Nindzaa [ Centurion ]
Co mogę zjeść?
Kanapki odpadają (za często je jem i ciężko sie nimi najeść), pizza mrożona też odpada, co można o tej porze zrobić żeby sie najeść?
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Kaczkę po Pekińsku.

Volk [ Legend ]
Schabowy, ziemniaki i surowka.
Nindzaa [ Centurion ]
Chodzi mi o dania na szybko xP
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Zupka chińska.

E_G300 [ Zatwierdz ]
Frytki i jakaś surówka. :)

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
spaghetti
Łyczek [ Legend ]
A jak stoisz z pieniędzmi ?:)
Jeżeli masz 40 zł i gotów jesteś je wydawać to zamawiaj pizzę i kup jakiś napój ... W 100% się najesz.
Jeżeli masz koło 20 zł to idź na kebab i zamów dwa i również się najesz ...
Jeżeli masz mniej niż 20 zł to najlepiej wybrać się na chińczyznę lub inne azjatyckie jedzenie. Jest bardzo smaczne i za 15 zł można spokojnie się najeść.
Jeżeli nie masz pieniędzy i chcesz zrobić coś sam to może jakieś tosty ? Nie wiem co masz w lodówce :)
ppaatt1 [ Trekker ]
tak jak ja: bierzesz parówke, wsadzasz w chleb lub coś innego, można takze jeszcze polać ketchupem, no i zjeść.

Kalino$ [ Konsul ]
Też jestem za zupką chińska:)
Volk [ Legend ]
A to nie jest na szybko?
Schab bijesz mlotkiem, obtaczasz w jajku, bulce tartej i na patelnie. Kilka minut i gotowe :)
Cokole_obecny [ Pretorianin ]
zjedz jabłko. Owoce sa smaczne
FunBreaker [ I will fall ]
Hamburger, Hot Dog, Kebab.
Mrożon [ Pretorianin ]
Banan.
(pierwsze co mi przyszło do głowy)
huba-uba [ Konsul ]
zapiekanka
Nindzaa [ Centurion ]
No wlasnie nie do konca mam kase, tzn mam 18zl ale niezbyt moge je wydać xP w domu chleb sie skonczyl, parówek nie ma .. :/
ppaatt1 [ Trekker ]
jajecznice :D
DJ Pinata [ in rainbows ]
Właśnie! To jest to, co przypomniał nam niedawno jakiś gość z GOLa:
Podstarzały chleb wymaczaj w rozbabdzianych xD jajkach i usmaż. Podawaj z czym chcesz - ja polecam z ketchupem.
edit: jak chleb sie skończył to dużo tego dania nie zrobisz :)
Ogólnie polecam jajecznicę.
Nindzaa [ Centurion ]
HA! Znalazłem w zamrażarce pierogi xD

Sisieq [ Pretorianin ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7432302&N=1
smakowe

stealth1947 [ Miejsce na Twoją reklame ]
Spagethi z keczupem. Gotujesz kluski 10-15 min wyciagasz dajesz keczup i o sprawie. Kluski-spagethi zawieraja duzo weglowodanow wiec nimi najesz sie do syta i nawet kolacji nie bedzie ci sie chcialo jesc.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
HA! Znalazłem w zamrażarce pierogi xD
Poczęstujesz?

kiewiczi [ Centurion ]
DJ Pinata robiłem to już dawno naprawde robie czasem tak po południu.
Nindzaa [ Centurion ]
sisieq - dobry przepis, sprobuje nastepnym razem
Jeckyl - może :P
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
Do sklepu po mrożone warzywa na patelnie, lub mieszankę chińską, zagotować ryż i wymieszać ;) danie gotowe :P ewentualnie dla smaczku możesz jakiegoś mięsiwa dodać.
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Pizzeria - idz kup dwie duze pepperoni, jedna moja.

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Nasraj sobie na talerz i wciągaj dziurką do nosa. Kur*a, wątki są już naprawdę pop*erdolone.
endrju771 [ Teleinformatyk ]
Chlebek tostowy, serek, ogórek świeży, ketchup :) zjesz 5 takich tostów to będziesz syty.

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Frogus121 -> Nie podoba się, to wynocha. Ino chyżo.
Może po prostu jajecznica? :)

lokusik [ Konsul ]
jajecznica, nie mrożona pizza, parówki, frytki, jedź do Mc donald's, tosty, jogurt do picia lub ten nowy z płatkami
kibs007 [ Legionista ]
jajecznica albo jajka na miękko
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Jajcznica jak niektórzy lub znalazłeś pierogi masz już jedzenie

MasterDD [ :-D ]
Łyczek -> "Jeżeli masz mniej niż 20 zł to najlepiej wybrać się na chińczyznę"
Ale mi smaka narobiles :P
Pyzy z miesem sobie zrob. Co i ja wlasnie zamierzam uczynic :)
blazerx [ ]
ewentualnie hiperwentylacja

infernus67 [ Prezes Misiura ]
kutak w tietcie na otro
Volk [ Legend ]
Chinszczyzne a nie chinczyzne :P
Tez bym zjadl kurczaka w kilku smakach od zoltkow :)
Zabójca13 [ ICE ]
pierogi skoro masz albo zupka chinska.
adamis [ Stop crying punkass! ]
Makaron z serem lub sosem - dobrze zatyka na 3 godziny ;)

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Erazor - nie podoba się, ale moje zdanie wyrazić mogę, nieprawdaż ?
Aceofbase [ El Mariachi ]
przecie ludzkie mieso zawiera najbardziej odpowiednia, dla Twego mlodego przecie jeszcze ciala, dawke blonnika, witamin oraz mineralow a takze daje najwieksza sile - jak zreszta mozesz sie dowiedziec z ponizszego linka:
panie zjadaja panow!
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Zupka chińska --> tania, czasami dobra, bardzo szybko się gotuje,
WolverineX [ Legend ]
suchy chlem z solą i szklanke wody

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Frogus121 -> Oczywiście. Twoje pierwsze zdanie też jest opinią? :)

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
a ja polecam serek Kiri (dwie kostki) na kromce chleba posmarowanej cienką warstwą masła, ser posypać np. Vegetą i do mikrofali na 50sekund :P palce lizać :D

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Erazor - > Radą, drugie zdanie to opinia.

Igierr [ Isilven ]
parówki + ketchup + majonez + chleb z serem zółtym

MadaKosnik [ Kocham Polki ]
[20]
Jak zawsze niezawodne, tylko często się o tym zapomina jak się jest głodnym <szama chleb z jajcem>
Mac94 [ TF2 Player ]
Może grzanki? Po prostu bierzesz dwa kawałki batonu kładziesz na jeden, jakieś mięsko ( może być pokrojona parówka) ketchup, ser wtedy znowu mięso, ketchup,ser,baton i wtedy do mikrofalówki . Mi nawet bardzo smakuje.
Kozi89 [ Legend ]
A jaki ja dzisiaj pyszny obiadk miałem... :D
A wracając do tematu to może frytki
Zika_sika [ Chor��y ]
Składniki:
-3kg ziemniaków
-pół puszki fasoli
Ziemniaki ugotować, dodać fasolę, całość zmielić na paćkę. Smacznego!
bitrotten [ Centurion ]
czemu wszyscy nadal pisza jak watek skonczyl sie na 19 poscie ?
Mortan [ ]
przyda mu sie na jutro...

Lincoln01 [ Pretorianin ]
Hamburgery, pizzę.