mastergot [ Centurion ]
pytanie
Jakie macie drzewa i krzewy na podwórku jeśli możecie to pokażcie zdjęcia. Ja mam takiego:)

stanson_ [ Szeryf ]
Ja nie pokażę.

Mrożon [ Pretorianin ]
Pokazywałem jak byłem mały ;)
Nie stety na razie nie mam swojego podwórka. Mieszkam na osiedlu ;(
siwy346 [ addicted to music ]
Ja mieszkam w bloku :P
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Ja też nie pokażę!