
Xarexon [ Konsul ]
WarRock Problem!
Pobrałem grę zainstalowałem i gdy chce włączyć wyskakuje mi to.
Jakby co mam Viste...
wornock [ Armin van Buuren ]
Od razu mówię, że WR z Vistą kiepsko działa, albo wcale xD Spróbuj znaleźć plik version w katalogu z grą i otwórz go za pomocą notatnika, potem wklej to:
<!--
[PATCH INFOMATION]
Format = 0
Launcher = 8
Updater = 13
Client = 16
Sub = 1
Option = 0
[/PATCH INFOMATION]
//-->
i zapisz. Jeśli to nie pomoże, zrób uninstal gry, potem usuń cały folder z grą, ściągnij jeszcze raz WR i zainstaluj ponownie
edit:
Możliwe, że coś blokuje pliki:
WRLauncher.exe
WRUpdater.exe
Warrock.exe
Wyłącz firewalla i antywirusa < -- ten sposób wykonaj najpierw.
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Miałem podobny problem z Hard Truck i wkleiłem pliki edytowane notatnikiem i poszło.