GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Duty 2 problem z Wallhackiem

03.03.2008
19:18
[1]

sargonwielki [ Konsul ]

Call of Duty 2 problem z Wallhackiem

Mam problem z wallhackiem. Gdy daje namiary na multiplayera gra się powoli włącza,czarny ekran gra się wyłącza i wyskakuje error czy wysłać czy nie wysłać listę błędów.
Z góry thx za pomoc.

03.03.2008
19:20
[2]

Molpi [ I LOL'd ]

Cheaterom nie pamagamy!

03.03.2008
19:38
[3]

sargonwielki [ Konsul ]

Szkoda.

03.03.2008
19:44
smile
[4]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

sargon --------> Dobrze ci tak. Mam nadzieje, że ci się jeszcze komputer rozwali.

03.03.2008
19:44
[5]

.:Jj:. [ The Force ]

Szkodę wyrządzasz sobie oraz innym graczom. Singleplayer- rób co chcesz, ale od multi wara.

03.03.2008
19:50
smile
[6]

Igierr [ Isilven ]

Zgiń, przepadnij!!!111

03.03.2008
20:01
smile
[7]

.:Jj:. [ The Force ]

Mam pytanie- ma ktoś link do tego filmiku z jakią zawodów (chyba w CSa, ale nie pamiętam dokładnie). W jakiejś hali były ustawione stanowiska, wszyscy grają, światło zgaszone, nagle krzyk- "cheater!". Od razu wszyscy wstali, złapali tego gościa i razem z komputerem wywalili go z imprezy (dosłownie i w przenośni).
Byłbym wdzięczny, przyda się poza tym sargonowi..

03.03.2008
20:22
[8]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]

.:Jj:.



to?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.