domelxx78 [ Legionista ]
Crysis i sterowanie joypadem!!!
Witam!!
Da się grać w Crysisa joypadem?W opcjach jest coś takiego jak Opcje Kontrolera, ale mam to nieaktywne nawet gdy podłącze pada!Dzieki
Conath [ Senator ]
sprawdz w instrukcji.
Ostachh [ Pretorianin ]
gra jest robiona pod kontroler od X360 zrobionego z myślą o PC. Z innymi mogą być problemy, albo wcale na nich nie pograsz
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Najpierw po podłączeniu potrzebne są najnowsze sterowniki i potem zainstalowanie oprogramowania do joypada i w grze powinno wykryć automatycznie.
domelxx78 [ Legionista ]
Dziekuje!Próbowałem ze sterownikami i nic!Moze da sie coś innego zrobić?
pajkul [ Generaďż˝ ]
Nie.
domelxx78 [ Legionista ]
a jezeli zainwestuje w tego pada czy on takze dział na innych grach?