<DexterH> [ Konsul ]
Poszukuje wzoru umowy/oswiadczenia woli
Witam,
krotka pilka - poszukuje wzoru umowy przedwstpepnej lub oswiadczenia woli miedzy zlecenidawca a zleceniobiorca. Chodzi mi o taki swistek, w ktorym jeden przedsiebiorca zobowiazuje sie korzytac z uslug drugiego w przyszlosci. Juz kiedys cos takiego widzialem, problem w tym, ze nie wiem jak cos takiego sie nazywa.
Pozdrawiam
MasterDD [ :-D ]
Posprawdzaj te, moze akurat trafisz.
<DexterH> [ Konsul ]
MasterDD -> Niestety nie ma, ale dzieki.