
jedrasss [ Lech Poznań ]
Problem z Officem XP!!!
Mój kolega ma duzy problem .Mial pewne problemy z Officem XP wiec usunal go i mial zamiar zainstalowac go ponownie .Przy probie instalacji wyskakuje mu komunikat : aby otworzyc ten plik system windows musi wiedziec w jakim programie zostal on utworzony i instalacji nie da sie przeprowadzic .Co robic ? Pomozcie kolega potrzebuje Offica do napisania pracy magisterskiej !!!
jedrasss [ Lech Poznań ]
up

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]
Zainstalować program do czyszczenia rejestru - np. RegCleaner, wyczyścić rejestr i zainstalowac program.
Co to jest Office XP ? Jeśli to Microsoft Office, to wejść do rejestru, odszukać klucz w dziale software i recznie usunąć. (albo jednak lepiej RegClanerem, bo jescze coś wytniesz niepotrzebnie).
Inny sposób to przywrócenie lub reinstalacja systemu.
Ale ciekawe też jakie kłopoty kolega miał z Office i czy programy są oryginalne. Bo jak działa zabezpieczwenie antypirackie...