Adrianun [ Pretorianin ]
Proszę pomóżcie !!!
Chce wiedziec skad moge pobrac gre Deluxe ski jump. Wszędzie znajduje tylko 2 i 3 a ja chce jedynke pomocy!!!
50Centt [ Pretorianin ]
Może tu
Adrianun [ Pretorianin ]
No tak ale tam jest 2 :(
Ello997 [ Generaďż˝ ]
a ja tam widzę pierwszą część...
Adrianun [ Pretorianin ]
gdzie ? błagam powiedz
50Centt [ Pretorianin ]
Jest też 1
www222 [ Public Enemy Number One ]
No jest z boku, zboku.
Adrianun [ Pretorianin ]
no to powiedzcie gdzie prosze bo musze ja sciagnac

Ello997 [ Generaďż˝ ]
spójrz jeszcze raz na tą stronę(wejdź na nią) i się dobrze przyjrzyj..masz tam:
Deluxe Ski Jump 2.1
Najnowsza 2 wymiarowa wersja DSJ.
Deluxe Ski Jump 2.0
Starsza 2 wymiarowa wersja DSJ.
Deluxe Ski Jump 1.5
2 wymiarowa wersja DSJ z 8 skoczniami.
Deluxe Ski Jump 1.0
Najstarsza 2 wymiarowa wersja DSJ.
służę pomocą:]
Adrianun [ Pretorianin ]
dzieki ;)
Adrianun [ Pretorianin ]
ej a jak ja mam to zrobic bo tam dalem zapisz i potem w zipie tam jest pare plikow to jak to zainstalowac

Ello997 [ Generaďż˝ ]
musisz to rozpakować...
i odpalasz plik "DSJ.EXE"
i to chyba wszystko
Adrianun [ Pretorianin ]
no ale to nie dziala
Ello997 [ Generaďż˝ ]
hmm..dziwne.mi też nie działa..włączam i jest tylko czarny ekran..'
nie wiem co jest grane:/
Adrianun [ Pretorianin ]
mi to dzila ale to... demo :( jak znajdziecie pelniaka to piszcie plis
Adrianun [ Pretorianin ]
no pomozcie prosze
Adrianun [ Pretorianin ]
Czy ktoś mógłby mi podać stronę z pełną wersją gry Deluxe ski jump 1.0. Nie chce ani 2 ani 3 tylko 1
Adrianun [ Pretorianin ]
Dlaczego nie odpisujecie