GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Crysis i sterowanie joypadem!!!

03.03.2008
16:20
[1]

domelxx78 [ Legionista ]

Crysis i sterowanie joypadem!!!

Witam!!
Da się grać w Crysisa joypadem?W opcjach jest coś takiego jak Opcje Kontrolera, ale mam to nieaktywne nawet gdy podłącze pada!Dzieki

03.03.2008
18:03
[2]

Conath [ Senator ]

sprawdz w instrukcji.

03.03.2008
18:31
[3]

Ostachh [ Pretorianin ]

gra jest robiona pod kontroler od X360 zrobionego z myślą o PC. Z innymi mogą być problemy, albo wcale na nich nie pograsz

03.03.2008
19:52
[4]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Najpierw po podłączeniu potrzebne są najnowsze sterowniki i potem zainstalowanie oprogramowania do joypada i w grze powinno wykryć automatycznie.

04.03.2008
17:29
[5]

domelxx78 [ Legionista ]

Dziekuje!Próbowałem ze sterownikami i nic!Moze da sie coś innego zrobić?

04.03.2008
17:29
[6]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Nie.

04.03.2008
17:43
[7]

domelxx78 [ Legionista ]

a jezeli zainwestuje w tego pada czy on takze dział na innych grach?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.