GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Samochud do dragów na 1/4 mili w Pro Streecie

03.03.2008
17:29
[1]

Osada P [ Centurion ]

Samochud do dragów na 1/4 mili w Pro Streecie

Jaki wybrać wóz w PS na 1/4 mili na wyścigach Battle Machine?

03.03.2008
17:35
[2]

Mac94 [ TF2 Player ]

Na początek powinna wystarczyć Mazda RX-8 .

Edit:
Bukary <---- Przecież to Junior....

03.03.2008
17:36
[3]

Bukary [ Generaďż˝ ]

Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale... Boże uchowaj nas przed tego rodzaju młodzieżową "nowomową" (dragi i samochud w jednej wypowiedzi).

Polszczyzna umiera na naszych oczach.

Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać...

04.03.2008
17:22
smile
[4]

m3gtr [ Centurion ]

1.NIE ZAWRACA SIĘ LUDZIOM GITARY O TAKIE RZECZY
kapujesz?
2.cobalt

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.