GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Awaria dysku... Co robić??

03.03.2008
19:55
smile
[1]

The Joker [ Legent ]

Awaria dysku... Co robić??

Otóż ostatnimi dniami musiałem przenieść dysk twardy i stało się!... Posypały się błędy, najpierw jeden, potem scandisk zrobił swoje i nie działa mi zupełnie nic (od zdjęć, muzyki, do zupełnie najprostszych programów). Dzięki Bogu chociaż net mi oszczędzono, ale to niewielkie pocieszenie, bo raz działa a raz nie... Jest jakiś domowy sposób żeby go uleczyć? Czy trzeba podziałać formatem?

Ratujcie towarzysze ;)

03.03.2008
19:58
[2]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Najpierw zrób dokładny format i zainstaluj wszystko od nowa.
Ale nie wiem czy to zadziała.

03.03.2008
20:24
[3]

The Joker [ Legent ]

może miał ktos cos podobnego?

03.03.2008
21:59
[4]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Ja miałem i zrobiłem to tak jak opisałem ale to zadziała tylko co 5 raz.

03.03.2008
22:11
[5]

Rezor [ broken_thoughts ]

Piszesz, że nie działa tzn? że co? próbujesz właczyc, a tu wyskakuje info w kórym pisze, ze nie można włączyć programu? i tak z każdym?

03.03.2008
22:41
[6]

The Joker [ Legent ]

Z każdym... nie chodzi mi dźwięk, żadna gra, większość programów, nawet napędów mi nie wykrywa...

Lincoln --> dzięki, pewnie trzeba będzie zrobić format, ale może da się coś innego jeszcze zdziałać, bo nie mam żadnych sterowników i zrobienie go będzie troche kłopotliwe...

03.03.2008
22:56
[7]

Rezor [ broken_thoughts ]

W takim przypadku z pewnościa system plików sie posypał i nawet naprawianie z konsoli mało co da. Tak więc formatowanie nieuniknione.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.