Osada P [ Centurion ]
Samochud do dragów na 1/4 mili w Pro Streecie
Jaki wybrać wóz w PS na 1/4 mili na wyścigach Battle Machine?
Mac94 [ TF2 Player ]
Na początek powinna wystarczyć Mazda RX-8 .
Edit:
Bukary <---- Przecież to Junior....
Bukary [ Generaďż˝ ]
Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie, ale... Boże uchowaj nas przed tego rodzaju młodzieżową "nowomową" (dragi i samochud w jednej wypowiedzi).
Polszczyzna umiera na naszych oczach.
Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać...

m3gtr [ Centurion ]
1.NIE ZAWRACA SIĘ LUDZIOM GITARY O TAKIE RZECZY
kapujesz?
2.cobalt