ziomalekos [ Centurion ]
Thief
Otóż mam taki problem gram sobie w Thiefa 3 i nagle wyskakuje że wystąpił błąd z aplikacja ble ble ble i mi sie wyłącza jak temu zaradzić nie mam pirata tylko z Kolekcji Klasyki proszę o pomoc
Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Naucz się poprawnie opisywać swój problem, to może ktoś ci doradzi.
blazerx [ ]
niestety moja czarodziejska kula nie potrafi odgadnac o co chodzi
ziomalekos [ Centurion ]
Gram w Thiefa: Deadly Shadows i cały czas w innych momentach gra się wyłącza i pojawia się okienko "Wystąpił Błąd z Aplikacją thief3.exe" . Grę mam z kolekcji klasyki jest do tego jakiś patch?? Teraz lepiej??

WolfHunter [ Pretorianin ]
Zobacz czy jest patch. My nie sługusy a Google nie jest płatne.