GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę pomóżcie !!!

03.03.2008
19:02
[1]

Adrianun [ Pretorianin ]

Proszę pomóżcie !!!

Chce wiedziec skad moge pobrac gre Deluxe ski jump. Wszędzie znajduje tylko 2 i 3 a ja chce jedynke pomocy!!!

03.03.2008
19:04
[2]

50Centt [ Pretorianin ]

Może tu

03.03.2008
19:06
[3]

Adrianun [ Pretorianin ]

No tak ale tam jest 2 :(

03.03.2008
19:10
[4]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

a ja tam widzę pierwszą część...

03.03.2008
19:10
[5]

Adrianun [ Pretorianin ]

gdzie ? błagam powiedz

03.03.2008
19:10
[6]

50Centt [ Pretorianin ]

Jest też 1

03.03.2008
19:11
[7]

www222 [ Public Enemy Number One ]

No jest z boku, zboku.

03.03.2008
19:11
[8]

Adrianun [ Pretorianin ]

no to powiedzcie gdzie prosze bo musze ja sciagnac

03.03.2008
19:12
smile
[9]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

spójrz jeszcze raz na tą stronę(wejdź na nią) i się dobrze przyjrzyj..masz tam:

Deluxe Ski Jump 2.1
Najnowsza 2 wymiarowa wersja DSJ.

Deluxe Ski Jump 2.0
Starsza 2 wymiarowa wersja DSJ.

Deluxe Ski Jump 1.5
2 wymiarowa wersja DSJ z 8 skoczniami.

Deluxe Ski Jump 1.0
Najstarsza 2 wymiarowa wersja DSJ.



służę pomocą:]

03.03.2008
19:12
[10]

Adrianun [ Pretorianin ]

dzieki ;)

03.03.2008
19:14
[11]

Adrianun [ Pretorianin ]

ej a jak ja mam to zrobic bo tam dalem zapisz i potem w zipie tam jest pare plikow to jak to zainstalowac

03.03.2008
19:16
smile
[12]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

musisz to rozpakować...

i odpalasz plik "DSJ.EXE"

i to chyba wszystko

03.03.2008
19:19
[13]

Adrianun [ Pretorianin ]

no ale to nie dziala

03.03.2008
19:28
[14]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

hmm..dziwne.mi też nie działa..włączam i jest tylko czarny ekran..'

nie wiem co jest grane:/

03.03.2008
19:29
[15]

Adrianun [ Pretorianin ]

mi to dzila ale to... demo :( jak znajdziecie pelniaka to piszcie plis

03.03.2008
19:43
[16]

Adrianun [ Pretorianin ]

no pomozcie prosze

04.03.2008
17:16
[17]

Adrianun [ Pretorianin ]

Czy ktoś mógłby mi podać stronę z pełną wersją gry Deluxe ski jump 1.0. Nie chce ani 2 ani 3 tylko 1

04.03.2008
17:22
[18]

Adrianun [ Pretorianin ]

Dlaczego nie odpisujecie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.