GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z LiveBox TP

03.03.2008
19:55
[1]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Problem z LiveBox TP

Moja kolezanka ma problem z tym cudownym dzielem TP. Wszystko podlaczyla do TV tak jak jest w instrukcji i po wlaczeniu telewizora i dekodera powinno sie pojawic strona powitalna gdzie nalezy wpisac jakis kod, ale zadna strona sie nie pokazuje.

Spotkal sie ktos z takim czyms? :) Google nie pomaga niestety :)

03.03.2008
20:10
[2]

MasterDD [ :-D ]

Nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale moze oni pomoga :

tel. 9393

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.