GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie wiem czy moge zadać tak banalne dla was pytanie...

03.03.2008
20:09
smile
[1]

bartoniu [ Konsul ]

Nie wiem czy moge zadać tak banalne dla was pytanie...

Jak sie sprawdza ile klatek na sekunde wyciaga sie w danej grze?

edit on jest gdzies do pobrania?jak mozesz podal link

edit 2 i jak zainstalowac go i co dalej?

03.03.2008
20:10
[2]

Vidos [ Legend ]

Programem Fraps.

03.03.2008
20:10
smile
[3]

wornock [ Armin van Buuren ]

Za pomocą programu Fraps, również TeamSpeak Overlay ma taką funkcję.

03.03.2008
20:15
[4]

bartoniu [ Konsul ]

up bo jestem zielony w tym

03.03.2008
20:18
[5]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

03.03.2008
20:21
[6]

bartoniu [ Konsul ]

hellmaker odpowiedz mi na pytanie w edicie 2 w poscie 1

03.03.2008
20:23
[7]

Vidos [ Legend ]

Zainstaluj program, odpal go, następnie włącz grę a w lewym górnym rogu ekranu będziesz mieć wyświetloną liczbę klatek\s

03.03.2008
20:26
[8]

Igierr [ Isilven ]

Instalujesz normalnie tak jak inne programy. Aby zobaczyć ile masz klatek to uruchamiasz program->minimalizujesz->uruchamiasz grę->podczas gry wciskasz F12 (chyba tak jest opcjonalnie. Przynajmniej ja tak mam. Jeśli n ie to wchodzisz we frapsie w zakładkę FPS-> Overlay Display Hotkeys i ustawiasz jakim klawiszem chcesz uruchomić sprawdzenie FPSów) FPSy masz wyświetlone na kolor żółty.

03.03.2008
20:29
[9]

bartoniu [ Konsul ]

60 klatek na sek w fifie 08 na srednich detalach to duzo?

03.03.2008
20:32
[10]

Igierr [ Isilven ]

Tak. Minimalna ilość klatek żeby płynnie grać to jakieś 20-30.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.