
bartoniu [ Konsul ]
Nie wiem czy moge zadać tak banalne dla was pytanie...
Jak sie sprawdza ile klatek na sekunde wyciaga sie w danej grze?
edit on jest gdzies do pobrania?jak mozesz podal link
edit 2 i jak zainstalowac go i co dalej?
Vidos [ Legend ]
Programem Fraps.

wornock [ Armin van Buuren ]
Za pomocą programu Fraps, również TeamSpeak Overlay ma taką funkcję.
bartoniu [ Konsul ]
up bo jestem zielony w tym
Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
bartoniu [ Konsul ]
hellmaker odpowiedz mi na pytanie w edicie 2 w poscie 1
Vidos [ Legend ]
Zainstaluj program, odpal go, następnie włącz grę a w lewym górnym rogu ekranu będziesz mieć wyświetloną liczbę klatek\s
Igierr [ Isilven ]
Instalujesz normalnie tak jak inne programy. Aby zobaczyć ile masz klatek to uruchamiasz program->minimalizujesz->uruchamiasz grę->podczas gry wciskasz F12 (chyba tak jest opcjonalnie. Przynajmniej ja tak mam. Jeśli n ie to wchodzisz we frapsie w zakładkę FPS-> Overlay Display Hotkeys i ustawiasz jakim klawiszem chcesz uruchomić sprawdzenie FPSów) FPSy masz wyświetlone na kolor żółty.
bartoniu [ Konsul ]
60 klatek na sek w fifie 08 na srednich detalach to duzo?
Igierr [ Isilven ]
Tak. Minimalna ilość klatek żeby płynnie grać to jakieś 20-30.