GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

film

03.03.2008
19:01
[1]

pauleta [ Paula :) ]

film

mam do was pytanie : jakim programem otworzyc film .fxg?
prosze o szybka pomoc :)

03.03.2008
19:03
[2]

N|NJA [ Senator ]

VLC z pakietem kodeków CCCP powinien łyknąć

03.03.2008
19:26
[3]

MasterDD [ :-D ]

Nie ma takiego formatu, jesli chodzi o film.


Moze chodzi Ci o grupe FXG, ktora wypuszcza fimy w siec?

A jesli chodzi o otwieranie wszystkiego to -> K-Lite Codec Pack

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.