GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co mogę zjeść?

03.03.2008
15:23
[1]

Nindzaa [ Centurion ]

Co mogę zjeść?

Kanapki odpadają (za często je jem i ciężko sie nimi najeść), pizza mrożona też odpada, co można o tej porze zrobić żeby sie najeść?

03.03.2008
15:24
[2]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Kaczkę po Pekińsku.

03.03.2008
15:24
smile
[3]

Volk [ Legend ]

Schabowy, ziemniaki i surowka.

03.03.2008
15:25
[4]

Nindzaa [ Centurion ]

Chodzi mi o dania na szybko xP

03.03.2008
15:26
[5]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Zupka chińska.

03.03.2008
15:26
smile
[6]

E_G300 [ Zatwierdz ]

Frytki i jakaś surówka. :)

03.03.2008
15:26
smile
[7]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

spaghetti

03.03.2008
15:26
[8]

Łyczek [ Legend ]

A jak stoisz z pieniędzmi ?:)

Jeżeli masz 40 zł i gotów jesteś je wydawać to zamawiaj pizzę i kup jakiś napój ... W 100% się najesz.

Jeżeli masz koło 20 zł to idź na kebab i zamów dwa i również się najesz ...

Jeżeli masz mniej niż 20 zł to najlepiej wybrać się na chińczyznę lub inne azjatyckie jedzenie. Jest bardzo smaczne i za 15 zł można spokojnie się najeść.

Jeżeli nie masz pieniędzy i chcesz zrobić coś sam to może jakieś tosty ? Nie wiem co masz w lodówce :)

03.03.2008
15:27
[9]

ppaatt1 [ Trekker ]

tak jak ja: bierzesz parówke, wsadzasz w chleb lub coś innego, można takze jeszcze polać ketchupem, no i zjeść.

03.03.2008
15:27
smile
[10]

Kalino$ [ Konsul ]

Też jestem za zupką chińska:)

03.03.2008
15:27
[11]

Volk [ Legend ]

A to nie jest na szybko?

Schab bijesz mlotkiem, obtaczasz w jajku, bulce tartej i na patelnie. Kilka minut i gotowe :)

03.03.2008
15:27
[12]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

zjedz jabłko. Owoce sa smaczne

03.03.2008
15:28
[13]

FunBreaker [ I will fall ]

Hamburger, Hot Dog, Kebab.

03.03.2008
15:29
[14]

Mrożon [ Pretorianin ]

Banan.
(pierwsze co mi przyszło do głowy)

03.03.2008
15:29
[15]

huba-uba [ Konsul ]

zapiekanka

03.03.2008
15:30
[16]

Nindzaa [ Centurion ]

No wlasnie nie do konca mam kase, tzn mam 18zl ale niezbyt moge je wydać xP w domu chleb sie skonczyl, parówek nie ma .. :/

03.03.2008
15:31
[17]

ppaatt1 [ Trekker ]

jajecznice :D

03.03.2008
15:31
[18]

DJ Pinata [ in rainbows ]

Właśnie! To jest to, co przypomniał nam niedawno jakiś gość z GOLa:

Podstarzały chleb wymaczaj w rozbabdzianych xD jajkach i usmaż. Podawaj z czym chcesz - ja polecam z ketchupem.

edit: jak chleb sie skończył to dużo tego dania nie zrobisz :)

Ogólnie polecam jajecznicę.

03.03.2008
15:31
[19]

Nindzaa [ Centurion ]

HA! Znalazłem w zamrażarce pierogi xD

03.03.2008
15:32
smile
[20]

Sisieq [ Pretorianin ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7432302&N=1
smakowe

03.03.2008
15:33
smile
[21]

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]

Spagethi z keczupem. Gotujesz kluski 10-15 min wyciagasz dajesz keczup i o sprawie. Kluski-spagethi zawieraja duzo weglowodanow wiec nimi najesz sie do syta i nawet kolacji nie bedzie ci sie chcialo jesc.

03.03.2008
15:33
smile
[22]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

HA! Znalazłem w zamrażarce pierogi xD

Poczęstujesz?

03.03.2008
15:35
smile
[23]

kiewiczi [ Centurion ]

DJ Pinata robiłem to już dawno naprawde robie czasem tak po południu.

03.03.2008
15:35
[24]

Nindzaa [ Centurion ]

sisieq - dobry przepis, sprobuje nastepnym razem

Jeckyl - może :P

03.03.2008
15:54
[25]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

Do sklepu po mrożone warzywa na patelnie, lub mieszankę chińską, zagotować ryż i wymieszać ;) danie gotowe :P ewentualnie dla smaczku możesz jakiegoś mięsiwa dodać.

03.03.2008
16:02
[26]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Pizzeria - idz kup dwie duze pepperoni, jedna moja.

03.03.2008
16:10
smile
[27]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Nasraj sobie na talerz i wciągaj dziurką do nosa. Kur*a, wątki są już naprawdę pop*erdolone.

03.03.2008
16:14
[28]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Chlebek tostowy, serek, ogórek świeży, ketchup :) zjesz 5 takich tostów to będziesz syty.

03.03.2008
16:35
smile
[29]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Frogus121 -> Nie podoba się, to wynocha. Ino chyżo.

Może po prostu jajecznica? :)

03.03.2008
16:40
smile
[30]

lokusik [ Konsul ]

jajecznica, nie mrożona pizza, parówki, frytki, jedź do Mc donald's, tosty, jogurt do picia lub ten nowy z płatkami

03.03.2008
16:42
[31]

kibs007 [ Legionista ]

jajecznica albo jajka na miękko

03.03.2008
16:50
[32]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Jajcznica jak niektórzy lub znalazłeś pierogi masz już jedzenie

03.03.2008
16:53
smile
[33]

MasterDD [ :-D ]

Łyczek -> "Jeżeli masz mniej niż 20 zł to najlepiej wybrać się na chińczyznę"

Ale mi smaka narobiles :P

Pyzy z miesem sobie zrob. Co i ja wlasnie zamierzam uczynic :)

03.03.2008
16:54
[34]

blazerx [ ]

ewentualnie hiperwentylacja

03.03.2008
16:55
smile
[35]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

kutak w tietcie na otro

03.03.2008
16:55
[36]

Volk [ Legend ]

Chinszczyzne a nie chinczyzne :P

Tez bym zjadl kurczaka w kilku smakach od zoltkow :)

03.03.2008
16:58
[37]

Zabójca13 [ ICE ]

pierogi skoro masz albo zupka chinska.

03.03.2008
16:59
[38]

adamis [ Stop crying punkass! ]

Makaron z serem lub sosem - dobrze zatyka na 3 godziny ;)

03.03.2008
17:01
smile
[39]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Erazor - nie podoba się, ale moje zdanie wyrazić mogę, nieprawdaż ?

03.03.2008
17:03
[40]

Aceofbase [ El Mariachi ]

przecie ludzkie mieso zawiera najbardziej odpowiednia, dla Twego mlodego przecie jeszcze ciala, dawke blonnika, witamin oraz mineralow a takze daje najwieksza sile - jak zreszta mozesz sie dowiedziec z ponizszego linka:



panie zjadaja panow!

03.03.2008
17:03
[41]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Zupka chińska --> tania, czasami dobra, bardzo szybko się gotuje,

03.03.2008
17:04
[42]

WolverineX [ Legend ]

suchy chlem z solą i szklanke wody

03.03.2008
17:09
smile
[43]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Frogus121 -> Oczywiście. Twoje pierwsze zdanie też jest opinią? :)

03.03.2008
17:12
smile
[44]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

a ja polecam serek Kiri (dwie kostki) na kromce chleba posmarowanej cienką warstwą masła, ser posypać np. Vegetą i do mikrofali na 50sekund :P palce lizać :D

03.03.2008
17:13
smile
[45]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Erazor - > Radą, drugie zdanie to opinia.

03.03.2008
17:15
smile
[46]

Igierr [ Isilven ]

parówki + ketchup + majonez + chleb z serem zółtym

03.03.2008
17:16
smile
[47]

MadaKosnik [ Kocham Polki ]

[20]
Jak zawsze niezawodne, tylko często się o tym zapomina jak się jest głodnym <szama chleb z jajcem>

03.03.2008
17:44
[48]

Mac94 [ TF2 Player ]

Może grzanki? Po prostu bierzesz dwa kawałki batonu kładziesz na jeden, jakieś mięsko ( może być pokrojona parówka) ketchup, ser wtedy znowu mięso, ketchup,ser,baton i wtedy do mikrofalówki . Mi nawet bardzo smakuje.

03.03.2008
17:48
[49]

Kozi89 [ Legend ]

A jaki ja dzisiaj pyszny obiadk miałem... :D

A wracając do tematu to może frytki

03.03.2008
19:02
[50]

Zika_sika [ Chor��y ]

Składniki:

-3kg ziemniaków
-pół puszki fasoli

Ziemniaki ugotować, dodać fasolę, całość zmielić na paćkę. Smacznego!

03.03.2008
19:16
[51]

bitrotten [ Centurion ]

czemu wszyscy nadal pisza jak watek skonczyl sie na 19 poscie ?

03.03.2008
19:18
[52]

Mortan [ ]

przyda mu sie na jutro...

03.03.2008
19:42
smile
[53]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Hamburgery, pizzę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.