GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NetBus 1.70

03.03.2008
18:51
[1]

PCI-E Radeon [ Centurion ]

NetBus 1.70

szukałem w google.pl ale nie znalazłem:((
wiecie gdzie dostane ten program??

03.03.2008
18:54
[2]

NequliX [ Progressive Attack ]

to zle szukales...albo wogole nie szukales...3 link w google

03.03.2008
19:04
[3]

PCI-E Radeon [ Centurion ]

NequliX hmm szukałem ale widocznie nie dokładnie przeczytałem:)

a teraz żeby wejść na kompa wystarczy skopiować te antenę satelitarna na innego kompa tak?

UWAGA:
ROBIE TO TYLKO W CELACH EDUKACYJNYCH ABY SIE NAUCZYĆ!!!

03.03.2008
19:20
[4]

PCI-E Radeon [ Centurion ]

up

03.03.2008
20:00
[5]

PCI-E Radeon [ Centurion ]

aah tutaj raczej nie dostane odpowiedzi:((

03.03.2008
20:09
[6]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]

no raczej nikt bana nie chce zarobić. Nawet jakby Ci ktoś info podał to zaraz by wątek był skasowany.

selawi :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.