sargonwielki [ Konsul ]
Call of Duty 2 problem z Wallhackiem
Mam problem z wallhackiem. Gdy daje namiary na multiplayera gra się powoli włącza,czarny ekran gra się wyłącza i wyskakuje error czy wysłać czy nie wysłać listę błędów.
Z góry thx za pomoc.
Molpi [ I LOL'd ]
Cheaterom nie pamagamy!
sargonwielki [ Konsul ]
Szkoda.

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
sargon --------> Dobrze ci tak. Mam nadzieje, że ci się jeszcze komputer rozwali.
.:Jj:. [ The Force ]
Szkodę wyrządzasz sobie oraz innym graczom. Singleplayer- rób co chcesz, ale od multi wara.

Igierr [ Isilven ]
Zgiń, przepadnij!!!111

.:Jj:. [ The Force ]
Mam pytanie- ma ktoś link do tego filmiku z jakią zawodów (chyba w CSa, ale nie pamiętam dokładnie). W jakiejś hali były ustawione stanowiska, wszyscy grają, światło zgaszone, nagle krzyk- "cheater!". Od razu wszyscy wstali, złapali tego gościa i razem z komputerem wywalili go z imprezy (dosłownie i w przenośni).
Byłbym wdzięczny, przyda się poza tym sargonowi..
Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]
.:Jj:.
to?