Lara577 [ Konsul ]
Tworzenie stron - przeskakiwanie (prosze o pomoc)
Sprawa wydaje się być banalnie prosta choć okazało się, ze nie (dla mnie). A mianowicie zastanawiam się nad przeskakiwaniem treści (tekstu) tak, aby zmieniały się jedynie napisy znjadujące się pod materiałem filmowym. Żeby było mi to lepiej wyjaśnić, powiem, że chcę, żeby to było na podstawie np. strony youtube - mozna sprawdzać dalsze komentarze bez ponownego otwierania strony. Wie może ktoś, jak to się robi? Bardzo proszę o pomoc, a osoby które będą miały zamiar głupio komentować, proszę, zeby w ogóle nie dawali o sobie znać. Dzięki.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Jak dla mnie to albo JS albo ramki albo pływająca ramka. Tyle że to kiepskie lub najgorsze wyjścia.
Lara577 [ Konsul ]
Jakieś inne propozycje?
jojko999 [ Generaďż˝ ]
skryptem php się to robi np. To jest dość złożona sprawa bo rozwinięciem jednego boxu przesuwasz inne, dlatego cała strona musi być złożona "dynamicznie" a nie w zwykłym HTML-u.
Czyli elementy strony nie umieszczasz w np. tabeli a składasz przez php/CSS
Coy2K [ Veteran ]
moze ajax ?

darek_dragon [ 42 ]
Takie rzeczy to się AJAXem robi:

Lara577 [ Konsul ]
Wielkie dzięki ludzie