Fraps [ Konsul ]
Kompilator...
wiec mam cały kod do pewnego programu, który dostałem od kolegi i mam pytanie.
jak go mam zapisać abym mógł go zainstalować na kompie czy też otworzyć??
obecnie mam go jako dokument tekstowy w notatniku.
Bajt [ Ariakan ]
W jakim jezyku jest ten kod napisany?
Fraps [ Konsul ]
tylko to pisze #!/usr/bin/python
wiec sądzę, że Python
Ramz [ Generaďż˝ ]
Albo kawelek kodu tego programu, jeśli nie wiesz co to za język.
PS. Po co Ci kod z programu jak nie wiesz nawet co z tym zrobić ??
Ramz [ Generaďż˝ ]
tutaj dowiesz sie jak to odpalić >>
Fraps [ Konsul ]
Razm mowie, że to Python, a na ym forum to opisana instalacje tylko mam nic o zapisie plików;|
draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]
Jeśli to jest faktycznie "python" to potrzebujesz nie kompliatora, a interpretera. Ale być może bzdury gadam :)
spróbuj tutaj:
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
hmm może Metasploit;]
kamyk_samuraj [ Senator ]
Zapisujesz kod w pliku *.py
W interpreterze wpisujesz polecenie
python *.py