GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nVIDIA GeFORCE Go 7300 czy Ati Mobility Radeon X2300?

03.03.2008
15:14
[1]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

nVIDIA GeFORCE Go 7300 czy Ati Mobility Radeon X2300?

Witam

Który wg was uklad graficzny jest wydajniejszy?

z gory thx za odpowiedzi

03.03.2008
15:19
smile
[2]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

ja tradycyjnie NVIDIA

03.03.2008
16:51
[3]

ObiOneMP [ Pretorianin ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.