GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Thief

03.03.2008
19:39
[1]

ziomalekos [ Centurion ]

Thief

Otóż mam taki problem gram sobie w Thiefa 3 i nagle wyskakuje że wystąpił błąd z aplikacja ble ble ble i mi sie wyłącza jak temu zaradzić nie mam pirata tylko z Kolekcji Klasyki proszę o pomoc

03.03.2008
19:42
[2]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Naucz się poprawnie opisywać swój problem, to może ktoś ci doradzi.

03.03.2008
19:43
[3]

blazerx [ ]

niestety moja czarodziejska kula nie potrafi odgadnac o co chodzi

03.03.2008
19:48
[4]

ziomalekos [ Centurion ]

Gram w Thiefa: Deadly Shadows i cały czas w innych momentach gra się wyłącza i pojawia się okienko "Wystąpił Błąd z Aplikacją thief3.exe" . Grę mam z kolekcji klasyki jest do tego jakiś patch?? Teraz lepiej??

03.03.2008
19:54
smile
[5]

WolfHunter [ Pretorianin ]

Zobacz czy jest patch. My nie sługusy a Google nie jest płatne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.