GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WarRock Problem!

03.03.2008
15:25
smile
[1]

Xarexon [ Konsul ]

WarRock Problem!

Pobrałem grę zainstalowałem i gdy chce włączyć wyskakuje mi to.

Jakby co mam Viste...


WarRock Problem! - Xarexon
03.03.2008
20:03
[2]

wornock [ Armin van Buuren ]

Od razu mówię, że WR z Vistą kiepsko działa, albo wcale xD Spróbuj znaleźć plik version w katalogu z grą i otwórz go za pomocą notatnika, potem wklej to:

<!--
[PATCH INFOMATION]
Format = 0
Launcher = 8
Updater = 13
Client = 16
Sub = 1
Option = 0
[/PATCH INFOMATION]
//-->


i zapisz. Jeśli to nie pomoże, zrób uninstal gry, potem usuń cały folder z grą, ściągnij jeszcze raz WR i zainstaluj ponownie

edit:
Możliwe, że coś blokuje pliki:
WRLauncher.exe
WRUpdater.exe
Warrock.exe


Wyłącz firewalla i antywirusa < -- ten sposób wykonaj najpierw.

04.03.2008
09:57
[3]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Miałem podobny problem z Hard Truck i wkleiłem pliki edytowane notatnikiem i poszło.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.