GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

crashday - problem

03.03.2008
18:00
smile
[1]

lokusik [ Konsul ]

crashday - problem

w crashdayu przeszłem całą grę i po tym auta ciężko się rozpędzają nawet incubator wie ktoś jak to się stało ??

03.03.2008
18:03
[2]

lokusik [ Konsul ]

UP ??

03.03.2008
18:33
[3]

speedy24 [ F.I.S.H ]

a jak skonfigurowac Crashday zeby przez neta grać?

03.03.2008
18:34
[4]

lokusik [ Konsul ]

też tego nie wiem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.