GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobre gore w klimacie horroru

03.03.2008
15:56
smile
[1]

Wrocławianin [ Konsul ]

Dobre gore w klimacie horroru

Wiem że takich wątków były tysiące,ale nie było żadnego o grze gore w klimacie horroru.
Otóż,nudzi mi się,a pograć by się chciało w coś takiego jak w temacie...polecicie coś?

03.03.2008
16:10
[2]

Wrocławianin [ Konsul ]

up

03.03.2008
16:17
[3]

ppaatt1 [ Trekker ]

hmm Silent hill, Resident Evil, Doom, Bloodrayne, Wolfenstein.

03.03.2008
16:17
[4]

Locke. [ Pretorianin ]

The Thing, Phantasmagoria.

03.03.2008
18:27
[5]

HuntERjf [ Konsul ]

Ostatnio wyszła świetna gra w takim klimacie mianowicie PENUMBRA. Naprawde trzyma w napięciu. Może nie jeste super dopracowana bo była tworzona jako niezależna produkcja ale trzeba przyznać że ma niezłą atmosfere. Aha gra to bardziej przygodówka niż survival horror i nie polega na budowaniu napięcia zalewaniem graczy hordami potworów tak więc jeśli liczysz na coś ala Resident Evil to wybierz raczej Silent Hill.

03.03.2008
18:30
[6]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Potwierdzam - Penumbra daje czadu. Ale co znaczy "gore w klimacie horroru" ?

Masło maślane.

Mięsisto-krwawe jest "Jericho" Barkera.

https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=8123

04.03.2008
08:25
[7]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

Jericho na prawde polecam! Gram i jestem z tej gry zadowolony, ale żeczywiście - bebechy, krew i miazga. Resident Evil 4 też jest dobrą grą. Dużo krwi no i zombi!
Elvira :)

04.03.2008
08:30
[8]

Azazell3 [ C.O.P ]

zagraj sobie Marines w Alien vs Predator ;)

04.03.2008
08:32
[9]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Aż dziw, że nikt nie podał Painkillera.
EDIT: F.E.A.R + Dodatki.


Ale co znaczy "gore w klimacie horroru" ?

Masło maślane.



A właśnie, że nie. Horror to groza, a nie rzeźnia. Ostatnio ludzie nadużywają określenia "Horror" do produkcji, w których nie ma krzty grozy, a mięso wycieka z każdej sceny...

04.03.2008
09:48
[10]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Manhunt ma horrorystyczny klimat. Momentami potrafi przyprawic o małego glutka w gaciach, zwłaszcza za pierwszym razem :) No a poziomu gore w tej grze opisywac nie muszę :)

04.03.2008
12:21
[11]

kocher [ Generaďż˝ ]

System Shock 2 do dziś w nią pogrywam kilka razy w roku choć wydana prawie 10 lat temu.
Mam oryginalną płytę - nie wiem gdzie można ją dziś nabyć.

04.03.2008
12:54
[12]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Doom 3 mi tylko na myśl przychodzi.

04.03.2008
12:55
[13]

claudespeed18 [ Senator ]

odkupić od kogoś lub 'niezawodne' Allegro ;]

04.03.2008
13:16
[14]

Karl_o [ maniaC ]

a mi przychodzi na myśl stary dobry Wolfenstein :D

04.03.2008
17:40
smile
[15]

Cypher. [ a piece of strange ]

ja tez polecam penumbre. rewelacyjna gra. gierka ma swietny klimat. silent hill 4 przy tym to dla mnie gra duuzo slabsza. czuc troche lovecrafta, troche poe. ciezko powiedziec by byl to gore ale takich gier to za duzo nie znajdziesz. krwi jest sporo tyle ze nie widzimy jak sie leje ;)

04.03.2008
17:48
[16]

MasterDD [ :-D ]

Jako, ze nie rozumiem definicji 'gore w klimacie horroru' zarzuce pare pozycji :

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
Sanitarium
Resident Evil
Silent Hill

Doom 3
F.E.A.R.

04.03.2008
17:51
smile
[17]

Cypher. [ a piece of strange ]

ta. rzeczywiscie jeszcze call of cthulhu, tez niezla ;] nad sanitarium myslalem czy tu podac bo ktos podal phantasmagorie ale jednak to jest bardziej przygodowka ;) ale i tak polecam, jedna z lepszych w jakie mialem okazje grac.

04.03.2008
17:55
[18]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Cześć!Jestem punkiem lubiącym horrory,rolki i bmx pochodzącym z Wrocławia...mam 10 lat.

Z Twojej wizytówki. Nie za młody troszkę jesteś ? Czy będziesz grał z rodzicami w "domq" ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.