GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Śniadaniowa tragedia

03.03.2008
15:46
smile
[1]

szuru-buru [ Jacuś ]

Śniadaniowa tragedia

Historia która zna swój przebieg ;).Kto ma ochotę na jajecznicę??


Śniadaniowa tragedia - szuru-buru
03.03.2008
15:49
[2]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

ja miałem ochotę na takową wczoraj o 13 jak wstawałem z łóżka

03.03.2008
15:49
smile
[3]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Poprawiło humor.
A takie okrutne..

03.03.2008
15:53
smile
[4]

tigerkb [ NEKROSKOP ]

hihi

fajne, ale takie smutne ;(

03.03.2008
15:55
[5]

BeneQ junior [ gt: Adrianeo pl ]

jesteś bardzo okrutny:P ale za to smacznie wygląda ja poproszę trochę tak na spróbowanie:P

03.03.2008
16:46
smile
[6]

szuru-buru [ Jacuś ]

mniam mniam, nikt nie ma ochoty na jajecznicę?

03.03.2008
16:48
smile
[7]

Hakim [ Generaďż˝ ]

Ale fajne zdjęcie :D Te jajeczka wyglądają na rzeczywiście przerażone;)
Ja dzisiaj rano jadłem jajka, ale gotowane:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.