GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa seria włatców móch !!!!

03.03.2008
17:14
[1]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

Nowa seria włatców móch !!!!

Co to jest ?


Gdzie obejrzeć odcinki ?


Pozdrawiam :d

03.03.2008
17:17
[2]

kiewiczi [ Centurion ]

Heh zauważyłem już gdzies to pisali xP, ale spoko jakoś mnie nie ciągnie ^^

03.03.2008
17:19
[3]

Luzer [ Music Addict ]

z wiki: "Włatcy móch – polski serial animowany dla dorosłych"

Ciekawi mnie czy oglada to ktokolwiek dorosly.

03.03.2008
17:19
smile
[4]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]



Ja oglądam. Pasjami :)

03.03.2008
17:19
smile
[5]

fifek9000 [ Generaďż˝ ]

no nareszcie ! nie mogłem się doczekać dnowej serii

03.03.2008
17:20
smile
[6]

kibs007 [ Legionista ]

03.03.2008
17:20
smile
[7]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

Znowu ta głupia podróba SP się zaczyna ...

03.03.2008
17:22
[8]

lysyZiomek123 [ Pretorianin ]

luzer - moi rodzice oglądają :D

03.03.2008
17:40
[9]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

co w tym jest fajnego?

03.03.2008
17:52
smile
[10]

www222 [ Public Enemy Number One ]

[7] A ty jesteś podróba ,,Rydera

03.03.2008
17:53
smile
[11]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

WŁATCY MÓCH SO LEPSI NIŻ TWIN PEAKS.

03.03.2008
17:54
smile
[12]

Valem [ Generaďż˝ ]

wlatcy much to tylko smuty dal dziesieciolatkow

03.03.2008
18:00
smile
[13]

whiter [ Generaďż˝ ]

ej,fajna ta kreskówka jest?

03.03.2008
18:04
[14]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

Nie

03.03.2008
18:05
[15]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Mnie to nie smieszy ale lubie ogladac :)

03.03.2008
18:14
[16]

Conath [ Senator ]

dla niektorych Monty Python tez nie jest fajny. zalezy od twojego poczucia humoru (i poziomu jego abstrakcyjnosci:)
niektorzy wola "hele w opalach" i nic na to nie poradzisz (no dobra, przesadzilem;)

03.03.2008
18:16
[17]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Conath - dokladnie :) Tak jak z tymi ktorzy zachwycaja sie ani mru mru a TEYa na oczy nie widziali :) Podobnie jak np ZDCP i KOC :P Po prostu nie kazdego cos smieszy ale skoro ma stalych widzow to znaczy ze nie jest takie zle... ;)

03.03.2008
18:19
[18]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

Godny pożałowania ten twór. Nie wiem, gdzie tam mozna sie dopatrzeć humoru, dubbing irytuje, a w większych dawkach wkurwia, "fabuły" kolejny odcinków żenujące.
A liczne, porównania z SP, są wybitnie nie ma miejscu, jako że oba te, twory dzieli ogromna przepaść.

03.03.2008
18:20
smile
[19]

Foks!k [ SunShine ]

Oglądam :D Ogląda moja babcia i moi rodzice :)

Ja oglądam nałogowo :) A z każdego tekstu śmieje się jak dziecko :) O Ten serial trzeba rozumieć ... żeby go lubić ...

03.03.2008
18:24
[20]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

Foks!k - rzeczywiscie... Mycie zębów szczotką do kibla wymaga głębokiej analizy.
Slyszalem jeden "finezyjny tekst" (Zmuszono mnie do obejrzenia 2 odcinkow, reszte znam z opowiadan :|) - nazwanie mleczarki "kazeinową zdzirą"... Chociaz i tak mnie nie bawi.
Ale to moja opinia. Kazdy moze ogladac, co mu sie podoba.

Foks!k to podaj dobry...

03.03.2008
18:24
smile
[21]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Dokładnie. Jesteście po prostu za głupi, by odczytać ten palimpsest.

03.03.2008
18:27
[22]

Foks!k [ SunShine ]

Degeneruchy :D I tyle


No podajesz zły przykład ... ale niech Ci bedzie ja nie pisze tego by kogoś zmuszać do tego serialu ...

03.03.2008
19:04
[23]

beeria [ Generaďż˝ ]

polecam odcinek "wykopki"

03.03.2008
19:09
[24]

boskijaro [ Legend ]

Widziałem jeden odcinek - z tym co Czesio i inni byli w "czterech pancernych" - motyw z doktorem Lu Bitchem mnie pokonał :D

03.03.2008
19:10
[25]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ciekawe bo nie widziałem ani jednego odcinka. Słyszałem tylko nagrania na telefonach. Jak dla mnie..takie sobie.

03.03.2008
19:27
[26]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]

Na bezrybiu i ... "Włatcy" ujdą. Ja już oswoiłem się z bohaterami. Dubbing może faktycznie niektórym nie podchodzić.

Wo_Ja_Ann -> stary już jestem i się nie zmienię. Pewnie, że żarty w WM są niesmaczne. Ale mnie śmieszą.

spoiler start
Z ostatniego odcinka właśnie najbardziej mnie rozniósł motyw z teleportem w klopie :D No i to że pani Frau wywaliła się sama z klasy.

A poza tym odcinek cieniuuutki :(
spoiler stop

03.03.2008
20:51
[27]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Liczyłem na polski Family Guy (ogromna ilość nawiązań do popkultury i brak zachamowań) a dostałem kolejne gówno, którym jarają się dziesięciolatkowie. A niby serial jest reklamowany jako dla dorosłych. Szkoda, że twórcy boją się ponabijać z naszych rodzimych giwazdeczek. W Family Guy nawet w animowanej wersji pojawił się Mel Gibson kręcący Pokute 2:) We Włatcach ponoć coś było o Mroczkach, którzy zostali nazwani braćmi Mrok. I tutaj nawet bali sie podać prawdziwe nazwiska.

03.03.2008
20:52
smile
[28]

Lolter [ African Herbman ]

Gorzej być nie może, więc może będzie lepiej.

03.03.2008
21:01
[29]

Foks!k [ SunShine ]

którym jarają się dziesięciolatkowie.

17'nasto latkwie też sie tym jarają :)

03.03.2008
21:04
[30]

dj4ever [ Senator ]

Powiem tak- gdyby nie Czesio, serial byłby denny. Tak to jest średni. Można obejrzeć.

03.03.2008
21:08
[31]

Mikami [ Konsul ]

A czemu ten Czesio jest zielony?

03.03.2008
21:24
[32]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

"Tak jak z tymi ktorzy zachwycaja sie ani mru mru a TEYa na oczy nie widziali :) Podobnie jak np ZDCP i KOC" - O kurka. Jestem dziwny, bo lubie wszystkie z nich (dobra nie wiem co to ZDCP), a KOCa juz nie nadaja prawie 10 lat :P

co do WM, to mam neutralny stosunek, czasem obejrze, ale nie ze względu na 'chómor'.

03.03.2008
21:25
[33]

gromusek [ keep Your secrets ]

fajny odcinek 40sty :)

03.03.2008
21:28
[34]

kibs007 [ Legionista ]

super są odcinki władcy much . CZESIO jest najlepszy!!!

03.03.2008
21:31
[35]

ronn [ moralizator ]

Na temat Family Guy'a :

Don't you ever, EVER compare me to 'Family Guy,' you hear me Kyle? Compare me to 'Family Guy' again and so help me, I will kill you where you stand! Do you have any idea what it's like? Everywhere I go: 'Hey Cartman you must like 'Family Guy,' right?' 'Hey, your sense of humor reminds me of "Family Guy" Cartman!' I am nothing like Family Guy! When I make jokes they are inherent to a story! Deep situational and emotional jokes based on what is relevant and has a point, not just one random interchangable joke after another!

Najlepsze seriale animowane, to bez wątpienia South Park i Futurama.

03.03.2008
21:32
[36]

CreaToN [ Generaďż˝ ]

Czasem obejrzę sobie jakiś odcinek, ale w sumie nic specjalnego. Niektóre wypowiedzi Czesia ratują ten serial.

05.03.2008
21:33
[37]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

czesio jest najlepszy :D

nauczycielka - maślana nie skłaniaj ty mnie do rękoczynów dziecko, bo przez następny semestr będziesz siadał przodem
czesio - znaczy się, yyy na wacku ?
nauczycielka - Czesiu, uznam że nie słyszałam tego pytania ...
czesio - ahaa ... pytałem czy to znaczy że na wacku !!!!
nauczycielka - za drzwi w jednej chwili belzebubie jeden ty
czesio - no ale mnie ciekawi ta lekcja

nauczycielka wyszła z sali ... bo się wkurzyła
czesio do niej - uuu dzień dobry, przygląda się, eee za co się pani wyrzuciła ?

05.03.2008
21:44
smile
[38]

Latynosik [ Centurion ]

U mnie cała rodzina zasiada przed telewizorem i ogląda ten serial xD

05.03.2008
21:53
[39]

cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]

Lubię ten serial, choć do South Parku się umywa, nie ten poziom dowcipów, ale by się rozerwać jest w sam raz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.