GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kompilator...

03.03.2008
15:36
[1]

Fraps [ Konsul ]

Kompilator...

wiec mam cały kod do pewnego programu, który dostałem od kolegi i mam pytanie.
jak go mam zapisać abym mógł go zainstalować na kompie czy też otworzyć??
obecnie mam go jako dokument tekstowy w notatniku.

03.03.2008
15:42
[2]

Bajt [ Ariakan ]

W jakim jezyku jest ten kod napisany?

03.03.2008
15:58
[3]

Fraps [ Konsul ]

tylko to pisze #!/usr/bin/python
wiec sądzę, że Python

03.03.2008
15:58
[4]

Ramz [ Generaďż˝ ]

Albo kawelek kodu tego programu, jeśli nie wiesz co to za język.

PS. Po co Ci kod z programu jak nie wiesz nawet co z tym zrobić ??

03.03.2008
16:00
[5]

Ramz [ Generaďż˝ ]

tutaj dowiesz sie jak to odpalić >>

03.03.2008
16:20
[6]

Fraps [ Konsul ]

Razm mowie, że to Python, a na ym forum to opisana instalacje tylko mam nic o zapisie plików;|

03.03.2008
16:45
[7]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]

Jeśli to jest faktycznie "python" to potrzebujesz nie kompliatora, a interpretera. Ale być może bzdury gadam :)

spróbuj tutaj:

03.03.2008
16:59
[8]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

hmm może Metasploit;]

03.03.2008
17:29
[9]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Zapisujesz kod w pliku *.py
W interpreterze wpisujesz polecenie
python *.py

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.