz ze wyglad to to ma obrzydliwy (porównując z np moim :P)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.